Pojedeme na Hearing Voices Congress v Haagu? - crowfunding kampaň

Novinky - Pojedeme na Hearing Voices Congress v Haagu?

Je nás šest, založili jsme první pražskou svépomocnou skupinu pro osoby, které slyší hlasy, a chceme se dostat na mezinárodní kongres v Haagu.

Ostatní
Od naší cesty do Haagu, která se uskutečnila díky vám, už uplynuly tři měsíce. Přijďte si večer poslechnout jaké to bylo a seznamte se s naší skupinou a fenoménem slyšení hlasů. Máte už program na večer? Obrázek

Jen se chceme připomenout... Beseda SLYŠENÍ HLASŮ se totiž koná už dnes :)

KDY? v 18hod
KDE? In-spiro (Argentinská 286/38, Praha 7)

Vstup volný a občerstvení nebude chybět.

Aby vám neunikly další novinky ohledně skupiny Hlasy Praha, sledujte nás na Facebooku.

Těšíme se na vás!
Hlasy Praha

 

Jak jsme slíbili, tak konáme. Zapište si do kalendářů datum 12.12.2018 - dobře se to pamatuje :) Beseda SLYŠENÍ HLASŮ Obrázek

"HLASY" z jiné perspektivy aneb hlasy bez cenzury

Jednou z odměn při podpoře naší cesty do Haagu byla pozvánka na besedu, kde vám představíme naše pohledy na fenomén slyšení hlasů a mimojiné se s vámi podělíme o své zkušenosti z naší pražské skupiny a účasti na 10. mezinárodním kongresu Hearing Voices v Haagu. Besedu nyní připravujeme a vás, milí startéři, tam velmi rádi uvidíme. Přijďte 12. prosince v 18h do krásného prostředí In-spiro (Argentinská 286/38, Praha 7).

Dejte nám vědět, zda dorazíte, na naší FB události. Mrkněte taky na naší nově založenou Facebook stránku, kde nás můžete sledovat.

Vstup je volný a občerstvení je zajištěno :)

Těšíme se na vás!
Hlasy Praha

Jsme v Haagu...

... a pohlednice jsou na cestě k vám! Jsme v Haagu... Obrázek

JSME TU!

Plnými doušky vychutnáváme program konference, hltáme přednášky řečníků a při tom všem jsme dnes i stihli rozposlat našim milým Startérům, kteří nám zanechali při výběru odměny adresu, slíbené pohlednice. Každému jinou :)

I všem ostatním posíláme vřelý pozdrav a dáváme vám tímto vědět, že se naše cesta realizovala.

>>> DÍKY VÁM. <<<

Srdečně zdraví
Pražská skupina slyšení hlasů