HOKEJKY - divadelní hra - crowfunding kampaň

HOKEJKY - divadelní hra

Zábavná hra, která chce ukázat fenomén hokeje tak jak ho vidíme my :-) Premiéra 27. a 28. ledna 2016 v Divadle bez hranic v Praze - Nuslích.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na co všechno je dobrá francovka?

Kolik má Guma IQ?

Proč trenér zakazuje Jardovi sociální sítě?

Čím Saša zapíjí puky?

Proč je pro kapitána sakra těžký zůstat pozitivní?

A proboha co jsou to Dády, body, sekundy???

... dozvíš se v naší nové divadlení hře HOKEJKY, tedy pokud nám pomůžeš s její realizací!

Z brusle nová autorská hra se odehrává na střídačce týmu a v hledišti stadiónu během rozhodujícího zápasu finále KHL. Mladý útočník Romeo Nový chodí tajně s Julií Koučovou, dcerou svého trenéra. Chce se přiznat během vhodné chvíle při zápase. Ale prohrávají...  

https://www.facebook.com/hrahokejky/ - tady najdeš fotky a videa z přípravnýho campu :)

PREMIÉRA PŘEDSTAVENÍ JE 27. a 28. ledna 2016

DIVADLO BEZ HRANIC,  PRAHA 4 - Nusle

Proč nám přispět přes Startovač ?

Nepobíráme žádné dotace, s politiky nekamarádíme a všechno si platíme sami. Ale hokej i divadlo je drahý sport. Za tvůj příspěvek do týmové pokladny pořídíme hokejové výstroje pro naše borce a část scény - pokud vybereme více, tak třeba i celá scéna :-)

Ty máš výhru na dosah. Děkujeme, že umožníš i naše vítězství :)

SPORTU ZDAR A HOKEJI ZVLÁŠŤ!

IMG_8857_DxO.jpg

Ukážeme ti fenomén hokeje tak jak ho vidíme my :) Představení trvá cca. 80 min. bez přestávky a je koncipované tak, že se může odehrát i mimo klasický divadelní prostor – např. v prostorách zimního stadionu.

Scénář: Lichtenberk

Hudba: Aleš Matoušek

Světla: František Fabián

Režie: Lichtenberk a Minajev 

Hrají: Míla Tichý, Saša Minajev, Josef Zýka, Aleš Matoušek, Dominika Horynová / Kateřina Lichtenberková, Markétka Tvrdková, Michal Tesař, Ondřej Wald, Tomáš Tvrdek a další...

 

IMG_8783_DxO.jpg

IMG_8514_DxO.jpg

IMG_8543_DxO.jpg

IMG_8693_DxO.jpg

IMG_8843_DxO.jpg

IMG_8862_DxO.jpg

The Divadlo / čti to divadlo

Od roku 2001 působíme jako amatérský soubor spojující profesionální herce a divadelníky ze spřátelených souborů (zejména spolek Kašpar) s ryzími amatéry z řad studentů, právníků nebo ekonomů. Spojovacím článkem našeho souboru byl bar divadelní kavárny Café Gaspar Casper.

Orientujeme se na vlastní původní tvorbu často ovlivněnou spojením divadla a filmu. Od svého založení jsme uvedli 7 autorských celovečerních představení, např.: Akta X - The Prague File, Star Trek, Fragmenty ze Saturnina, Lost in Theatre a Pulp Fiction.

Z řad profesionálních herců v našem souboru působili (nebo stále působí) např. Tomáš Karger, Hynek Čermák, Vašek Jakoubek, Josef Zýka, Petr Vobecký, Verunka Janků, Eva Elsnerová, Eliška „Mesfin“ Boušková, Míla Tichý a další...

Co si o tomto projektu myslíte?