Gregorien-lingerie - crowfunding kampaň

Gregorien-lingerie

Značka spodního prádla, která chce podpořit přirozenou krásu žen.

Ostatní
Gregorien-lingerie

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte rozjet značku se spodním prádlem s novou kolekcí. Věřím, že všechny ženy jsou krásné takové jaké jsou a spodní prádlo by to mělo jen podtrhnout. Proto chystám novou kolekci a k tomu je třeba nakoupit materiál jako jsou látky a prádlové komplementy.

Kdo jsme?

K založení vlastní značky se spodním prádlem mě vedla skutečnost že se svou velikostí 93/B jsem na sebe velmi těžce hledala braletku co by mi padla. A tak jsem se vrhla do šití a začala šít i pro kamarádky. Zjistila jsem, že víc než nosit spodní prádlo mě baví ho vytvářet pro ostatní a vidět jak odchází spokojení s dobrým pocitem ze sebe sama, protože mají na sobě něco, co jim samotným dělá radost a dodává pocit sebevědomí. Poslední rok jsem se věnovala vymýšlení střihů a velikostí. A teď potřebuji vaši pomoc aby se sen, o spodním prádle slušící a padnoucí všem ženám stal skutečností.

startovacfoto.jpg

 

Co je cílem značky?

Věřím že všechny ženy jsou krásné takové jaké jsou a prádlo by mělo jen podtrhovat jejich půvab a dodávad jim sebevědomí. Proto chci vytvářet prádlo pro normální ženy. Tak aby u nás našli tu svou pravou i ženy, které mají větší obvod hrudníku a nebo větší poprsí. Nechci se zaměřovat vyloženě na velká prsa, protože na ty braletky bez kostic nejsou úplně vhodné. Ale většinou se braletky vyrábí do velikosti 75/D, přitom spousta žen má obvod hrudníku větší a velikost košíčků menší. A u takových velikostí je potom sehnat padnoucí braletku takřka nemožné, protože ani nejsou k dostání.

329FA0E3-8856-4B5A-8B1F-7F3ABD826FC8.jpg

 

Filozofie

Člověk vypadá tak dobře nakolik se cítí dobře uvnitř sebe.

Moda není nic povrchního, je to především pocit, odraz nás samotných. Pokud se v něčem necítíme dobře, podepíše se to i na našem chování během dne, a pokud nám prádlo padne jako druhá kůže, můžeme během dne zářit. A být sami s sebou. Protože ať už má někdo větší zadek, kratší nohy, pihovatý obličej nebo faldíky na zádech, je prostě originál. Nemusíme se přece stydět za své tělo, a spodní prádlo je jen šperk, který podtrhne naši přirozenost.

quatro.jpg

Na co budou vybrané peníze použity?

Vybrané peníze bych použila na nákup nových materiálů a prádlových komplementů, jako jsou gumy, posunovače, krajky, zapínání. Na focení chystaných nových braletek a vytvoření e-shopu.

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?