Startovač - financování projektů

HOKEJKY - divadelní hra - crowfunding kampaň

HOKEJKY - divadelní hra

Zábavná hra, která chce ukázat fenomén hokeje tak jak ho vidíme my :-) Premiéra 27. a 28. ledna 2016 v Divadle bez hranic v Praze - Nuslích.

Umění

Na co všechno je dobrá francovka?

Kolik má Guma IQ?

Proč trenér zakazuje Jardovi sociální sítě?

Čím Saša zapíjí puky?

Proč je pro kapitána sakra těžký zůstat pozitivní?

A proboha co jsou to Dády, body, sekundy???

... dozvíš se v naší nové divadlení hře HOKEJKY, tedy pokud nám pomůžeš s její realizací!

Z brusle nová autorská hra se odehrává na střídačce týmu a v hledišti stadiónu během rozhodujícího zápasu finále KHL. Mladý útočník Romeo Nový chodí tajně s Julií Koučovou, dcerou svého trenéra. Chce se přiznat během vhodné chvíle při zápase. Ale prohrávají...  

https://www.facebook.com/hrahokejky/ - tady najdeš fotky a videa z přípravnýho campu :)

PREMIÉRA PŘEDSTAVENÍ JE 27. a 28. ledna 2016

DIVADLO BEZ HRANIC,  PRAHA 4 - Nusle

Proč nám přispět přes Startovač ?

Nepobíráme žádné dotace, s politiky nekamarádíme a všechno si platíme sami. Ale hokej i divadlo je drahý sport. Za tvůj příspěvek do týmové pokladny pořídíme hokejové výstroje pro naše borce a část scény - pokud vybereme více, tak třeba i celá scéna :-)

Ty máš výhru na dosah. Děkujeme, že umožníš i naše vítězství :)

SPORTU ZDAR A HOKEJI ZVLÁŠŤ!

IMG_8857_DxO.jpg

Ukážeme ti fenomén hokeje tak jak ho vidíme my :) Představení trvá cca. 80 min. bez přestávky a je koncipované tak, že se může odehrát i mimo klasický divadelní prostor – např. v prostorách zimního stadionu.

Scénář: Lichtenberk

Hudba: Aleš Matoušek

Světla: František Fabián

Režie: Lichtenberk a Minajev 

Hrají: Míla Tichý, Saša Minajev, Josef Zýka, Aleš Matoušek, Dominika Horynová / Kateřina Lichtenberková, Markétka Tvrdková, Michal Tesař, Ondřej Wald, Tomáš Tvrdek a další...

 

IMG_8783_DxO.jpg

IMG_8514_DxO.jpg

IMG_8543_DxO.jpg

IMG_8693_DxO.jpg

IMG_8843_DxO.jpg

IMG_8862_DxO.jpg

The Divadlo / čti to divadlo

Od roku 2001 působíme jako amatérský soubor spojující profesionální herce a divadelníky ze spřátelených souborů (zejména spolek Kašpar) s ryzími amatéry z řad studentů, právníků nebo ekonomů. Spojovacím článkem našeho souboru byl bar divadelní kavárny Café Gaspar Casper.

Orientujeme se na vlastní původní tvorbu často ovlivněnou spojením divadla a filmu. Od svého založení jsme uvedli 7 autorských celovečerních představení, např.: Akta X - The Prague File, Star Trek, Fragmenty ze Saturnina, Lost in Theatre a Pulp Fiction.

Z řad profesionálních herců v našem souboru působili (nebo stále působí) např. Tomáš Karger, Hynek Čermák, Vašek Jakoubek, Josef Zýka, Petr Vobecký, Verunka Janků, Eva Elsnerová, Eliška „Mesfin“ Boušková, Míla Tichý a další...

Co si o tomto projektu myslíte?