Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu - crowfunding kampaň

Novinky - Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu

Pomozte nám oslavit 1000 kol Hitparády Kolem se toč a 20 let působení Milana Tesaře na Radiu Proglas živým koncertem na festivalu Hradecký slunovrat

Hudba
Jelikož je tento projekt úzce vázán na osobu Milana Tesaře, přidáváme dvě odměny, které jsou přímo od něj. A jsou velmi poetické!

elikož je tento projekt úzce vázán na osobu Milana Tesaře, přidáváme dvě odměny, které jsou přímo od něj.  A jsou velmi poetické! Za 333 Kč dostanete vybranou báseň Milana Tesaře s věnováním a za 444 napíše Milan tu báseň přímo a jen pro Vás a to ještě ze slov, které si sami vyberete?

Jak říkal pan Paroubek, kdo to má tohle? To si prostě nemůžete nechat ujít!

K tak významnému bodu máme nové video! Mrkněte!

Vzhledem k atakům divoké přírody žijící u řeky Moravice (viz závěr videa), jsme ve všech natočených verzích ve výčtu kapel, které budou hrát na scéně Milana Tesaře, na někoho zapomněli. Tady na ten nejaktuálně folk, držitele Anděla skupinu Epy de Mye. Těšíme se na ně moc! Stejně jako na Káju Dřínka, úžasného zvukaře, který bude scénu Proglasu zvučit. A děkujeme za vaši podporu!

cuvée Hradecký slunovrat již vzniká cuvée Hradecký slunovrat Obrázek

Cuvée Hradecký slunovrat se již ve Vinařství Krásná hora připravuje. Na etiketě navíc najdete program i s časy a scénami.
Zakoupit si ho můžete přes náš Startovač, karton vám zadarmo pošleme kamkoli poštou, je zahrnuto i v odměnách jako Festivalová pohoda atd. Víte o nějakém festivalu, který má něco podobného? Na etiketě (bude barevná, tohle je demo verze :-)), tedy najdete:
Ivan Hlas trio, JablkoňKVĚTYVložte KočkuFiordmossO5 a Radeček,Katarína KoščováKITTCHENJitka Šuranská trio, Yellow sistersEpy de MyePetr LinhartLétající rabín - The Original Flying RabbiDavid Stypka & Bandjeez, Jakub Noha, Stinka / Hana Lundiaková / New Born Adult / Stinkátko / Stinka ClanAGUTamaral a Bonsai č.3 a Heimat