Holka - crowfunding kampaň

Novinky - Holka

Fantasy román s prvky osobního rozvoje, o dívce s nadpřirozenými schopnostmi, kt. ji vrhají do nebezpečného dobrodružství. Dokáže mu čelit?

Knihy
Základní edice - odesláno 18.7.

Dobré ráno, ahoj,

 

Během pondělního dne byly odeslány zbylé balíky – 30 ks,  které obsahují základní edici, svým majitelům. Věřím, že do čtvrtka už si knihu budete moci poprvé otevřít nebo vložit do knihovny, kde na vás dobrodružství hlavní hrdinky Holky bude čekat.

Prosím vás o malou laskavost. Jakmile knihu dočtete, zanechte své hodnocení na některé z těchto adres:

http://jinafantasy.cz/hodnoceni-knihy/

http://www.databazeknih.cz/knihy/holka

 https://www.goodreads.com/book/show/holka

Děkuji,

Přeji hezký den a ještě jednou děkuji za víru a podporu, kterou jste do knihy Holka vložili,

Štěpán

 

P.S. V případě, že během následujících 2 týdnů byste knihu neobdrželi, kontaktujte mě prosím na email burda.stepan@gmail.com

První várka vytisknuta, Na cestě k vám

Dobré ráno, ahoj

 

V pátek 17. 6. jsem obdržel první část vytisknutých knih v brožované i pevné vazbě. Jak vypadají, můžete sami posoudit na fotce níže. Já jsem velmi spokojen a mám z knih opravdu radost :-) Je to úžasný pocit, listovat skutečnou knihou Holka!

Během víkendu jsem předal část knih svým majitelům v Polešovicích a tento týden budu pokračovat v Opavě. Také začnu rozesílat sběratelskou a limitovanou edici.

Dle dohody s librex.eu budou zbylé knihy vytištěny do konce června. Prvních čtrnáct dnů v červenci jsem „mimo civilizaci“ a nemohu zbytek knih ihned začátkem měsíce odeslat. V druhé polovině však vše doženu a všechny knihy, zakoupené zde přes kampaň na Startovači, k vám budou odeslány.

1.jpg

 

 

Hezký den,

Štěpán

Korektury a vysázení textu dokončeno, tisk, ukázka bonusových odměn

Dobrý den,

Včerejšího dne 15.6. jsem ve spolupráci s Librex.eu dokončil poslední náležitosti nutné, aby se začalo se samotným tiskem. Kniha prošla profesionální korekturou, veškerý text je vysázen a rozměry obálky upraveny na formát B6. Celkový počet stran díky formátu B6 odpovídá číslu 406.

 

Knihy dle domluvy s Librex.eu budou vytisknuty  do konce měsíce června. Jakmile je budu mít v rukou, začnu odesílat odměny jednotlivým startérům. O tom vás samozřejmě budu informovat v další novince zde na Startovači ;-)

 

Na fotografii níže se můžete podívat na několik z bonusových odměn:

Ilustrace z obálky - číslovaná reprodukce v rámu, pohlednice, záložka a placka

 

s.jpg

 

 

Hezký den,

Štěpán :-)