GOODWAYS - crowfunding kampaň

GOODWAYS

Pomozte nám uskutečnit závod po ČR, který spojuje dobrodružství s cestováním a pomocí druhým.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Neznáme člověka, který by neměl chuť poznávat nové věci, nové krajiny, nové mravy, prostě poznat něco víc než jen tu svou rodnou vísku ať už je jakkoliv velká a krásná. Také jsme toho názoru, že se každý ve svém životě někdy zamyslel nad tím, jak se má úžasně a jak jsou na tomto světě, v tomto státě, v tomto městě jiní lidé, kteří se nemají tak dobře jako my. Co s tím ale? Myšlenku vystřídala jiná myšlenka a to bylo všechno.

Rozhodli jsme se tedy vytvořit projekt, který spojí právě tyto dvě tak diametrálně rozdílné a přitom tak spojující věci. Rozhodli jsme se vytvořit projekt, který nabídne lidem cestovat a poznávat nové místa naší krásné domoviny a přitom vystoupit ze své komfortní zóny, ze svého ochranného obalu, plnit bláznivé výzvy a přitom se také podívat na svět i očima jiných lidí. Očima lidí, kteří nemají takové možnosti jako oni.

Co to je GOODWAYS?

Nízkonákladový závod po městech v ČR. Během závodu účastníci plní výzvy (úkoly), které je jednak nutí k vystoupení ze své komfortní zóny, a také k zaměření se na potřeby druhých více než na ty své. Závod vychází z křesťanství a jeho hodnot, ale je otevřen všem - účastníci nemusí být praktikující věřící, ale některé úkoly s křesťanstvím souvisí.

Proč potřebujeme peníze a co budeme s vybranou částkou dělat?

  1. Vytvoření a správa aplikace, přes kterou budeme komunikovat s účastníky závodu.
  2. Startovací balíčky pro účastníky.
  3. Propagace.
  4. Zpracování webových stránek.
  5. A spousta dalších věcí...

Co si o tomto projektu myslíte?