Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu - crowfunding kampaň

Novinky - Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu

Pomozte nám oslavit 1000 kol Hitparády Kolem se toč a 20 let působení Milana Tesaře na Radiu Proglas živým koncertem na festivalu Hradecký slunovrat

Hudba
Jsme v půlce trvání kampaně, a za půlkou cílové částky! Jsme v půlce a máme půlku Obrázek

Děkujeme! Jsme v půlce trvání kampaně, a za půlkou cílové částky. Ale chceme pro poctu aktivitám, kterými Milan Tesař pomáhá naší hudbě jako snad nikdo jiný, to podium postavit celé. Díky za podporu!! Pomozte nám projekt dotáhnout do vítězného konce!

Nová odměna - krásné a kvalitní klobouky a brýle. Krásné klobouky a brýle Obrázek

Když si pořídíte naše nové kvalitní sluneční brýle s logem HS a klobouk s ptačí školkou Jury Bosáka, budete na léto nejen připraveni, ale i naprosto neodolatelní. Pro muže i ženy :-)

 

725.jpg

Kožený pytlíček, křížek ze staré houpačky, naušnice a přívešek z bezového dřeva, kožená taška přes rameno. Ručně vyrobené předměty Obrázek

Jako nové odměny Vám nabízíme 4 nové výrobky. Jde o ručně vyrobené  předměty z již použitých a nefunčních věcí (kožené bundy, rozbitá houpačka, bezové dřevo apod.). Drobné nedokonalosti působí jako patina a doklad ručního zpracování. Buďte IN a uveďte tyto originály znovu do života.