Hic Sunt Leones - crowfunding kampaň

Hic Sunt Leones

Pomozte nám dostat do světa dílo napsáno s vizí pomoct lidem ať už ve hledání štěstí, finanční situací , motivací nebo k osobnímu rozvoji.

Knihy
Hic Sunt Leones

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Všechno to začalo snem

 

         Kdysi jsem měl sen, že chci změnit svět a nějak pomoct lidem. Také jsem chtěl, aby po mě na tomto světě něco zůstalo. Ale nevěděl jsem jak. Od svých 18 let se věnuji podnikání, po neúspěšné maturitě mi ani nic jiného nezbylo. Měl jsem vlastní značku oblečení, prodával jsem v Americe na Amazonu, poté na eBay do celého světa, u nás v ČR a v Anglii. Všechno co jsem se naučil sám, tak jsem se snažil i předávat ostatním ve formě mentoringu. Ale pořád jsem nedokázal předat odpovědi na všechny jejich otázky. A trápí mě, kolik lidí bere něco jako samozřejmost nebo si ani neuvědomují podstatu a hodnotu štěstí.

 

Potom mi došlo, že pokud nějaký mladý Slovák může napsat knihu o tom, kolik má peněz nebo v jakém luxusu si žije a v závěru knihy odkáže na své kurzy za několik tisíc. Tak já můžu napsat něco, co předá lidem informace, které naprosto každému změní život. Celých 14 měsíců mi trvalo napsat mé dílo. Hic Sunt Leones, v latině to znamená něco jako údolí lvů. A o tom to celé je. Být Lvem, né ovcí.

unnamed.jpg

Od první věty jsem se snažil psát, jako kdybych to někomu říkal do očí. Žádné odborné fráze, které by jen unavily ve čtení. Celá kniha působí spíše jako návod. Jak v něčem uspět, jak si vybudovat posedlost a vytrvalost na dosažení svého snu a v hledání opravdového štěstí. Nebo mé 4 reálné byznys modely napsané krok po kroku, které jsem poskládal tak, aby si mohl naprosto každý vybrat, co mu sedne nejlépe. Při dodržené všech mých kroků je šance na úspěch 100%. Fungovalo to mě, naučil jsem to ostatní a funguje to do teď. A úplně stejně jsem to napsal do knihy.

 

Zároveň je celé dílo propojeno s mými životními příběhy nebo příběhy úspěšných lidí. Ať už je kdokoliv nešťastný, v depresích, hledá štěstí nebo princip lásky k životu. V knize najde odpovědi. A to všechno je napsáno na 164 stránkách v tvrdé vazbě, rozděleno do 27 kapitol s tím, že každá je zakonečena významným citátem. Proč cena 319,-? Jeden kurz průměrně stojí 10 000,- V díle jsou 4 podrobně popsané kroky stejně jak v různých kurzech. Dlouho jsem s teamem konzultoval o ceně knihy a došli jsme k závěru, že díky této nízké, pro někoho možná vysoké ceny. Každý čtenář dostane spousty informací, co mu změní pohled na svět a život za pár korun. Mimo jiné je to nižší cena, než za kterou se bude kniha v budoucnu prodávat.

 

Odměny

Krom klasické knihy je tady i možnost osobní nebo skype konzultace. Můžou se probrat věci co člověka trápí, o jeho problémech a rad jak z nich pryč. Popřípadě se stát součástí Ostravského teamu lidí, pracující na svých snech a různých byznysech. Krom toho všeho nabízím i osobní mentoring. Ale ten je mnohem nákladnější časově a musí být pořádně proplánovaný, takže je lepší ho prokonzultovat ať už na schůzce nebo zadarmo přes Instagram. 

Znáte dílo od Napoleona Hilla, Myšlením k bohatství? V knize ukryl tajemství, které se nedají přečíst. Ale člověk je musí pochopit a vycítit to. Podobně jsem se to snažil napsat i já. Věřím, že mé dílo pomůže spoustě lidem nebo je alespoň inspiruje k životní změně.

 

Tímto závěrem si vážím jakékoliv podpory a přeji hodně štěstí a úspěchů.

 

Co si o tomto projektu myslíte?