#HOLKAZAVOLANTEM je nesmysl? Pojďme to změnit! - crowfunding kampaň

#HOLKAZAVOLANTEM je nesmysl? Pojďme to změnit!

Jmenuji se Štěpánka Mottlová a jsem #HOLKAZAVOLANTEM a už mě nebaví vtipy o holkách za volantem!!

Technika
#HOLKAZAVOLANTEM je nesmysl? Pojďme to změnit!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsem?

Ahoj, mé jméno je Štěpánka Mottlová alias #NEZASTAVITELNA. Můžeš mě znát například z českého poháru v motokárách, ze závodů buggyn nebo z rallycrossu.

Proč to dělám?

V rámci kampaně #HOLKAZAVOLANTEM chci rozšířit povědomí o tom, že holky jsou dobré řidičky, zároveň ale respektuji muže, protože moc dobře vím, že mi jsou velice náročnými soupeři a obrovskou motivací. Doufám, že pomohu holkám a ženám, získat sebedůvěru a jistotu za volantem. 

Na co vybírám startovač?

Veškeré získané prostředky z tohoto projektu pak investuji do sezóny závodů v Rallycross cupu, kde budu chtít startovat s vozem Volkswagen Polo GTI.

Jak to všechno začalo?

Jako malou čtyřletou holčičku, mě moje babička vzala do Sedlčan na Rallycross, podívat se na závody mého taťky.

Poprvé jsem seděla v závodním autě, točila volantem a přemýšlela, na co jsou všechny ty ťufliky, od téhle chvíle jsem vyhledávala každou možnost bejt toho všeho součástí. Měla jsem štěstí, že mamka studovala, a o víkendech chodila do školy. Takže bylo období kdy mě táta na ty závody brát musel.

Jednou mi dal dokonce jako dárek, že mě vezme do Maďarska na závody. No co si budem, lepší dárek mi dát nemohl, a moc dobře to věděl. Ta bolestivá a pro mě traumatizující věta ,,Holky za volant nepatří” vzešla z úst mého táty, a drží se ve mně do dnes, vždycky když dokončim závod, říkám si, aha, tak možná patří viď?

Ten, kdo mě nezná si možná řekne ,,Holku k tomu od mala vedou, cestu ji vyšlapal tatínek", jenže opak je pravdou. Chtěl ze mě mít baletku, modelku, zpěvačku... Prostě holčičku, co se bojí ušpinit a chodí v sukničkách, což se mu vlastně víceméně splnilo. V týdnu jsem paní učitelka ve školce s vyčesaným drdolem, usmevěm od ucha k uchu a také pilná studentka konzervatoře. Jakmile ale pracovní týden končí, nasazuju kombinézu a začíná mi závodní víkend! 

Odmítala jsem si připustit, že závodit nebudu. Jakmile jsem měla 15 let, přišly první brigády, první vlastní peníze, první motokára. A už to jelo, v hlavě jen jeden cíl. ZÁVODIT. 

Čím jsem starší a dostávám se v kariéře výš, tím je všechno finančně náročnější a motorsport nedokážu platit jen z vlastních prostředků. Proto teď před vámi stojím a žádám o podporu. 

Jaké jsou odměny?

V mém projektu nabízím řadu odměn. Každý má možnost získat jedinečné tričko, mikinu, přívěsek nebo náramek #HOLKAZAVOLANTEM. Nezapomněla jsem ani na pány, kteří mě mohou podpořit například koupí odměny v podobě trička - Podporuji projekt #HOLKAZAVOLANTEM. Tyto odměny ti mohu předat i osobně v Praze. Jednou z nejvýznamnějších příležitostí je mít vlastní jméno přímo na mém Rallycrossovém autě.

Zajímalo by tě jestě něco víc?

Pokud máš zájem zjistit více o tom, co dělám, tak se mi určitě ozvi!

https://www.instagram.com/stepankamottlova

#NEZASTAVITELNA

Co si o tomto projektu myslíte?