Převodník videa HDMI/SDI na NDI - crowfunding kampaň

Převodník videa HDMI/SDI na NDI

Převodník, který umožní připojit libovolný zdroj videa HDMI/SDI v rozlišení až 1080p do lokální LAN sítě pomocí protokolu NewTeK NDI.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jak to začalo

Distribuce videa po 1GB LAN je již díky protokolu NDI společnosti NewTek realitou. Pro použití stávajících kamer bohužel zatím neexistuje cenově dostupný a mobilní převodník stávajících signálů HDMI, nebo SDI na protokol NDI. Díky dlouholetým zkušenostem s distribucí videa jsme takovýto převodník vyvinuli. Cílová částka je určena k zahájení výroby a distribuce.

Co je náš cíl?

Cílem projektu je zahájit výrobu cenově dostupného převodníku HDMI/SDI na NDI.

Náš cíl není malý. Jsme první na světě, kteří takovýto převodník nejen vyrobili a také úspěšně otestovali v provozu. Chceme nabídnout všem producentům videa využití stávajících videokamer k otevření možnosti distribuce videosignálu po stávajících sítích LAN a WiFi s  připojení těchto zařízení do střižny v reálném čase, a to při minimální investici. 

Proč to děláme?

Jsou dva důvody. Tlačí nás čas ! Vyřízení úvěru v jakékoliv bance u nás je zdlouhavé, obzvláště u technologií, které úředníci nechápou a nerozumí jim. Chceme být PRVNÍ. A mít možnost náš produkt nabídnout co nejrychleji všem uživatelům, kteří na něj už netrpělivě více než rok čekají.

 

Co si o tomto projektu myslíte?