Startovač - financování projektů

Hledání ztracené tmy - crowfunding kampaň

Novinky - Hledání ztracené tmy

Pomozte nám zrealizovat dokumentární film o světelném znečištění! Zachraňme hvězdnou oblohu, než bude pozdě!

Film & Video
Tým Hledání ztracené tmy vám přeje šťastný nový rok.

 

 

Vážené startérky, vážení startéři,

 

jménem celého týmu Hledání ztracené tmy vám přeji veselé vánoce a hodně štěstí v novém roce 2019. V tomto roce jste nás vyzdvihli do vesmírních výšin vaší neuvěřitelnou podporou. Díky vám můžeme realizovat naše sny a zároveň informovat vlast o skryté "hrozbě" která se týká nejen astronomů.

V rámci tohoto příspěvku bych rád zvěřejnil nějaké aktuálnosti.

Natáčení našeho dokumentu bude pokračovat i po novém roce, a to zejména na Šumavě. Trochu nám to prodlužuje jeden z odborníků, se kterým nám schůzka nevyšla a teď nám odjel na delší dobu do zahraničí. Reálné datum dokončení dokumentu se ovšem odvíjí od několika faktorů, zejména od počasí a množství volného času štábu před maturitními zkouškami. Složka "Hledání ztracené tmy" na mém disku aktuálně zabírá 550GB místa a obsahuje zhruba 6 hodin záběrů. Můj odhad je, že by dokument mohl (ale nemusel) být hotový na konci dubna.

Máme tu ale jednu špatnou zprávu, která se týká odměn. Plákáty sice přišly ale placky jsou již více než týden zaseklé na české poště a trička dodavatel nestihl vytisknout. Takže je možné, že některé z odměn nebudeme schopni do konce roku zaslat startérům. Za tuto nepřijemnost se velice omlouváme a uděláme vše pro to, aby nedošlo k dalšímu zdržení.
Odeslání odměny vám potvrdíme emailem.

 

S pozdravem,

Tým Hledání ztracené tmy.

Update #1

Ukůzka nočních časosběrů.

Vážení startéři, vážené startérky,

Připravili jsem si pro vás takovou malou ochutnávku nočních časosběrů, které se v dokumentu objeví. Na dokumentu se usilovně pracuje. Jsme stále ještě ve fázi natáčení a kvůli škole bohužel ještě nějakou chvíli budeme. O dalších novinkách vás budeme informovat buď zde, nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/HledaniZtraceneTmy/. Trička, placky a plakáty se připravují a do konce prosince by měly být doručeny.

To je od nás prozatím vše,
budiž tma!

Startovač úspěšně skončil s částkou 81000kč.

Přátelé,

 

mnohokrát vám všem děkujeme za podporu, bez vás bychom to nikdy nedali! Díky vám jsme vybrali neuvěřitelných 81 tisíc kč na náš dokument!

O termínu doručení hmotných odměn (placky, trička, plakáty) vás budeme průběžně informovat.

22.8. jedeme natočit rozhovor s panem Duškem, který nám zodpoví otázky co se legislativy týče. Následně ještě popovídá o tom, jak světelné znečištění ovlivňuje Brněnskou hvězdárnu a její navštěvníky. 

Následně jsou domluvené rozhovory s panem Suchanem a s panem Medřickým. Zbytek se ještě domlouvá.

 

S pozdravem,

Tým Hledání ztracené tmy.