Startovač - financování projektů

Gloria Brunensis jede do Švýcarska - crowfunding kampaň

Novinky - Gloria Brunensis jede do Švýcarska

Jsme ženský komorní sbor z Brna. Pomozte nám reprezentovat Českou republiku na mezinárodním soutěžním festivalu ve švýcarském Montreux.

Hudba

Odměny

Milí fanoušci, pokud už odměny nemáte doma, právě k vám míří :-) Odměny Obrázek
Milí fanoušci, děkujeme za podporu. Na bedně jsme sice neskončily, ale v této konkurenci to je pro nás zatím hlavně inspirace, jakým směrem se ubírat. Přesto jsme dostaly od porotců velmi pozitivní hodnocení "Très bien", což je "velmi dobré" a rozhodně to není ta nejnižší laťka! Nabraly jsme nové zkušenosti, takže vás čeká další zajímavý rok s námi. Cesta tam a zase zpátky ... Obrázek

Jen pro doplnění. V kategorii dětských sborů se soutěže účastnilo jedno pěvecké těleso, v kategorii smíšených sborů dvě a v kategorii ženských sborů kromě nás soutěžilo dalších osm sborů: Bulgaria, Portugal, Ukraine, Hungary, Belgium, Belarus, France, Switzerland. Pět švýcarských sborů mělo samostatnou národní kategorii. Konkurence tedy byla skutečně obrovská, navíc úroveň všech těles byla v podstatě profesionální. Už jen možnost účastnit se soutěže po jejich boku pro nás byla čest a neskutečný zážitek. Ocenění Très bien je třešničkou na dortu a máme z něj nesmírnou radost :-)

Máme vybráno :-)

Vážení Startéři, děkujeme za velkou pomoc a podporu. Kampaň skončila o jeden den dřív, abychom si byly jisty, že všechny platby stihnou přijít do našeho odjezdu 30. 3., přeci jen Velikonoce jsou samé volno. Tak si je pěkně užijte a s díkem posíláme naše video ze soustředění.