Hledání autentického světa - crowfunding kampaň

Hledání autentického světa

Postrádáte vřelé lidské objetí? Máte pocit, že se někam vytrácí zdravý rozum? Pak podpořte nový román A. T. Blahosze.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vítejte v civilizaci, v níž se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a kde milosrdenství má podobu spartakiád.

Čekejte ostré orwellovské oko shlížející na absurdity dneška. Kam se podít s lidskými city, s osudovou láskou? Existuje někde prostor opravdovosti, bez výplachu mozků, kontrolorů životů a online šmírování?

Naděje existuje a kniha ji přináší. Je přitom prošpikovaná bezuzdným, nekorektním humorem... Nemáte-li dárek pro někoho, na kom vám záleží, neváhejte. Obejměte ho nezapomenutelným příběhem.

 

Podpořte projekt a získejte víc, než běžní čtenáři

Anotace nakladatele:

Adam T. Blahosz

Obejmi mě dočista, dočista

ISBN 978-80-7304-214-1
počet stran 132,  vazba vázaná

 

Není dnešní zmatek především sexuální? Vítejte ve světě, kde se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a milosrdenství má podobu spartakiád.

Adam T. Blahosz ve svém druhém románu brilantně popisuje svět úžasných technologií a krásných slov, jemuž přesto něco lidského chybí. Genderový experiment dosáhl vrcholu a ženy zastávají přesnou polovinu veřejných funkcí Svobodného světa, jenže se jim začínají slaďovat menstruační cykly. Nadnárodní organizace Freedom bdí nad čistotou a korektností informací a všudypřítomný Burnovern odebírá děti nevhodným rodičům a předává je profesionálně školeným pěstounům. Občané jsou pod nepřetržitým dohledem dobra, přesto bijí v některých z nich rebelská srdce a mocí bezmocných se vydávají za sny, po nichž ženy i muži touží od nepaměti. Údajně neexistující Vyvrhelové chystají návrat ke smysluplné existenci za pomoci čivav…

Po chvíli si nevšimnete, že se příběh odehrává v budoucnosti – tak jsou situace i absurdity současné. Kniha však do pocitů marnosti nad stavem světa vnáší naději a očistný smích.

Román vydává renomované nakladatelství, vy ho ale můžete podpořit a získat jako první za skvělou cenu!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?