HLAVOLOGIE! – český animovaný seriál - crowfunding kampaň

HLAVOLOGIE! – český animovaný seriál

Seroš o vysokoškolákovi, kterej mluví s vlastním mozkem! Nářez, kterej prostě nesmíš nevidět!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

logo.jpg

Naším cílem je udělat parádní animovanej seriál na úrovni zahraničních seriálů.
Základní myšlenka je prostá - hlavní hrdina je čerstvý vysokoškolák a potýká se s hromadou základních lidských problémů (dospívání, rozpolcenost duše, kde má druhou ponožku, láska, škola, práce a další), ale na tohle všechno není sám! Jeho nejbližším přítelem je totiž jeho mozek. Přesně tak, hlavní hrdina našeho příběhu se jmenuje Jimm a mluví se svým vlastním mozkem. Což ještě není to nejdivnější, jeho mozek mu totiž odpovídá! A nejen to, dokonce má svou vlastní osobnost. Díky tomu se nabízí spousta úžasných humorných scének a příhod, ale zároveň díky tomu můžeme proniknout do jádra věci a poukázat tak na různé pochody myšlenek, jenž občas nemusí být zrovna nejsvětlejší a zároveň takových, se kterými se mnozí z nás ztotožní. Přesně tak, krom toho, že vás chceme rozesmát, se chceme také dotknout vašich citů. Seriál tedy bude napěchován jak hromadou srandy, tak zároveň i spoustou dramatických a srdcervoucích scén. A pokud si myslíte, že to u animáku nejde, tak jste na omylu! Sami jsme z toho scénáře dost na měkko a to jsme tvrďáci!

Co se týče délky dílu, zatím pracujeme s tím, že díl potrvá kolem 15-20 minut a v plánu je jich pro první sérii nejméně deset. Příběhově nám rozpracovaná časová linka končí až druhou sérií, takže když se vše vydaří, tak těch dílů bude víc, než dost.


NA CO CHCEME PENÍZE?

Peníze potřebujeme převážně na techniku, ale také na zaplacení spousty dalších věcí. Nejdražší a zároveň nejhlavnější věcí, kterou potřebujeme pořídit je grafický tablet. A to nejenom ledajaký. Ač to možná vypadá troufavě, vybrali jsme si jeden z nejdražších a nejlepších modelů, který je na trhu. Vězte ale, že to za to stojí a že díky tomu bude seriál vypadat naprosto skvostně! Také to mnohonásobně urychlí produkci seriálu. Další peníze se pak užijí na další potřebnou techniku, na dabéry, zvukaře, propagaci a licenční práva.

Money.jpg

CO Z TOHO BUDETE MÍT?

To záleží na částce příspěvku, že ano. Ovšem odměny jsou docela fajn! Je tu například parádní plakát (a to dokonce na výběr ze tří variant), dále super tajný Mystery box (obsahující rekvizity, které plánujeme v seriálu použít, různé seriálové fotky, karty, placky, apod.), další podobnou odměnou je Sběratelská edice! (Ta obsahuje kopie scénářů pro první pilotní díly a speciální díly, na kterých jsme dříve pracovali, originální ilustrace, storyboardy, návrhy postav, apod.)
Další z velice lákavých odměn je návrh vlastní postavy. Navrhneme podle vás postavu, ke které obdržíte character sheet (to jest design vaší postavy v různých pozicích a úhlech) a také vaši postavu přidáme na výtisk plakátu, kde bude hrdě stát mezi dalšími hlavními postavami! A když přihodíte ještě pár zlaťáků, tak se vaše postava dokonce objeví i v seriálu! A nejen to, může si klidně odehrát i nějakou scénku, takže své postavě můžete dokonce propůjčit svůj hlas a zahrát si tak v animovaném seriálu. To zní dobře ne? Že jo? Řekněte, že jo, prosím...
No a mezi finální odměnu patří spolupráce na jedné ze speciálních epizod. Proberete s námi scénář, nápady na díl a co všechno by se tam mělo udát. No a my to provedeme!
Krom toho k odměnám také získáte přístup k častým videoblogům z výroby celého seriálu. Takže budete neustále v obraze, co že se to děje jak se seriálem, tak s vašema penězma.

600.jpg

2000.jpg

10000.jpg

20000.jpg

CO KDYŽ SE VYBERE VÍC?

Další peníze poslouží k nákupu další potřebné techniky, zařízením studia (pokud nějaký seženeme), zaplacení dalších důležitých lidí nebo popřípadě na spousty dalších věcí, které by mohli seriál jenom vylepšit!

HLAVOLOGIE_SPOT_PICTURE.jpg

Děkujeme za podporu!

Další informace najdeten na naší fb stránce https://www.facebook.com/fantastz1/
nebo na instagramu https://www.instagram.com/jimmovahlavologie/

Co si o tomto projektu myslíte?