Gloria Brunensis jede do Švýcarska - crowfunding kampaň

Gloria Brunensis jede do Švýcarska

Jsme ženský komorní sbor z Brna. Pomozte nám reprezentovat Českou republiku na mezinárodním soutěžním festivalu ve švýcarském Montreux.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme ženský komorní sbor Gloria Brunensis z Brna.

Stojíme před velkou příležitostí a výzvou. Byly jsme vybrány na prestižní mezinárodní soutěžní festival ve švýcarském Montreux. Jak určitě víte, Švýcarsko je nejdražší zemí světa. K tomu, abychom se soutěže mohly zúčastnit, poprat se o umístění ve velké konkurenci a reprezentovat nejen Brno, ale i celou Českou republiku, potřebujeme peníze. Na to, abychom mohly dostat všech pětadvacet holek až do Švýcarska, zaplatit jim cestu, měly jsme se kde ubytovat, co jíst a tak podobně. Je to opravdu dost peněz, což si ne všechny můžeme dovolit.

 

Montreux Choral Festival

Festival ve švýcarském Montreux má za sebou opravdu dlouhou tradici a účastní se ho smíšené, ženské, mužské i dětské pěvecké sbory z celého světa. Jejich výkon hodnotí nejen odborná porota, ale i diváci, kteří hlasují pro sbor, který je nejvíc zaujal. V minulosti ve městě u Ženevského jezera zářily tak skvělé sbory, jako v roce 2008 famózní The UP Concert Chorus z Filipín, z těch českých ve stejném roce Pěvecký sbor Masarykovy univerzity. Jde tedy o velmi prestižní akci a už jen z faktu, že se jí můžeme zúčastnit a zařadit se mezi skvělá pěvecká tělesa, máme nesmírnou radost. Znamená to totiž, že jsme byly vybrány z mnoha sborů, které o to také usilovaly. Poslaly jsme své nahrávky a pak dva a půl měsíce čekaly, jak to dopadne. Až jsme po Vánocích dostaly skvělou zprávu, že na 52. ročník Montreux Choral Festival jet můžeme.

 

montreux choral festival.jpg

 

Představuje to pro nás samozřejmě spoustu práce, jak s nacvičením soutěžního repertoáru, tak i se zařízením všech organizačních záležitostí. To nic nemění na tom, že se na soutěž těšíme. A budeme se snažit předvést to nejlepší, co v nás je. Účast pro nás bude nejen odměnou za dosavadní úsilí, ale i cennou zkušeností, možností ukázat naši práci a v neposlední řadě i příležitostí reprezentovat naši zemi. Soutěž v Montreux bude jistě znamenat vrchol v naší dosavadní kariéře.

 

A jak nám můžete v cestě za naším snem pomoci? Přispějte finančně, každá koruna se hodí a velmi nám pomůže. Nebo nám alespoň držte palce :)

Více najdete

 

Odměny

  • všechny se budou vyrábět na míru (v případě trička) a na žádaný počet kusů (placky, fotky)

  • z tohoto důvodu nám dejte na doručení raději měsíc

  • je totiž pravděpodobné, že výrobu a balení odměn přeruší výše zmíněný festival :-)

  • trička a placky budou potištěny následujícím logem (fotku triček sem dát nemůžu, protože ještě neexistují - natiskneme vám speciální fanouškovské trička :-) s plackami je to stejné
  • prosíme o shovívavost se soukomými vystoupeními, ideální to pro nás bude v Brně a okolí (do 20 km) :-)

 

IloveGloriaBrunensis2_bez stromu_01.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?