Líbí? Dejte to vědět ostatním.

HISTORIE

Kapela byla založena v roce 1996. Od začátku hrajeme moderní alternativní rockovou hudbu bez českých komplexů. Skupina projela nespočet českých klubů a festivalů s nejlepšími ohlasy a zúčastnila se různých vyhledávacích soutěží, kde se dostala několikrát do finálových kol. V roce 2001 jsme u firmy Bent records vydali singl Space Avenues, který vyšel v Austrálii a na Novém Zélandu. Obsahoval 4 skladby a tři videoklipy. Videoklip k úvodní písni Space Avenues byl uveden i na australské MTV a ABC Rage. Rok 2003 - vydali jsme desku ...and what about your life, klip k písni Story. V létě jsme hráli v Chicagu na festivalu pořádaném pro českou komunitu v USA Rok 2004 - deska We´re not like the others, klip k písni Inside. V létě jsme opět hráli v Chicagu a zůstali jsme v USA. Od roku 2004 koncertujeme v USA a jako z jedna mála českých kapel jsme projeli celý klubový jih USA od Severní Karolíny, Jižní Karolíny, Tennesse, Floridy, Alabamy atd… V červnu roku 2007 dozrál čas na návrat. HC3 se vrací zoceleni americkým sluncem a podhoubím americké tvrdě rockové scény. Ve druhé polovině roku se povedlo kapele vrátit na česká pódia (40koncertů) a dostat se do médií. Klipy k písním Story, Inside, Oh my God na televizní stanici óčko, v Pomeranči na ČT, televize Public, rozhovory v lokálních médiích. Rok 2008 nastartoval křest alba Prelude to fascination a Hodokvas tour s Horkýže slíže, které čítalo 20 koncertů v česku i na slovensku. Rok 2009-2011 - za tyto tři roky jsme odehráli asi 200 koncertů Česku, Slovensku, Polsku, spousta letních festivalů a připravovali jsme písně na novou desku. Nahrávání nové desky v našem HC3 studiu. Jaro 2012 - vydáváme novou desku - 12 songs about love, faith and freedom!

Léto roku 2013 - ukončuje činnost...

SOUČASNOST

Legenda českého nu-metalu se vrací po šestileté přestávce. Absence bývalého zpěváka Čegy zde není problém, protože nový zpěvák Adam Majerník a jeho zpěv přináší zcela nový rozměr kapely. Je tak sebevědomý jako by byl s kapelou od samého začátku. Kapela vždy vynikala nadprůměrným zvukem a kvalita dnešních HC3 rozhodně neztrácí svou pověst!

Kapela se zavírá do studia, kde tvrdě pracuje na novém EP, které udá nový směr, kterým se kapela chystá vydat po dlouholeté pauze.

Vydala první singl ''IF YOU BELIEVE'', který vyšel 15. prosince spolu s videoklipem (viz.výše)

Zvuk nového singlu a nového EP si vzal na startost platinový mixing engineer Andrew Wade (Neck Deep, The Ghost Inside, A Day to Remember, atd.).

NÁŠ CÍL

Je to poprvé (a třeba i naposled?) co děláme takovouhle kampaň na Startovači. Jdeme do toho, protože cítíme, že máme kolem sebe tolik skvělých lidí, jejichž podporu jsme cítili už od úplného začátku. Za cílovou částku bychom rádi dodělali nové EP a natočili k němu videoklip.

 

Děkujeme, že jste tyhle řádky dočetli až sem. A jestli nám pomůžete ve splnění snu - nahrání našeho NEJZÁSADNĚJŠÍHO alba, budeme vám z celého srdce vděční <3 Těšíme se naviděnou na jakémkoliv koncertu či fesťáku, Startéři !!! 

Vaši
HC3

-----------------------------

Kdyby se cílová částka nevybrala, peníze vám budou v plné výši vráceny.

Kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat, pište na mail: hc3official@gmail.com, budeme na přijmu a připraveni Vám zodpovědět vše, co budete potřebovat.

Co si o tomto projektu myslíte?