hitparada3.jpg

Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu Hudba

Pomozte nám oslavit 1000 kol Hitparády Kolem se toč a 20 let působení Milana Tesaře na Radiu Proglas živým koncertem na festivalu Hradecký slunovrat

Hitparáda slaví na Hradeckém slunovratu

Vybráno60 325 Kč(121 %)

121 %
49 987 Kčpožadováno
125startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Na magickém zámku v Hradci nad Moravicí bychom 24. a 25. 6. 2016 v rámci festivalu Hradecký slunovrat rádi oslavili dvě skutečnosti: 20 let působení Milana Tesaře coby hudebního dramaturga Radia Proglas a hlavně 1000 odvysílaných kol hitparády Kolem se toč. Tak významný milník si určitě zaslouží i oslavu „naživo”, tedy jedno společné odpoledne a večer s posluchači i s některými z mnoha interpretů, kteří v ní za dvacet let bodovali. Podporujeme kvalitní hudbu, která nedostává tolik prostoru v jiných celostátních médiích - a teď pro změnu věříme ve vaši podporu. Každý příspěvek je pro nás důležitý a moc si ho vážíme. 

Na co vaše příspěvky využijeme?

Potřebujeme k realizaci tohoto plánu docela velké množství finančních prostředků. Je například nutné postavit důstojnou scénu se světly a zvukem (rádi bychom také realizovali televizní záznam celé této důležité události, což bez odpovídajícího pódia nelze). Také je nutné zajistit další zázemí a techniku. Část financí jsme již sehnali od našich festivalových sponzorů, ale bez vaší pomoci to všechno nezvládneme. Jsme hluboce přesvědčeni, že vzhledem k významu, kterou má práce Milana Tesaře na Radiu Proglas (i jinde) pro českou nezávislou - nebo lépe řečeno kvalitní - muziku, si důstojnou poctu v této formě zaslouží.

Proč je tato scéna zrovna na Hradeckém slunovratu?

Milan Tesař: „Vedle mého dlouholetého přátelství s ředitelem festivalu Vaškem Müllerem je důvodem i to, jak se Hradecký slunovrat profiluje. Pojme různé žánry od folku přes alternativu a kvalitní pop až po world music nebo elektronickou hudbu. A podobně se snažím vyvažovat i já hudební obsah naší hitparády. Myslím tedy, že hitparáda Kolem se toč a Hradecký slunovrat mají mnoho společného a mimořádným propojením v roce 2016 chceme na tyto společné dramaturgické prvky upozornit. Mimochodem z Proglasu mohou posluchači znát nejen ty interprety, kteří se představí na „naší” scéně, ale i mnoho dalších účinkujících Hradeckého slunovratu.“

Vašek Müller (ředitel festivalu Hradecký slunovrat): „Je pro nás ctí, že můžeme náš festival propojit právě s radiem Proglas a hitparádou Milana Tesaře. Hradecký zámek je opravdu nádherné a magické místo – pobývali zde Ludvík van Beethoven, Ferenc Liszt, Niccolo Paganini, Cosima Wagnerová, Sidonie Nádherná, Rainer Maria Rilke… Festival Hradecký slunovrat je jednou z dlouhé řady kulturních aktivit, které se na tomto místě s tak silným geniem loci odehrávají již po celá staletí. A pro nás coby pořadatele Hradeckého slunovratu je opravdu velkou ctí propojit naši akci s Radiem Proglas a hitparádou Kolem se toč. A aby to propojení bylo důstojné včetně dobrého zvuku a reprezentativního pódia a interpretů, potřebujeme vaši pomoc.“

Zde se můžete v rychlovideu podívat, jak to na festivalu Hradecký slunovrat vypadalo loni: https://www.youtube.com/watch?v=hKBKIK1izgA

Zde si můžete v našem playlistu poslechnout, na koho se můžete těšit letos:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLnMjyCh5NR81qiqwsAQLpAJQdlYn51HwM

A které kapely přijaly pozvání k oslavě výročí hitparády Kolem se toč a dvaceti let působení Milana Tesaře v radiu Proglas?

Podívejte se:

jablkon_facebook.jpg

Jablkoň je český hudební poklad. Klenot zářící i za hranicemi českého rybníčku, což je věc v tuzemské muzice velmi výjimečná. Skupina, kterou Jiří Černý definoval jako setkání Georga Friedricha Händela s pračlověkem.

květy_facebook.jpg

Jedna z nejlepších českých rockových kapel, natočila velkého kandidáta na desku roku - album  Miláček slunce

yellow_sisters_facebook.jpg

  Česká vokální špička přiveze na Hradecký slunovrat nové album určené především dětem. 

Katarína Koščová_facebook.jpg

Slovenská zpěvačka, jejíž kariéra se v lecčems podobá naší Anetě Langerové. Katarína také vyhrála první (a nejsledovanější) soutěž SuperStar, a stejně jako Aneta se i ona posléze projevila jako silná osobnost, která si zvolila svou originální a mnohem těžší cestu. Dnes je Katarína Koščová respektovanou hvězdou s kvalitním repertoárem a vyprodanými koncerty.

Epy de Mye_facebook.jpg

Album skupiny Epy de Mye nazvané Kotlina se věnuje českým dějinám. Zvítězilo v anketě Radia Proglas, v níž hlasovalo více než sto hudebních osobností, a stalo se tak Albem roku.

Jitka Šuranská Trio_facebook.jpg

Největší hvězda tuzemské world music, držitelka dvou Andělů Jitka Šuranská, přijede na Hradec s kapelou složenou ze špičkových muzikantů

linhart_facebook tečky.jpg

Petr Linhart a Zaječí: To je nejúspěšnější píseň posluchačské hitparády Kolem se toč za rok 2015. Naleznete ji na novém výborném albu Rozhledna. Je tedy jasné, že nikomu nepodobný písničkář, píšící písně s naprosto originálními náměty, nemůže letos na Hradci na scéně věnované oslavě 1000. kola Hitparády Kolem se toč a 20 let působení Milana Tesaře na Radiu Proglas chybět. 

létajicí_rabín_facebook.jpgNejzábavnější český klezmer. Kapela pevně zakotvená v tradici, a přitom až překvapivě moderní.  O sobotní hradecké noci vás spolehlivě roztančí. A nejen to, umí být i aktuálně vtipní, jak dokazuje píseň Dzhankoye (Tam na Krymu).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výše uvedené kapely jsou však jen malou částí účinkujích, kteří vystoupí na Hradeckém slunovratu. Více kapel a písničkářů, které na zámku v Hradci nad Moravicí uslyšíte (od věhlasného tria Ivana Hlase až po mladé nadějné kapely), najdete zde:

http://hradeckyslunovrat.cz/ucinkujici/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Hradci váš však nečekají jenom lahůdky hudební. Již vyhlášená je naše gastrostage Krmelec. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani. A velký důraz dáváme také na kvalitní víno. I proto si můžete v rámci tohoto Startovače pořídit cuvée Hradecký slunovrat ze špičkového vinařství Krásná hora.

kopriva _facebook.jpg

Festival otevřeme velmi významnou událostí. Instalací, tedy přesněji „znovuinstalací“, sochy Kurta Gebauera Sen o létání. Jeden ze symbolů Hradce nad Moravicí se vrátí k Červenému zámku.

sen_facebook.jpg

Hradecký slunovrat má i velmi silnou diskuzní scénu, jeho součástí jsou také přednášky, workshopy a scéna pro děti v režii opavského spolu Montessori. 

Důležitou součástí tohoto v pravém slova smyslu kulturního festivalu jsou i výstavy a výtvarné instalace. V rámci Hradeckého slunovratu již vystavoval třeba Jaromír 99, návštěvníci si mohli prohlédnout také výstavu fotografií Filipa Topola a Psích vojáků, realizovanou při příležitosti nedožitých padesátých narozenin legendy českého undergroundu.

Celý letošní program postupně zveřejňujeme na našem webu: www.hradeckyslunovrat.cz

a facebookovém profilu: Facebook.com/hradeckyslunovrat 

Jsme velmi rádi, že se u nás naši návštěvníci a také hudebníci cítí moc dobře. Tato slova napsal o našem festivalu Michal Němec z Jablkoně, tedy člověk, který za svou hudbení kariéru poznal opravdu velké množství hudebních přehlídek:

„Ten festival, to je zázrak! Nádherný dvojzámek (opravdu tam jsou dva zámky najednou), park, příroda, řeka, všechno úžasné. A program? Výběrem účinkujících patří Hradecký slunovrat k těm několika málo nej festivalům u nás, navíc šťastná chemie, která hudbu i místo spojuje a vytváří, působí fakt blahodárně. Já už jsem v Hradci tak trochu doma, proto vím, co říkám, a samozřejmě doufám, že se tam potkáme!“

michal němec.jpg

 Máme i zimní verzi Hradeckého slunovratu, takzvaný Winter Edition, který pořádáme v krásném sále Velké dvorany. Atmosféra je pravidelně okouzlující. Letos se HS WE uskuteční 5. 11. a v odměnách si můžete lístky na tuto akci zakoupit za velmi výhodnou cenu

díky HS.jpg

Přivezli jsme na zámek v Hradci nad Moravicí poměrně dost hvězd, jmenujme třeba Lenku Dusilovou nebo Jiřího Schmitzera. Přesto však vždy naší největší hvězdou bude samotný krásný hradecký zámek. A na jeho propojení s Radiem Proglas a hitparádou Kolem se toč se moc těšíme. Děkujeme za podporu! A jako bonus ke každé odměně přidáváme videokurz stírání rosy na kolejích, bez něhož je život prázdný a smutný! :-)

bílá věž.jpg

scéna Pod Bílou věži (foto Tomáš Rychtář)

scéna nádvoří.jpg

 scéna Nádvoří (foto Petra Vavrečková)

bílý zámek.jpgBílý zámek v jehož areálu se festival odehrává

červený zámek.jpgČervený zámek, který tvoří se zámkem Bílým jeden areál

 

Jak vypadají naše nová trička?

tričko + startovač.jpg

 

trička 3.jpg

Obraz Petry Vavrečkové Hradecký krúžok

petra obraz.jpg

11.jpg

 

9.jpg

6.jpg

 

10.jpg

7.jpg

Bonsaič.jpg

kittchen_facebook.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Vybráno60 325 Kč(121 %)

121 %
49 987 Kčpožadováno
125startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuVašek Müller

Odměny

89 Kčvideokurz stírání rosy na kolejích

Za parádních 89 korun dostanete e-mailem originální praktický videokurz, kde vás naučíme jak správně stírat rosu na kolejích. Kdo si videokurz nepořídí, bude stírat neodborně a nepřipraveně. Pravděpodobně bude pro smích všem, co se nocí toulaj. Tento videokurz přidáváme i ke všem ostatním cenám jako bonus!

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

125 KčBrýle Hradecký slunovrat

Brýle Hradecký slunovrat - Retro design slunečních brýlí, UNI, UV400, materiál PC plast. Decetntní potisk na jedné nožce -logo "Hradecký slunovrat". Vhodné ke každodennímu nošení. Foto v sekci "novinky"

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 95/99

Odměna nedostupná

160 KčVstupenka Vzpomínka na Zuzanu Navarovou

Prvního května budeme na zámku spolu s Martinou Trchovou a Adamem Kubátem vzpomínat na Zuzanu Navarovou. Kupte si lístek na tuto akci za nejnižší cenu.

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 0/30

Odměna nedostupná

185 KčKlobouk Hradecký slunovrat

Klobouk Hradecký slunovrat. Unisex černý kvalitní slámový klobouk. Potisk sítotiskem - logo "Hradecký slunovrat" s "Ptačí školkou" (autor Jura Bosák). Foto v sekci Novinky

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 91/99

Odměna nedostupná

188 Kčcuvée Hradecký slunovrat (bílé suché víno)

Speciální bílé víno cuvée Hradecký slunovrat, které nekoupíte nikde jinde. Vyrobeno ve špičkovém vinařství Krásná hora z odrůd pinot gris, pinot blanc a muškát moravský. Nejen obsah je praktický, obal také není jen na okrasu! Najdete na něm dramaturgii dvou hlavních scén i s časy. A to se hodí! (Víno po jednotlivých lahvích pouze osobní odběr na Hradeckém slunovratu, 1. 5. 2016 na akci Vzpomínka na Zuzanu Navarovou nebo v Opavě na prodejně VAMA (www.kopirky.com), pokud chcete víno zaslat poštou zvolte následující odměnu - víno po kartonech.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 285/300

Odměna nedostupná

190 KčOriginální scénáře hitparády Kolem se toč

Náhodně vybraných 25 originálních scénářů hitparády Kolem se toč (elektronicky). Připomenete si něco z historie hitparády: staré soutěže, pozvánky, informace o hudbě. (a videokurz stírání rosy na kolejích jako bonus)

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

190 KčVstupenka Vzpomínka na Zuzanu Navarovou

Prvního května budeme na zámku spolu s Martinou Trchovou a Adamem Kubátem vzpomínat na Zuzanu Navarovou. Kupte si lístek na tuto akci za nejnižší cenu.

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

249 KčRučně vyrobený křížek

Ručně vyrobený křížek ze dřeva ze staré rozbité houpačky, zdobeno dřevěnými korálky, velikost 4 cm

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

250 KčJednodenní vstupenka Hradecký slunovrat pátek

Jednodenní vstupenka na Hradecký slunovrat - pátek 24. 6. 2016 (Ivan Hlas Trio, Květy, David Stypka & Bandjeez, Stinka & kapela, Tamaral, Bonsai č. 3 atd.)

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

250 KčJednodenní vstupenka Hradecký slunovrat sobota

Jednodenní vstupenka Hradecký slunovrat - sobota 25. 6. 2016 Jablkoň, Fiordmoss, Kittchen, Vložte Kočku, Jitka Šuranská Trio, 05 a Radeček, Yellow Sisters, Katarína Koščová, Epy de Mye, Petr Linhart, Létající rabín, Jakub Noha, Heimat, AGU

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 99/100

Odměna nedostupná

254 KčDobrodinec Milanovy scény - Banner cti!

Za tuto částku se dostanete na Banner cti. Vaše jméno a poděkování za vaši podporu bude na velkém banneru poblíž pódia. A taky ho zveřejníme na našem facebooku a webu. No, to za těch pár korun přeci stojí, ne?

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 198/200

Odměna nedostupná

280 Kčtričko Hradecký slunovrat - nová edice

Úplně nové tričko Hradecký slunovrat s ptačím motivem Jury Bosáka. Výběr ze tří verzí. A silikonový náramek Hradecký slunovrat jako bonus

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 179/200

Odměna nedostupná

295 KčPermanentka na Hradecký slunovrat

Permanentka  na festival Hradecký slunovrat za nejnižší cenu. Užijte si nejen oslavu hitparády, ale celé dva dny plné hudby, zajímavých diskuzí a dalších kulturních i jiných lahůdek v magickém prostředí zámku v Hradci nad Moravicí.

Počet dostupných odměn: 279/300

Odměna nedostupná

333 KčVýběr básně Milana Tesaře s věnováním

Kdysi dávno Milan Tesař psal poezii. Vyhrál jednu literární soutěž v Brně, dostal se do jednoho slovníku spisovatelů a vydal sbírku básní. Přestože je jeho tvorba dávno minulostí, vybere pro vás ze svého archivu dvě básně a pošle vám je s věnováním. (a videokurz stírání rosy na kolejích jako bonus)

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

349 KčRučně vyrobený kožený pytlíček

Ručně vyrobený kožený pytlíček rozměru cca 14 x 15,5 cm Recyklát z poškozených kožených bund. Zdobené ručně vyrobenými keramickými korálky. Drobné nedokonalosti působí jako patina a doklad ručního zpracování.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

350 KčVýběr novinky do hitparády Kolem se toč

Můžete vybrat kapelu, která bude zařazena na novinkové pozici do Hitparády Kolem se toč. Skupina musí odpovídat profilu Radia Proglas a jeho hudební dramaturgii (nemělo by se tedy jednat ani o Michala Davida, ani o death metal)

Očekávané doručení odměny: prosinec 2016

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

393 KčFocení s Petrou Vavrečkovou (Petra ART)

Focení s Petrou Vavrečkovou (PETRA art) v Opavě a okolí... Půl hodina focení + 3 editované fotografie. Nechte si vytvořit krásné profi fotografie sebe nebo svých blízkých. Třeba na hradeckém zámku. Jak má Petra krásné fotky se můžete podívat na jejím webu: http://petraart.4fan.cz/

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

398 KčProhlídka zámeckého parku s vínem a ředitelem

Sobotní předpolední minimálně hodinová procházka parkem s lahví unikátního vína cuvée Hradecký slunovrat na osobu. Provází ředitel festivalu Vašek Müller – dozvíte se drby o festivalu, projdete nejzajímavější místa a hlavně se dozvíte proč podle Vaška nebyl Petr Bezruč Vladimír Vašek. Důležitá poznámka: Celou lahev vína během procházky samozřejmě vypít nemusíte! (Ale můžete..)

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 27/30

Odměna nedostupná

400 KčBuďte krásný na festival (nebo kdykoli jindy)

Pro muže Dostanete naše nové festivalové tričko (dle výběru), placku a silikonový náramek HS a hlavně ostříhání od naší skvělé kadeřnice Hanče Bossačky Kostřibové v salónu Bonita! Kdykoli dle předběžné domluvy

Očekávané doručení odměny: duben 2016

Počet dostupných odměn: 28/30

Odměna nedostupná

425 KčSkvělá cena za dvě Hradecké akce

Prvního května budeme na zámku spolu s Martinou Trchovou a Adamem Kubátem vzpomínat na Zuzanu Navarovou. Kupte si lístek na tuto akci společně s permanentkou na Hradecký slunovrat za bezkonkurenčně nejnižší cenu.

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 194/200

Odměna nedostupná

444 KčCo slovo, to perla

Básnička napsané Milanem Tesařem jen pro Vás! Bude vytvořená s využitím deseti zadaných slov, která vyberete (bez vulgarit).

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

499 KčRučně vyrobená sada náušnic a přívěsek

Ručně vyrobená sada náušnic a přívěsek z bezového dřeva, namořeno ebenovým mořidlem, velikost 5 cm přívěšek, 4,5 cm náušnice

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

544 Kčpermanentka HS a lístek na HS Winter Edition 2016

Permanentka na festival Hradecký slunovrat za nejnižší cenu plus lístek na Hradecký slunovrat Winter Edition, který se bude konat 5. 11. 2016 a jehož program je již připraven, včetně opravdu velké hvězdy, která všechny hudební fajnšmekry přivede k extázi.

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 199/200

Odměna nedostupná

589 KčBuďte krásná na festival (nebo kdykoli jindy)

Pro ženy Dostanete naše nové festivalové tričko (dle výběru), placku a silikonový náramek HS a hlavně ostříhání od naší skvělé kadeřnice Hanče Bossačky Kostřibové v salónu Bonita! Kdykoli dle předběžné domluvy

Očekávané doručení odměny: duben 2016

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

665 KčTři hradecké akce za nejnižší cenu

Vzpomínka na Zuzanu Navarovou a permanentka na Hradecký slunovrat a Hradecký slunovrat Winter Edition. To jsou tři hudební akce na krásném zámku, na něž si můžete koupit lístky ve výhodném balíku. Prvního května budeme na zámku vzpomínat na Zuzanu Navarovou. Permanentka na festival Hradecký slunovrat za nejnižší cenu a také lístek na Hradecký slunovrat Winter Edition, který se bude konat 5. 11. 2016 a jehož program je již připraven, včetně opravdu velké hvězdy, která všechny hudební fajnšmekry přivede k extázi.

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 199/200

Odměna nedostupná

799 KčRučně vyrobená kožená taška přes rameno

Ručně vyrobená kožená taška přes rameno, rozměru cca 30 x 24 cm. Recyklát z poškozených kožených bund. Zdobeno ručně vyrobenými keramickými korálky a knoflíkem. Drobné nedokonalosti působí jako patina a doklad ručního zpracování.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

878 KčFestivalová pohoda

Festivalová pohoda – tento balíček obsahuje 2x permanentku na Hradecký slunovrat, 2x sklenici na víno s logem Hradeckého slunovratu a lahev bílého suchého vína cuvée Hradecký slunovrat

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 99/100

Odměna nedostupná

944 Kč7 CD z českého folku:

Folková hudba hraje ve vysílání Radia Proglas i v hitparádě kolem se toč důležitou roli. Pořiďte si komplet sedmi kompaktních disků, které vybral Milan Tesař: Tabásek & Partyja: Můžeme plout Baobab: Baobab Martin Žák: Kdybys jen mohla číst v mé mysli Sestry Steinovy: Můj tanec Irena Budweiserová: Někdy si připadám jak pták Jiří Dědeček: Kdyby smrtka měla mladý Neřež: Jednou měř, dvakrát Neřež

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

944 Kč7 CD z českého rocku a blues

Rock a blues hraje ve vysílání Radia Proglas i v hitparádě kolem se toč důležitou roli. Pořiďte si komplet sedmi kompaktních disků, které vybral Milan Tesař: Ghost Of You: Glacier & The City OK Band: Újezd 1982 Live/Revisited 2013 Olympic: Souhvězdí drsňáků David Stypka: Čaruj Matěj Ptaszek: Bluesgrass Jasná páka: Stará vlna s novým obsahem + Černá deska Schodiště: Tanec!

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

988 KčWorkshop hudební žurnalistiky s Milanem Tesařem

Praktická dílna vedená respektovaným hudebním publicistou. Probíhá v rámci festivalu Hradecký slunovrat v sobotu 25. 6. 2016 v 10.00 dopoledne

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

1 088 KčFestival all inclusiv

Balíček festival all inclusive obsahuje - permanentní vstupenku Hradecký slunovrat, ubytování v zámeckém hotelu, skleničku na víno s logem Hradecký slunovrat, víno cuvée Hradecký slunovrat , jedno hlavní jídlo dle vlastního výběru v lahůdkovém gastrostanu Krmelec

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 41/50

Odměna nedostupná

1 128 Kčkarton (6ks) vína cuvée Hradecký slunovrat

Speciální bílé víno cuvée Hradecký slunovrat, které nekoupíte nikde jinde na světě. Vyrobeno ve špičkovém vinařství Krásná hora z odrůd pinot gris, pinot blanc a muškát moravský. A nejen obsah je praktický, ani obal není jen tak na okrasu! Najdete na něm totiž dramaturgii hlavních dvou scén i s časy. A to se bude hodit! Cena včetně poštovného, nebo osobní odběr na Hradeckém slunovratu, 1. 5. 2016 na akci Vzpomínka na Zuzanu Navarovou nebo v Opavě na prodejně Václav Müller - VAMA (www.kopirky.com)

Očekávané doručení odměny: květen 2016

Počet dostupných odměn: 45/50

Odměna nedostupná

1 450 KčAndělský jazz (10 CD)

To nejlepší z českého jazzu. Celkem 10 CD, mimo jiné všechna tři alba, kterou jsou letos nominována na Anděla v jazzové kategorii + řada další držitelů Andělů: Nominace Anděl 2015: Tomáš Liška / Luboš Malina / Michal Nejtek: Fragile Bliss Concept Art Orchestra: The Prague Six Beata Hlavenková: Scintilla + Libor Šmoldas / Brian Charette / Tomáš Hobzek: SoulMates Jaromír Honzák: Uncertainty Luboš Soukup: Through The Mirror Ondřej Pivec: CPR Electrio Najponk: A Child Is Born Inner Spaces: Light Year Vertigo: Taj

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

2 598 KčTvořím úplněk - Báseň Jakuba Holého

Cenou je karta s básní malíře a básníka Jakuba Holého. A jako bonus k ní dostanete zdarma obraz, originál, který vznikl spolu s básní v rámci autorského projektu "Prolnutí poetik" a posloužil zde jako obrazový podklad.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

2 998 KčObraz Petry Vavrečkové Hradecký krúžek

Dílo Hradecký krúžek je inspirováno kubismem a fauvismem, obsahuje prvky strukturální malby –informel. A jako bonus lahev našeho vína a sklenička, ať se vám večírek také tak vydaří (viz foto v popisu projektu)

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

5 746 Kčdvoumetrový reklamní banner

Dvoumetrový reklamní banner v areálu poblíž pódia. Umístění loga partnera na plakátech (formát A3) Umístění loga partnera na webových stránkách Hradeckého slunovratu a poděkování na Facebooku HS 4 permanentky na Hradecký slunovrat 2016 Možno odečíst z daňového základu

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 8/8

Odměna nedostupná

9 874 Kčtřimetrový reklamní banner na scéně

Třímetrový reklamní banner na scéně Umístění loga partnera na plakátech (formát A3) Umístění loga partnera na webových stránkách Hradeckého slunovratu a poděkování na Facebooku HS 4 permanentky na Hradecký slunovrat 2016 a 4 lístky na HS winter Edition 2016 2x sklenici na víno s logem Hradeckého slunovratu a lahev bílého suchého vína cuvée Hradecký slunovrat 2x tričko Hradecký slunovrat Možno odečíst z daňového základu

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

19 856 KčHlavní partner scény Proglasu

Kromě třímetrového reklamního banneru budete od nás mít také krabici cuvée Hradecký slunovrat a dvě skleničky s logem HS. Po dvou vstupenkách na všechny letošní akce Hradeckého slunovratu. V Krmelci se o vás skvěle postaráme. Máte u nás dvě trička, dvě vlastní plastová křesílka u jakékoli scény. Ubytování pro dva lidi v zámeckém hotelu. Prezentaci na facebooku, webu, poděkování z pódia. A navíc výběr novinky do hitparády Kolem se toč

Očekávané doručení odměny: červen 2016

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná