Hod terezínskou cihlou - crowfunding kampaň

Hod terezínskou cihlou

Připravujeme 1. ročník netradiční sportovně kulturní události TEREZÍNSKÁ CIHLA - hody cihlou do dálky + hudební festival

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nabízíme vám zúčastnit se projektu, který je svým nápadem ojedinělý nejen v rámci České republiky, ale i Evropě. Jedná se o divácky atraktivní netradiční soutěž v hodu cihlou šancovkou do dálky. Z této cihly je postavena celá barokní pevnost Terezín a váží úctihodných 7,5 kg.

Pro potřeby naší soutěže tuto cihlu půlíme i čtvrtíme, aby si i děti mohli vytvořit svůj rekord

IMG_8464.jpg

Ve sportovní části se opět uskuteční klání „novodobých gladiátorů“, ve kterém budou účastníci soupeřit o nejdelší hod terezínskou cihlou. Soutěžit se bude nově v 10 kategoriích: mláďata 8 - 12. let; teenageři do 17. let; dospělí 18+; nejlepší léta 40+; staré páky 60+ a nově i týmová soutěž. V jedenácté speciální kategorii proti sobě nastoupí tým házenkářů HK FCC Město Lovosice a tým basketbalistů Slavoj BK Litoměřice.

IMG_8704.jpg

Nejmenší děti, pro které je cihla až příliš těžká budou mít příležitost cihlu si pomalovat a tím získat svoji odměnu. Po celý den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé a to vše pod taktovkou naší usměvavé moderátorky :-)

IMG_8815.jpg

IMG_8818.jpg

Soutěž v hodu cihlou bude na pódiu doprovázet kulturní program a po skončení sportovní části programu bude do pozdních hodin probíhat hudební festival. Na tento festival zveme i začínající umělce a hudebníky. Naší snahou je oslovit a umožnit prezentaci také umělcům z blízkého okolí. Díky místu konání zdůrazníme propagaci Terezína jako barokní pevnosti. Největší hvězdou festivalu bude izraelská folk-jazz zpěvačka KAMA KAMILA http://www.kamakamilamusic.com

 

Kamila KamaIV.jpg

WP_20160521_20_17_16_Pro.jpg

 Po dobu konání akce je vstupné ZDARMA.

 

Co si o tomto projektu myslíte?