Hefaistova lyra vydává CD Kostnice sv. Eleutheria - crowfunding kampaň

Novinky - Hefaistova lyra vydává CD Kostnice sv. Eleutheria

Podpořte vydání CD Kostnice sv. Eleutheria složené z metalových melodií ukutých na mýtické kovadlině. Písňotepecký metal okořeněný českými texty.

Hudba
Je to už bezmála rok a půl, co jste nás podpořili při vydávání našeho prvního alba "Kostnice sv. Eleutheria". My vám můžeme nyní touto cestou oznámit onu radostnou novinu, že "Kostnice" už má brášku. Právě teď vychází druhé album Hefaistovy lyry s názvem "Přeludy", tentokráte už pod křídly vydavatelství Slovak Metal Army. Rok se s rokem sešel... Obrázek

Hefaistova lyra právě vydává své druhé řadové album s názvem „Přeludy“, tentokráte pod křídly vydavatelství Slovak Metal Army. Album stylově plynule navazuje na předchozí „Kostnici sv. Eleutheria“ a balancuje tak stále na pomezí metalu a hard rocku. Na albu najdeme úvodní intro a sedm písní. Hlavním pilířem jsou opět české texty, které přenesou posluchače do většinou temně laděných dějových linek často inspirovaných díly světové literatury. Atmosféra je stejně jako v případě „Kostnice“ podtržena charakteristickými grafikami Aleše Navrátila st.

Celé album je již nyní k poslechu zde, stejně jako video k písni Král Mor.

CD je momentálně k mání na webu SMA, nebo na našem Bandcampu, případně po domluvě přes email info@hefaistovalyra.cz, nebo ideálně na křtu, který proběhně 14. 11. na Melodce v Brně.

Ještě jendou děkujeme za podporu. Stali jste se součástí naší cesty.

   Hefaistova lyra

Poslední etapa...

Trička jsou hotová a připravena k rozeslání. Poslední etapa... Obrázek

Poslední etapa plění slibů se blíží ke konci. Trička jsou konečně hotová a budeme je tento týden rozesílat i se všemi ostatními odměnami (pokud už jste je nedostali osobně). Ještě jednou díky všem za podporu! 

CD je na světě!

CD alba Kostnice sv. Eleutheria - cíl naší kampaně - je na světě! Děkujeme všem, kteří jeho vydání podpořili. CD je na světě! Obrázek

Nyní zbývá ještě nechat vyrobit ostatní odměny, které byly součástí kampaně. Těm, kteří mají v odměnách tričko a neuvedli velikost a typ, se v dohledné době ozveme z důvodů upřesnění.

Přejeme pěkný den.

  HL