hambART 2017 - crowfunding kampaň

Novinky - hambART 2017

Hambart 2017 je netradiční artbook oslavující krásu japonských žen. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a podpořte tuto sérii ilustrací.

Umění
Milí startéři a startérky, kampaň je úspěšně za námi, za což vám všem děkuji a připojuji fotku zkušebního výtisku hambARTu 2017. Ještě se vám ozveme ohledně způsobu doručení jednotlivých odměn, ale obecně platí, že první hambARTy budou k dispozici k vyzvednutí na Animefestu 2017, dále u mne osobně v Praze (a můžeme u předání třeba pokecat) a v neposlední řadě budeme také rozesílat poštou. Všechny odměny by měly být doručené do konce května. JN Kampaň je úspěšně za námi Obrázek
Když se vybere 150 %, přidám každému odměnu v podobě A3 plakátu. Týden do konce, plakát navíc Obrázek

Tak nám zbývá poslední týden hambArt kampaně! Už se skoro blížíme částce, kterou jsme vybrali loni. Pokud jste ještě nepřispěli vy, hurá do toho než bude pozdě. :)

Když vybereme 150 %, tak přihodím ke každé odměně ještě tento A3 plakát (když ne, bude potom v prodeji za 90,-).

Náhled A3 plakátu: 

15 - Yukie 2-3.jpg

Video zachycující tvorbu obrázků do hambArtu 2017 + poděkování za dosavadní příspěvky. Ukázka tvorby obrázků Obrázek

Zbývá nám 14 dní do konce a jsme na krasných 91 %! Včera neskutečné poskočení 24 % – jste úžasní! :)
Přemýšlel jsem co vám dát jako novinku a napadlo mne, že jsem nikdy nesdílel video jak kreslím, tak tady je. Je to počáteční fáze, kdy už je hotový lineart, velký plochy a začínám stínovat. Použitý program je CLIP STUDIO PAINT, hardware je Cintiq Companion 2.