HAFFA DANCE - crowfunding kampaň

HAFFA DANCE

HAFFA DANCE je nový a jednoduchý tančení styl, který chceme dostat do SVĚTA! Hlavními znaky HAFFA jsou psi a duhové barvy.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

#HaffaDance #HaffaFamily

Začalo to jednoduchým nápadem a skončilo to větou... POJĎME TO ZREALIZOVAT! Rozhodli jsme se HAFFU poslat do světa. Ještě nedávno šlo o pouhý bezmyšlenkovitý návrh, ale teď společně s vámi můžeme tento nápad uskutečnit!

O co vůbec jde? Chceme natočit taneční videoklip na elektronickou taneční hudbu, o kterou se postará hudební producent John Massive. A tak HAFFU bude moci vidět celý svět!

Proč potřebujeme vaši pomoc? S videoklipem máme odvážné plány, a pokud se nám nepodaří vybrat potřebné finance, náš "dětský" sen bude v troskách. Rádi bychom pro co největší efekt zaplnili parket alespoň stovkou účastníků, ale budeme potřebovat spoustu dalších nutností, abychom tanečníky a klip rozzářili. Zaplatit bude potřeba i dopravu, občerstvení pro účinkující, speciální efekty a všechno ostatní, díky čemuž vznikne videoklip ve velkém stylu - od pestrobarevných oblečků a doplňků přes mlhu, fontány, barevné konfety, laky po výrobu HAFFA masek. Vybranou částku použijeme také na vypůjčení videotechniky, světelné a zvukové techniky.

Jsme studenti, takže nejsme schopni financovat nutné věci, a proto tímto způsobem prosíme o pomoc i vás všechny, kteří by chtěli podpořit začínající mladé talenty. Záleží jen na vás, kolik se rozhodnete přispět. K jednotlivým finančním částkám jsme pro vás přiřadili různé HAFFA dárky jako náramky, samolepky, placky, plakáty nebo třeba trička, takže rozhodně neodejdete jen s dobrým pocitem z toho, že jste podpořili nadějný projekt.

Jsme mladí, jsme kreativní, jsme HAFFA DANCE!

Díky moc všem! JM/JB/SP

Co si o tomto projektu myslíte?