Hokejbalový tým na ME - crowfunding kampaň

Hokejbalový tým na ME

Jedeme na Evropský šampionát v hokejbale v Bratislavě 3vs3 kategorie 35let+ takže takový souboj důchodců

Ostatní
Hokejbalový tým na ME

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Prosíme Vás, o podporu našeho týmu hokejbalistů, který bude bojovat na Evropském šampionátu v Bratislavě a to 26. - 28.dubna 2019. Hrát se bude 3vs3 v kategorii 35let+. Celý šampionát pořádá WBHF.

Jsme super parta ,, pánů v letech´´ co budou reprezentovat střední Čechy. Všichni hráči aktivně hrají v různých klubech v České republice.

 

2.3.2019  se část týmu zúčastnila turnaje v Liberci, kde jsme odehráli tři zápasy a tento turnaj vyhráli, bez jediné porážky s celkovým skóre 13:2. Ještě nás čeká 13.4. soustředění v Českých Budějovicích kde změříme síly s místním celkem.

Pomozte nám vaším finančním příspěvkem důstojně reprezentovat Českou republiku.

Finance budou využity pouze na nákup dvou sad dresů. Zbytek jako startovné, ubytování, cestu a vše ostatní si hráči budou hradit každý sám.

Na turnaji budou dvě skupiny:

červená kde jsou týmy:

Slovensko; Česko; Evropa; Československo a západní Slovensko

modrá kde jsou týmy:

Rusko; Bělorusko; Finsko; Francie a na konec to nejlepší náš tým - střední Čechy

 

Co je hokejbal?

Hokejbal je jeden z nejpříbuznějších sportů lednímu hokeji. V zahraničí je znám také jako street hockey, street ball hockey či hockeyball. Hlavním rozdílem mezi ledním hokejem a hokejbalem je, že hráči po hřišti nejezdí na bruslích, nýbrž se pohybují po hřišti během ve sportovní obuvi.

Nehraje se s pukem, ale se speciálním plastovým míčkem oranžové barvy, který se hráči snaží dostat do soupeřovy branky za pomocí hokejek.

Povrch hřiště je tvořen asfaltem, případně betonem nebo speciálním plastovým povrchem. Hrací plocha je ohraničena mantinely z tvrzeného plastu.

 

Něco málo o WBHF

Organizace byla založena 1. ledna 1985 jako sdružení hokejových klubů a toto jméno se narodilo až do roku 2012, kdy jsme se rozhodli přejmenovat naši organizaci na WORLD BALL HOCKEY FEDERATION. Jako první na světě jsme uspořádali mistrovství Evropy a také mistrovství světa v ledním hokeji (Bratislava, 1995). Veškeré informace o federaci, která se věnuje hokejbalu ve všech jeho známých formách, najdete na stránkách wbhf.info .

Co si o tomto projektu myslíte?