Holy Romans škrábou vinyl. Pro vás. | crowdfunding kampaň

Holy Romans škrábou vinyl. Pro vás.

Málokterá kapela se může pyšnit tím, že má svůj debutní singl na vinylu. My jí budeme. Pokud budete chtít. My chceme.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nahrávky pro singl SP vznikali ve studiích v Bubenči a Dobřichovicích. Vedoucím záznamu se dobrovolně povinně stal Tonda Procházka. Na našich stánkách jsou písně už nějakou chvíli volně k dispozici, je však načase je oficiálně vydat. A když, tak poctivě na vinylu.

Na chystaném vinylu budou tedy k poslechu písně v pořadí: strana A - Paříž v obrazech a strana B - Stepní pes (V pravé poledne). Protože zakázka na výrobu bude mít v kolonce ,počet kusů, menší číslo než sto, nebudem jí posílat do loděnických lisoven, nýbrž šalamounsky využijem jejího bývalého zaměstnance. Což není konkurence, ale ukojení jiné poptávky (ta se tedy liší pouze a jedině počtem kusů) Výsledkem tak nebude deska lisovaná, ale ona zmiňovaná škrábaná. Každý kus tedy bude originálem. Přebal pro desku navrhne designer Lukáš Čech, samotný obal pak za námi poputuje z Kolína.

Vybrané finanční prostředky slouží pro výrobu vinylových desek, ale díky stupňovitým příspěvkům s odměnami bude část použita i na kapelová trička a placky. 

 

Ochutnávka budoucí strany A

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 700 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 17 Startérů

Autor projektu

Holy Romans - obrázek
  • projekt od Holy Romans
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Chci vám pomoc a moc toužim po vaší placce.

Plackou propíchneš batoh, tričko, čepici, kůži, oko. Každopádně bude jasný, že jsi náš.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Chci na koncert a s vybavením.

S propíchlým uchem (naší plackou) a lístkem v kapse můžeš přijít na libovolný koncert v roce 2018. Ale můžeš zůstat taky doma, tim nic nezkazíš.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Hlavně pořádnej vodvaz.

Můžeš přijít s plackou na koncert, třeba do první řady, třeba do nultý. Můžeš s náma na píseň tvýho výběru zaskotačit na podiu. S plastovou kytarou, s parukou, kravatou, či kostýmem gorily, nebo jen tak co šatník zrovna dal. Volná disciplína. Grauuuchhh.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
550 Kč

Holy na asfaltu? To musim mít doma.

Je jedno, jestli jsi vášnivý sběratel, nebo klasik co rád poslouchá hudbu na nejkvalitnějším nosiči, co kdy byl stvořen. - Tumpety a tympány: ,,tramtarararara rupššš,, : Sedmipalcová SP deska tě nemine. Samozřejmostí je uvedení tvého jména na přebalu desky mezi těmi, bez nichž by vůbec nevznikla. Protože, ono to tak opravdu je.
Je libo na něj dodat podpis členů kapely, třeba i s věnováním? Ať nás čert veme, jestli tam nebude.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

Cítím se být vaším maskotem, chci vaše triko.

Pro ty, kdo si honí triko. Trika jiných kapel můžeš klidně hodit do pračky (ale pozor, na 40°). Nebo do koše. Velikost a střih s tebou teda ještě proberem, ať to nemáš jak noční košili nebo lambadu.

Placku a lístek na koncert dostaneš taky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vinyl, prosím. Anebo to chci všechno..!

Za talíř dostaneš od nás vinyl s našim dvojsinglem. Dále volňásek na koncert, placku a triko. Opraš gramofon a boty taneční. Hotové, vybavené. Pecka! Jsi Fanoušek s velkým F. Díky tobě má tahle vinylová kampaň smysl. Díky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit