Hoffman Hydrographics - crowfunding kampaň

Hoffman Hydrographics

Zdravím , jedná se o úpravu vzhledu a zlepšení designu jakékoliv věci která vás napadne .

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím , začal jsem vytvářet design pro lidi kteří chtějí změnu .

Jedná se o přenesení vzoru z vodní hladiny na výrobek.

Chtel bych začít tím , že v mém okolí nikdo nezkusil udělat něco výjimečného . Však každý viděl minimálně jednou video o tom , jak ten pán potopí přes vodu kolo a “boom “ kolo má úplně jinou barvu ? Jak ? Co ? To chci !!! 

Tahle myšlenka mě motivuje každý den . Učil jsem se technologii skoro rok , než jsem vychytal veškeré mouchy . Bohužel mě to stálo moc času , folie a v neposledním peněz.

Vytvořil jsem si zázemí kde funguji , nakoupil jsem vybavení pro svou dílnu ale došlo mi že bez rezervního materiálu a sušícího boxu jsem v beznaději.

Na co potřebuji sušící box ? 

Před odůvodněním vám vysvětlím několik procesů které jsou potřeba před dokončení jakékoliv mé práce . Dáme si příklad třeba 1.Alu kolo:  Umýt materiál >> Plnič >> Brousit pod vodou >>Základní barva>>Hydrografika>>Lak>>Leštění laku.                                                                                             Dlouhý proces trvá zhruba 48 hodin z toho 40 hodin je schnuti. Se sušickou jsem schopný dosáhnout urychlení procesu na 8 hodin schnuti. 

Co si o tomto projektu myslíte?