Hledání autentického světa | crowdfunding kampaň

Hledání autentického světa

Postrádáte vřelé lidské objetí? Máte pocit, že se někam vytrácí zdravý rozum? Pak podpořte nový román A. T. Blahosze.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vítejte v civilizaci, v níž se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a kde milosrdenství má podobu spartakiád.

Čekejte ostré orwellovské oko shlížející na absurdity dneška. Kam se podít s lidskými city, s osudovou láskou? Existuje někde prostor opravdovosti, bez výplachu mozků, kontrolorů životů a online šmírování?

Naděje existuje a kniha ji přináší. Je přitom prošpikovaná bezuzdným, nekorektním humorem... Nemáte-li dárek pro někoho, na kom vám záleží, neváhejte. Obejměte ho nezapomenutelným příběhem.

 

Podpořte projekt a získejte víc, než běžní čtenáři

Anotace nakladatele:

Adam T. Blahosz

Obejmi mě dočista, dočista

ISBN 978-80-7304-214-1
počet stran 132,  vazba vázaná

 

Není dnešní zmatek především sexuální? Vítejte ve světě, kde se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a milosrdenství má podobu spartakiád.

Adam T. Blahosz ve svém druhém románu brilantně popisuje svět úžasných technologií a krásných slov, jemuž přesto něco lidského chybí. Genderový experiment dosáhl vrcholu a ženy zastávají přesnou polovinu veřejných funkcí Svobodného světa, jenže se jim začínají slaďovat menstruační cykly. Nadnárodní organizace Freedom bdí nad čistotou a korektností informací a všudypřítomný Burnovern odebírá děti nevhodným rodičům a předává je profesionálně školeným pěstounům. Občané jsou pod nepřetržitým dohledem dobra, přesto bijí v některých z nich rebelská srdce a mocí bezmocných se vydávají za sny, po nichž ženy i muži touží od nepaměti. Údajně neexistující Vyvrhelové chystají návrat ke smysluplné existenci za pomoci čivav…

Po chvíli si nevšimnete, že se příběh odehrává v budoucnosti – tak jsou situace i absurdity současné. Kniha však do pocitů marnosti nad stavem světa vnáší naději a očistný smích.

Román vydává renomované nakladatelství, vy ho ale můžete podpořit a získat jako první za skvělou cenu!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 20 010 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 14 Startérů

Autor projektu

Oto Linhart a přátelé - obrázek
  • projekt od Oto Linhart a přátelé
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

140 Kč

Román domů

Akce pro první srdcaře, knížka až na Váš stůl. Románová novinka, včetně poštovného a balného, v limitované akční ceně jako odměna za podporu bez váhání. Za cenu čtyř piv.

Počet dostupných odměn: 74/80

Nelze podpořit
190 Kč

Kniha s věnováním

Román s věnováním autora (Vaše jméno a podpis autora) poštou až na váš stůl. Osobní knížka ve Vaší knihovně za cenu lahve vína.

Počet dostupných odměn: 49/50

Nelze podpořit
210 Kč

2 knihy

2 knížky v limitované akční nabídce pro první přispěvatele, poštou až na Váš stůl. Za cenu šampaňského.

Počet dostupných odměn: 40/40

Nelze podpořit
220 Kč

Kniha a setkání s autorem

Knížka k osobnímu předání na setkání s autorem v hlavním městě. Pohoštění se zdravými i nezdravými pochutinami románového hrdiny Mistra Yes, mezinárodního gastronauta. Nalijeme Vám dobré víno. Počet odměn je limitován.

Počet dostupných odměn: 37/40

Nelze podpořit
250 Kč

Dárek

Knížka jako originální dárek. Kupte knížku někomu, koho máte rádi. Připojte jeho adresu a 1 větu, kterou Vaším jménem autor napíše jako věnování. Včetně balného a poštovného. Za cenu trička.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
370 Kč

Pro evropské kamarády

Podpořte nezávislou českou literaturu, témata knihy vás vezmou za srdce. A pobavíte se: u vás není jinak. Knížka s podpisem autora, včetne poštovného v rámci EU, za 15 EUR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
620 Kč

Pro zámořské kamarády

Podpořte českou literaturu bez prostředků na lesklé přebaly a chytlavý Mc marketing. Orwellovská témata vám budou blízká, to vám zaručujeme dočista, dočista… Tak si pro jednou odpusťte pastrami na Manhattanu a můžete se klidně plácnout přes kapsu. Knížku vám buď pošleme, nebo přivezeme. Za cenu 25 US babek - to je minimum, jistě chápete, když vám teď Kačer snížil daně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 000 Kč

Podnikatelské okénko

30 knížek jako exkluzivní dárek pro Vaše obchodní partnery. S Vámi zvoleným přáním, autorem osobně vepsaným do knih (max. 1 věta).

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
15 000 Kč

Mecenáš

Úspěšně podnikáte či vyděláváte, a přesto máte pocit, že s Vaším světem není něco v pořádku? Chcete se očistit a nadechnout? Právě pro Vás je určena odměna, v níž Vás autor a jeho přátelé uhýčkají k smrti, pozvou Vás i s doprovodem na setkání s autorem a podporovateli, umožní Vám strávit s autorem soukromý večer a natočí z Vašeho setkání autorské video, které dostanete jako dárek. 5 knih s osobním věnováním autora je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit