HighLights a debutové album "Dívej se" | crowdfunding kampaň

HighLights a debutové album "Dívej se"

V pěti se to dobře táhne, ale pro splnění snu a nahrání našeho prvního alba "Dívej se" potřebujeme i vás.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vydáváme nové vánoční odměny! Více v sekci NOVINKY.

 

Ahoj kamarádi!

Kdo jsme? Jsme mladá, česká a ambiciózní pop-rocková kapela, skupina lidí milujících hudbu, ale hlavně parta pěti přátel, která to chce společně dotáhnout co nejdál.

Proto jsme se rozhodli vydat naše debutové album s názvem "Dívej se".

To je náš sen a my chceme, abyste jeho součástí byli i vy!.

12065949_633105350125236_778573747327848252_n.jpg

Fotografie pořízená na koncertě v RockCafé

Kam míříme?

S naší kapelou hrajeme v současném složení již třetím rokem. Za tu dobu jsme si zvládli vyměnit nespočet zpráv na facebooku, pohádat se kvůli maličkostem, koncertovat na místech, o kterých se nám občas skutečně ani nesnilo, ale zároveň složit a nacvičit mnoho nových písní. Proto jsme společně usoudili, že nastal čas se posunout dále a předat vám část naší tvorby ve formě nového CD. A jelikož chceme, abyste měli z poslechu co možná největší zážitek a neunikla vám ani jediná basová linka, rozhodli jsme se naše první CD s názvem “Dívej se” natočit ve studiu, kde natáčely kapely jako jsou například Chinaski či Kryštof.

„Dívej se“

Na našem debutovém albu pracujeme téměř 2 roky, které jsme věnovali neustálému zdokonalování písní starých, skládání písní nových, ale hlavně vytvoření hudebního setu, se kterým bychom se s vámi chtěli podělit. Album dostalo jméno podle našeho prvního singlu „Dívej se“, ale jeho název je v podstatě společným tématem našich písní. Ty jsou většinou plné optimismu a nabádají posluchače mít oči stále otevřené. Vypráví příběhy o lásce, přátelství, touhách.. zkrátka o lidech a událostech každodenního života.

12193494_631896530246118_8364210072960004745_n.jpg

Fotografie pořízená na koncertě v RockCafé

Jak každá píseň vzniká?

Vše většinou začíná u našeho zpěváka Jakuba, ten dá dohromady melodii a jemný nástřel textu, poté přijde řada na ostatní, kdy na zkouškách tvoříme okolní aranže. Po několika minutách, hodinách, dnech, záleží na našem momentálním rozpoložení, vzniká nová píseň. V této chvíli se proces většinou zastaví. Nicméně pro vytvoření alba je potřeba něco víc. To lze rozdělit na několik fází - nahrání ve studiu, následný mix nahraných stop a nakonec finální mastering. Jelikož neděláme věci napůl, chceme s vaší pomocí investovat do kvalitního nahrávacího studia, abyste si i vy mohli poté říct - ano, to je ono!

 

Jaká je cena?

60-65 000,- nahrání písní, mix, mastering;

20-25 000,- výroba, vylisování, potisk, poštovné za jednotlivé odměny,

8 000,- placky, náramky, náklady spojené s grafickým návrhem

Dále také náklady za provoz kampaně (9% z celkové částky).

Proč nás podpořit?

Protože nám tím uděláte radost, kterou my následně našimi netradičními odměnami proměníme v radost vaši.

Protože když si chcete vychutnat osobitý zvuk naší kapely, je zapotřebí nahrát každý nástroj v co možná nejvyšší možné kvalitě. Zejména akustické nástroje si vychutnáte na CD mnohem lépe než např. při živém vystoupení. A my vám za vaši podporu navíc jedno naše originální CD, včetně podpisů, zašleme přímo k vám domů, kde budete mít možnost poslechnout si ho jako první.

Po natočení našeho debutového alba “Dívej se“ budeme moci udělat křest CD spojený s koncertem, na který můžete získat lístek (v rámci odměn) a na kterém to budeme moci všichni společně oslavit.

Podpořit nás můžete, pokud kliknete na vámi vybranou odměnu na panelu po pravé straně. Jsme šťastni za jakoukoliv podporu!

Jestli je vám stále cokoliv nejasné, budeme rádi, když nám napíšete na náš email highlights.startovac@seznam.cz

Pokud se cílová částka nevybere, projekt se ruší a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

11813280_605075569594881_6058869087066272549_n.jpg

Neznáte nás?

Kapela HighLights se začala formovat postupně. Jeden potkal druhého, pak třetího a takhle se kapela rozrůstala. V nynějším kompletním pětičlenném složení jsme se ustálili teprve nedávno, na podzim roku 2014. Od té doby jsme hráli jak v menších, ale i ve velkých městech ČR. Za zmínku určitě stojí například koncert v pražském RockCafé. Vystoupili jsme ale také na řadě charitativních akcích a odehráli pár zvučných festivalů, jako například WARM UP Burgerfest  nebo United Islands. Dostali jsme se také (a pár měsíců se udrželi) do hitparád českých rádií, která mají mezi posluchači ohlas.

Letos v létě jsme si také konečně na vlastní kůži zkusili, jak náročné je něco natočit. Nakonec z toho vzešel náš první videoklip k písni “Dívej se“. Mimo jiné jsme byli hosté ranního vysílání Snídaně s Novou, kde jsme měli možnost odehrát část našeho akustického koncertu.

Na závěr se sluší říct snad jen "děkujeme vám!". Ať už jste nás podpořili či to jen dočetli do konce, nesmírně si toho vážíme a věříme, že se brzy uvidíme na křtu. Mějte se krásně, vaši HighLights :)

10897080_542178032551302_9086293735184388992_n.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 98 850 Kč (104 %)
  • 104 %
  • 95 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 115 Startérů

Autor projektu

HighLights - obrázek
  • projekt od HighLights
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Písně bez obalu

Získáte v předstihu digitální verzi našeho nového CD "Dívej se".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Novoroční přání + Písně bez obalu

Získáte námi vlastnoručně vyrobené novoroční přání, které vám dorazí přímo do vašich poštovních schránek. A k tomu digitální verzi našeho nového CD "Dívej se".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Označkuj se

Získáte tři připínací placky a jeden speciální náramek HighLights. Navíc digitální verzi našeho nového CD "Dívej se".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Písně bez obalu + přání + drink

Získáte v předstihu digitální verzi našeho nového CD "Dívej se". K tomu vám zašleme naše přání s věnováním speciálně vyrobené právě pro vás. A aby toho nebylo málo, na křtu vás pozveme i na drink.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

CD "Dívej se" s vaším jménem na obalu

Získáte jako první naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD "Dívej se" - s věnováním od nás pro vás

Získáte jako první naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Osobní předání CD "Dívej se"

Telefonicky či přes email se domluvíme na osobním předání, kde vám předáme CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely. Při této příležitosti samozřejmě můžeme prohodit pár smělých vět:)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

2x lístek na křest + CD "Dívej se" s věnováním

Získáte 2x lístek na křest a k tomu naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

2x lístek na křest, CD "Dívej se" s věnováním+foto

Získáte 2x lístek na křest a k tomu naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely. A k tomu naši podepsanou fotku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

2x VIP lístek na křest + CD "Dívej se" s věnováním

Získáte 2x VIP lístek na křest. Podíváte se do zákulisí koncertu, kde uvidíte jak probíhají přípravy na vystoupení, pokecáte s kapelou, a kdo ví co ještě... Navíc ještě obdržíte naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

2x VIP lístek na křest + CD "Dívej se" s věnováním

Získáte 2x VIP lístek na křest. Podíváte se do zákulisí koncertu, kde uvidíte jak probíhají přípravy na vystoupení, pokecáte s kapelou, a kdo ví co ještě... Navíc ještě obdržíte naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 500 Kč

Večeře s kapelou

Pozvání na večeři od všech členů kapely v námi vybrané restauraci. K tomu získáte 2x lístek na křest a naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Staň se součástí kapely HighLights

Pojeď s námi na mimopražský koncert kapelní dodávkou. Cesta, nahlédnutí do backstage, koncert, ubytování a párty s kapelou bude součástí vašeho netradičního zážitku. K tomu získáte 2x lístek na křest a naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Nahlédni do zákulisí profesionálního studia

Nahlédni s námi do profesionálního studia, kde vznikne naše nové album. K tomu získáte 2x lístek na křest a naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

Koncert na firemním večírku

Zahrajeme s naší kapelou na Vaší firemní akci kdekoliv v České republice. K tomu získáte 2x lístek na křest a naše nové CD "Dívej se" s originálními písněmi v originálním obale. Prostě originál jen pro vás s poděkováním a vaším jménem na obalu. Navíc s osobním věnováním členů kapely.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit