Holy Romans škrábou vinyl. Pro vás. - crowfunding kampaň

Holy Romans škrábou vinyl. Pro vás.

Málokterá kapela se může pyšnit tím, že má svůj debutní singl na vinylu. My jí budeme. Pokud budete chtít. My chceme.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nahrávky pro singl SP vznikali ve studiích v Bubenči a Dobřichovicích. Vedoucím záznamu se dobrovolně povinně stal Tonda Procházka. Na našich stánkách jsou písně už nějakou chvíli volně k dispozici, je však načase je oficiálně vydat. A když, tak poctivě na vinylu.

Na chystaném vinylu budou tedy k poslechu písně v pořadí: strana A - Paříž v obrazech a strana B - Stepní pes (V pravé poledne). Protože zakázka na výrobu bude mít v kolonce ,počet kusů, menší číslo než sto, nebudem jí posílat do loděnických lisoven, nýbrž šalamounsky využijem jejího bývalého zaměstnance. Což není konkurence, ale ukojení jiné poptávky (ta se tedy liší pouze a jedině počtem kusů) Výsledkem tak nebude deska lisovaná, ale ona zmiňovaná škrábaná. Každý kus tedy bude originálem. Přebal pro desku navrhne designer Lukáš Čech, samotný obal pak za námi poputuje z Kolína.

Vybrané finanční prostředky slouží pro výrobu vinylových desek, ale díky stupňovitým příspěvkům s odměnami bude část použita i na kapelová trička a placky. 

 

Ochutnávka budoucí strany A

Co si o tomto projektu myslíte?