Startovač - financování projektů

Hledání ztracené tmy - crowfunding kampaň

Novinky - Hledání ztracené tmy

Pomozte nám zrealizovat dokumentární film o světelném znečištění! Zachraňme hvězdnou oblohu, než bude pozdě!

Film & Video

Update #2

Vážené startérky, vážení startéři,

Rád bych vám sdělil nějaké novinky týkající se dokumentu. 

Všechny hmotné odměny by touto dobou už měly být doručeny.
Tvůrce Hledání ztracené tmy teď bohužel trápí maturita a nejsou schopní na projektu pracovat. Původně jsme zamýšleli, že dokument vydáme ještě před jejím začátkem, to se nám ale nepodařilo. Po ústních zkouškách se naše pozornost obrátí zpět k dokumentu. Dotočíme dlouho plánovaný rozhovor s panem Horálkem a uděláme si v rámci dokumentu poslední výlet na Šumavu. Poté budeme připraveni na zveřejnění dokumentu. 

Děkujeme Vám za vaší trpělivost,
Tým Hledání ztracené tmy. 

 

Tým Hledání ztracené tmy vám přeje šťastný nový rok.

 

 

Vážené startérky, vážení startéři,

 

jménem celého týmu Hledání ztracené tmy vám přeji veselé vánoce a hodně štěstí v novém roce 2019. V tomto roce jste nás vyzdvihli do vesmírních výšin vaší neuvěřitelnou podporou. Díky vám můžeme realizovat naše sny a zároveň informovat vlast o skryté "hrozbě" která se týká nejen astronomů.

V rámci tohoto příspěvku bych rád zvěřejnil nějaké aktuálnosti.

Natáčení našeho dokumentu bude pokračovat i po novém roce, a to zejména na Šumavě. Trochu nám to prodlužuje jeden z odborníků, se kterým nám schůzka nevyšla a teď nám odjel na delší dobu do zahraničí. Reálné datum dokončení dokumentu se ovšem odvíjí od několika faktorů, zejména od počasí a množství volného času štábu před maturitními zkouškami. Složka "Hledání ztracené tmy" na mém disku aktuálně zabírá 550GB místa a obsahuje zhruba 6 hodin záběrů. Můj odhad je, že by dokument mohl (ale nemusel) být hotový na konci dubna.

Máme tu ale jednu špatnou zprávu, která se týká odměn. Plákáty sice přišly ale placky jsou již více než týden zaseklé na české poště a trička dodavatel nestihl vytisknout. Takže je možné, že některé z odměn nebudeme schopni do konce roku zaslat startérům. Za tuto nepřijemnost se velice omlouváme a uděláme vše pro to, aby nedošlo k dalšímu zdržení.
Odeslání odměny vám potvrdíme emailem.

 

S pozdravem,

Tým Hledání ztracené tmy.

Update #1

Ukůzka nočních časosběrů.

Vážení startéři, vážené startérky,

Připravili jsem si pro vás takovou malou ochutnávku nočních časosběrů, které se v dokumentu objeví. Na dokumentu se usilovně pracuje. Jsme stále ještě ve fázi natáčení a kvůli škole bohužel ještě nějakou chvíli budeme. O dalších novinkách vás budeme informovat buď zde, nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/HledaniZtraceneTmy/. Trička, placky a plakáty se připravují a do konce prosince by měly být doručeny.

To je od nás prozatím vše,
budiž tma!