hambART - crowfunding kampaň

hambART

Art book pro všechny sběratele a sběratelky krásy japonských žen

Knihy
hambART

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Potěšte své oči. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým a podpořte sérii art booků vkusných ilustrací polonahých a nahých aktů. Vše v luxusním provedení. 

Produkt2.jpg 

Proč?

hambARTspojuje sběratelství, touhu tvořit, akty, ilustrace a krásu japonských žen. Je to projekt na “dlouhou trať”. Proč byste měli projekt podpořit? Budete u zrození hambARTu a získáte první (hambART 2016) ze série fyzických artbooků se vkusnými polonahými až nahými ilustracemi japonských krásek. hambART je pro vás, pokud máte rádi českou tvorbu a japonskou krásu.

_sekvence.gif

Co je hambART?

hambART je fyzický artbook. Vizuální potěcha pro oko bez dalších rušivých elementů. Projekt je koncipován minimalisticky vč. možností “odměn” na startovači. Žádné složitosti nebo zapletená rozhodování. Samozřejmostí je u všech odměn poděkování startérům v samotném artbooku, mimo to je projekt hambART možno podpořit variantami:

 • základ = 1x hambART

  • 16 ilustrací velikosti A4 v očíslovaném sešitě s podpisem autora a drobným věnováním

 • bonus plakát = 1x hambART + 1x plakát A3

  • limitovaná edice A3 plakátu pro startéry

 • bonus ilustrace = 1x hambART + 1x zarámovaná ilustrace A4

  • zarámovaná A4 ilustrace, podpis, identifikační kolek a velký dík

 • VIP = 1x hambART + 1x plakát A3 + 1x zarámovaná ilustrace A4 + originální kresba

  • všechno komplet a originální kresba od autora navíc.

Co s penězi?

Náklady na tisk art booků v cílové částce projektu představují 6200,- Kč. Plakáty odhadujeme na 900,- Kč a poplatek Startovači a daně na zhruba další 1500,- Kč. Primárně jdou vybrané peníze na náklady tisku a poštovného. Další zdroje budou použity na dotisk hambARTů.

graf2.png

Materiál tisků (ilustrací) a celého hambARTu?

Ilustrace přiložené k hambARTu jsou tištěny na vysoce kvalitní texturovaný papír o váze 250g/m2, jsou tím pádem dostatečně reprezentativní, vhodné k zarámování a ne příliš drahé. Každá ilustrace je z druhé strany opatřena kolkem s identifikačním číslem - zárukou, že jde o limitovaný set. Samotný hambART bude tištěn na 115g/m2 papír + obálka na 170g/m2 polokarton.

006_Aika_03_medium2.jpg

Budoucnost hambARTu?

“Chci vydávat hambART každý rok v následující dekádě a dál. Je to můj projekt pro radost a zlepšování se v tvorbě.” Jan Nikrýn

FAQ

 • POŠTA - Poštovné je zahrnuto v odměnách. Osobně lze vyzvednout hambART kdykoli v Praze nebo na Animefestu 2016 v Brně - v tom případě dejte vědět v poznámce.

 • BALENÍ - hambART je posílán v bublinkové obálce, plakát a tisk v rámečku posíláme v kartonové obálce odolné proti promáčknutí.

 • DODÁNÍ - Všechny odměny k vám odletí do konce 3. týdne května 2016, hned po Animefestu 2016.

Tvůrce/Autor: Jan Nikrýn
Tvorba kampaně a název projektu: Zdeněk Záhora

Co si o tomto projektu myslíte?