Hod terezínskou cihlou | crowdfunding kampaň

Hod terezínskou cihlou

Připravujeme 1. ročník netradiční sportovně kulturní události TEREZÍNSKÁ CIHLA - hody cihlou do dálky + hudební festival

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nabízíme vám zúčastnit se projektu, který je svým nápadem ojedinělý nejen v rámci České republiky, ale i Evropě. Jedná se o divácky atraktivní netradiční soutěž v hodu cihlou šancovkou do dálky. Z této cihly je postavena celá barokní pevnost Terezín a váží úctihodných 7,5 kg.

Pro potřeby naší soutěže tuto cihlu půlíme i čtvrtíme, aby si i děti mohli vytvořit svůj rekord

IMG_8464.jpg

Ve sportovní části se opět uskuteční klání „novodobých gladiátorů“, ve kterém budou účastníci soupeřit o nejdelší hod terezínskou cihlou. Soutěžit se bude nově v 10 kategoriích: mláďata 8 - 12. let; teenageři do 17. let; dospělí 18+; nejlepší léta 40+; staré páky 60+ a nově i týmová soutěž. V jedenácté speciální kategorii proti sobě nastoupí tým házenkářů HK FCC Město Lovosice a tým basketbalistů Slavoj BK Litoměřice.

IMG_8704.jpg

Nejmenší děti, pro které je cihla až příliš těžká budou mít příležitost cihlu si pomalovat a tím získat svoji odměnu. Po celý den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé a to vše pod taktovkou naší usměvavé moderátorky :-)

IMG_8815.jpg

IMG_8818.jpg

Soutěž v hodu cihlou bude na pódiu doprovázet kulturní program a po skončení sportovní části programu bude do pozdních hodin probíhat hudební festival. Na tento festival zveme i začínající umělce a hudebníky. Naší snahou je oslovit a umožnit prezentaci také umělcům z blízkého okolí. Díky místu konání zdůrazníme propagaci Terezína jako barokní pevnosti. Největší hvězdou festivalu bude izraelská folk-jazz zpěvačka KAMA KAMILA http://www.kamakamilamusic.com

 

Kamila KamaIV.jpg

WP_20160521_20_17_16_Pro.jpg

 Po dobu konání akce je vstupné ZDARMA.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 2 000 Kč (4 %)
  • 4 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Vláďa Čech - effendi - obrázek
  • projekt od Vláďa Čech - effendi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Stanování

Postavení stanu v našem stanovém městečku + 2 osoby

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Pivko a klobása

Obdržíte poctivou domácí klobásu z udírny a řádně vychlazené pifko :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Terezínská cihla

V prostoru akce si můžete vyzvednout Terezínskou cihlu šancovku, kterou se bude házet. Jedná se o ručně vyrobenou cihlu z jemnozrnné směsi jílovitých nerostů, křemičitého písku a dalších přísad. Její rozměry jsou cca: 330 x 145 x 80 mm a váží cca 7,5 kg.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
500 Kč

Triko Terezínská cihla 2017

Na místě obdržíte tričko s logem, zhotovené pouze pro tuto akci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

VIP vstup pro 1 osobu

Obdržíte VIP kartu s možností vstupu i do prostor určené pouze pro kapely a pro Extraligové házenkáře z Lovosic s ligové basketbalisty z Litoměřic. VIP parkování, pivko, občerstvení a cihla šancovka zdarma.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

GOLD VIP vstup

Obdržíte VIP kartu pro 2 osoby, VIP parkování, 2x tričko s logem akce, 2x cihla šancovka. Pivko a občerstvení zdarma. Možnost být na pódiu při koncertu (mimo Kama Kamila).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

EXTRA GOLD VIP vstup

Obdržíte VIP kartu pro 2 osoby, VIP parkování, 2x tričko s logem akce, 2x cihla šancovka. Všechno pití a občerstvení zdarma. Večeře, rozhovor a možnost být na pódiu při koncertu největší hvězdy akce KAMA KAMILA http://www.kamakamilamusic.com; https://www.facebook.com/kamila.dragolov?fref=ts!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit