Startovač - financování projektů

Hledání autentického světa - crowfunding kampaň

Hledání autentického světa

Postrádáte vřelé lidské objetí? Máte pocit, že se někam vytrácí zdravý rozum? Pak podpořte nový román A. T. Blahosze.

Knihy

Vítejte v civilizaci, v níž se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a kde milosrdenství má podobu spartakiád.

Čekejte ostré orwellovské oko shlížející na absurdity dneška. Kam se podít s lidskými city, s osudovou láskou? Existuje někde prostor opravdovosti, bez výplachu mozků, kontrolorů životů a online šmírování?

Naděje existuje a kniha ji přináší. Je přitom prošpikovaná bezuzdným, nekorektním humorem... Nemáte-li dárek pro někoho, na kom vám záleží, neváhejte. Obejměte ho nezapomenutelným příběhem.

 

Podpořte projekt a získejte víc, než běžní čtenáři

Anotace nakladatele:

Adam T. Blahosz

Obejmi mě dočista, dočista

ISBN 978-80-7304-214-1
počet stran 132,  vazba vázaná

 

Není dnešní zmatek především sexuální? Vítejte ve světě, kde se genderový experiment vymkl z rukou, kde je likvidováno mystérium mateřství a milosrdenství má podobu spartakiád.

Adam T. Blahosz ve svém druhém románu brilantně popisuje svět úžasných technologií a krásných slov, jemuž přesto něco lidského chybí. Genderový experiment dosáhl vrcholu a ženy zastávají přesnou polovinu veřejných funkcí Svobodného světa, jenže se jim začínají slaďovat menstruační cykly. Nadnárodní organizace Freedom bdí nad čistotou a korektností informací a všudypřítomný Burnovern odebírá děti nevhodným rodičům a předává je profesionálně školeným pěstounům. Občané jsou pod nepřetržitým dohledem dobra, přesto bijí v některých z nich rebelská srdce a mocí bezmocných se vydávají za sny, po nichž ženy i muži touží od nepaměti. Údajně neexistující Vyvrhelové chystají návrat ke smysluplné existenci za pomoci čivav…

Po chvíli si nevšimnete, že se příběh odehrává v budoucnosti – tak jsou situace i absurdity současné. Kniha však do pocitů marnosti nad stavem světa vnáší naději a očistný smích.

Román vydává renomované nakladatelství, vy ho ale můžete podpořit a získat jako první za skvělou cenu!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?