HEBLO NA CD !!! | crowdfunding kampaň

HEBLO NA CD !!!

Jsme Funky@folková hudební formace HEBLO. Jsme výraz neurčitý pro věc neurčitou na debutovém CD. Pojďme si to společně užít! Pomůžete mu na svět?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj,

jsme funky@folková kapela HEBLO z Ostravy. Heblo znamená výraz neurčitý pro věc neurčitou, nepraktickou, podivnou, zvláštní, velikou ... To jsme tedy my!

WWW.HEBLO.CZ

Rádi bychom s vaší pomocí natočili po třech letech tvůrčího kvašení první autorské CD. Spoléháme hlavně na naše milé a věrné příznivce, přátele a kamarády. Taky doufáme, že se nám díky Startovači podaří oslovit další lidi, které náš styl hudby na pomezí folku, latiny, jazzu, popu, funky, blues a pohádek z mechu a kapradí osloví. Je skvělé, dělat, co nás baví, když tím současně děláme radost druhým!

CD = minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou. Prostě krása!

Ať víte, do čeho jdete: LIVE demonahrávka z koncertu a texty ZDE
Bez vás to nenahrajeme! Stačí si předplatit CD, vstupenky na křest a další lákavé odměny. Třeba večeři s bubeníkem ... nebo Ti zahrajeme k narozeninám, případně k diamantové svatbě ...

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na slyšenou na plánovaných koncertech!!!

Níže najdete rozpočet na rovinu, jízdní řád natáčení, koncertů a přehled dárků a bonusů za vaši úžasnou podporu. Bez vás by to nešlo.

Eva, Rosťa, Jindra, Milan, Robin a Jirka

 

Na rovinu aneb rozpočet, co za to a jízdní řád

Rozpočet

Natáčení ve studiu a mastering 40 800,-Kč
Výroba a lisování 300 ks CD á 120,-Kč celkem 36 000,-Kč
Grafika 4 000,-Kč
2 x koncert - křest CD - náklady na pronájem a zvučení 10 000,-Kč
Abychom vám to mohli poslat (poštovné a bublinky) 9 100,-Kč

Co do toho vložíme my? Chuť, čas, energii, radost ... Projekt je neziskový, kapela ani autor nepobírají žádnou odměnu.

CELKEM 99 900,-Kč

Co za to?

Digital bez (MP3 skladby ke stažení) 100 Kč
Digital s + booklet s texty písní 150 Kč
Vstupenka na koncert - křest CD 200 Kč
CD 300 Kč
HEBLOtriko 301 Kč
CD + vstupenka na koncert 400 Kč
CD + 2x vstupenka na koncert 600 Kč
CD + podpisy + 2x vstupenka 800 Kč
CD + podpisy + 2x vstupenka + jméno v bookletu 999 Kč
CD + podpisy + 2x vstupenka + jméno v bookletu + večeře s bubeníkem! 1 999 Kč
Studio a koncert - nahraješ si s námi kousek písně, poznáš atmosféru studia a můžeš si s námi střihnout píseň na koncertě + CD + vstupenka 2 999 Kč
Forever LOVE (nárok na každé další CD) + doživotní permice na koncerty + podpisy + 4x vstupenka 4 900 Kč
CD + podpisy + 2x vstupenka + jméno v bookletu + zahrajeme Ti k narozeninám 7 900 Kč

Štědrý strýček - vše + reklama na CD a koncertech (partner CD a kapely) 9 900 Kč
Tetička kmotřička - hlavní partner CD a kapely - vše + zahrajeme tetičce 29 000 Kč

Pozn.: Koncerty se uskuteční v Ostravě a okolí. Termíny koncertů dáme vědět minimálně dva měsíce předem. K bonusům více info v liště napravo. Pokud vybereme více, použijeme na další nahrávání a zvýšíme počet písní na disku.

Jízdní řád

 • Nahrávání CD - září až listopad 2018.
 • Mastering, grafika, přípravy - prosinec 2018 - leden 2019.
 • Koncerty - únor a březen 2019.
 • Výběr cen a bonusů typu "zahrajeme Ti" a večeře s bubeníkem po domluvě od září 2018.
 • Rozesílání CD, bonusů, vstupenek a spol. - leden a únor 2019.

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 102 209 Kč (102 %)
 • 102 %
 • 99 900 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 102 Startérů

Autor projektu

HEBLO.CZ - obrázek
 • projekt od HEBLO.CZ
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Digital BEZ

Všechny MP3 skladby CD ke stažení. Krásné, úžasné, jedinečné HEBLO MP3. Minimálně 12 autorských písní. Díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Digital S

Všechny MP3 skladby CD ke stažení + booklet komplet v elektronické verzi. HEBLO MP3. Minimálně 12 autorských písní. Díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Loopen alias vstupenka

Vstupenka na koncert - křest CD. Díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

HEBLO na disku

Krásné, úžasné, jedinečné HEBLO CD. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou. Prostě krása!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
301 Kč

TRIČKO HEBLO

Kvalitní černé triko s krátkým rukávem s logem HEBLO ve velikosti dle výběru (XS, S, M, L, XL, XXL). Střih dámský a pánský. Nemělo by chybět v žádném cool šatníku. Ideální dárek pod stromeček, k výročí svatby apod. Pozor! Omezený počet kusů - 301 :-)

Počet dostupných odměn: 289/301

Nelze podpořit
400 Kč

HEBLO na disku a 1 x vstupenka

HEBLO CD. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou + 1 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

HEBLO na disku a 2 x vstupenka

Krásné, úžasné, jedinečné HEBLO CD. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou + 2 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

PODEPSANÉ HEBLO na disku a 2 x vstupenka

HEBLO CD PODEPSANÉ VŠEMI ČLENY KAPELY. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou + 2 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

TVÉ JMÉNO + PODPISY + CD a 2 x vstupenka

Tvé jméno bude navždy zaznamenáno v bookletu CD mezi těmi, kteří podpořili vydání CD vyšší částkou a zasloužili se o rozvoj a růst naší mladé, perspektivní, začínající kapely :-) K tomu: Krásné, úžasné, jedinečné HEBLO CD PODEPSANÉ VŠEMI ČLENY KAPELY. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou + 2 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet dostupných odměn: 63/75

Nelze podpořit
1 999 Kč

TÉMĚŘ VŠE + VEČEŘE S BUBENÍKEM!!!

Můžeš strávit jedinečný večer s naším moudrým, zkušeným, věkem nejzralejším členem kapely! Úžasný společník! Cestovatel, námořní kapitán, vodák a horolezec, otec dvou dětí ... V ceně útrata ve výši 250,- Kč.
K tomu (asi by to stačilo samo o sobě, ale nechceme Tě ochudit): HEBLO CD PODEPSANÉ VŠEMI ČLENY KAPELY + 2 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
2 999 Kč

Studio a koncert

Poznáš jaké je studiové nahrávání. Podle Tvých možností a schopností Tě zapojíme do nahrávání jedné písně. Budeš uveden v bookletu mezi hostujícími muzikanty. K tomu samozřejmě obdržíš podepsané CD a 2 vstupenky na koncert (křest CD). Na koncertě se (pokud budeš chtít) objevíš na pódiu v jedné z písní. Díky! O termínech se dohodneme telefonicky nebo e-mailem.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
4 900 Kč

Forever LOVE

Každé další CD od nás dostaneš zdarma + doživotní permanentku na koncerty seskupení HEBLO. K tomu aktuální CD s podpisy a 4 x vstupenku na koncert (křest CD). Můžeš s námi nasát atmosféru přípravy koncertu, zjistit, jak to vypadá v šatně. Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
7 900 Kč

ZAHRAJEME Ti

Zahrajeme Ti k narozeninám nebo třeba k diamantové svatbě. K tomu: Tvé jméno bude navždy zaznamenáno v bookletu CD mezi těmi, kteří podpořili vydání CD vyšší částkou a zasloužili se o rozvoj a růst naší mladé, perspektivní, začínající kapely :-) K tomu: HEBLO CD PODEPSANÉ VŠEMI ČLENY KAPELY. Minimálně 12 autorských písní, barevný booklet se všemi texty, jmény příznivců, obal z pevné lepenky s grafikou + 2 x vstupenka na koncert (křest CD). Díky! O termínu koncertu v Ostravě a okolí budeme informovat minimálně 2 měsíce předem, termín hraní POUZE pro Tebe dle domluvy.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
9 900 Kč

Štědrý strýček

Milý strýčku, jsi vážně skvělý a úžasný! Jako výraz díků Ti zasíláme podepsané CD s logem Tvého podnikání, 4 vstupenky na koncert, a dovolujeme si Tě zmínit na čestném místě webových stránek kapely jako jednoho ze tří partnerů.

S úctou

HEBLO

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
29 000 Kč

Tetička Kmotřička

Milá Tetičko Kmotřičko,
budeme na Tebe vzpomínat často a jen a jen v dobrém. Díky Tobě můžeme rozdávat radost druhým i sobě, tím, že můžeme tvořit a dělat, co nás baví. A to je úplně nejvíc nejúžasnější věc na světě! Rádi Ti tetičko zahrajeme k narozeninám, pošleme vstupenky, CD a vůbec všechno. Poděkujeme Ti také na našich www stránkách jako hlavnímu partnerovi. Budeme Ti vděční, když na koncertech pokřtíš naše CD šampaňským. Jsme rádi, že jsi!

S přáním všeho dobrého

Tvé HEBLO

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit