gloria brunensis Vracov.jpg

Gloria Brunensis jede do Švýcarska Hudba

Jsme ženský komorní sbor z Brna. Pomozte nám reprezentovat Českou republiku na mezinárodním soutěžním festivalu ve švýcarském Montreux.

Gloria Brunensis jede do Švýcarska

Vybráno58 200 Kč(116 %)

116 %
50 000 Kčpožadováno
93startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Jsme ženský komorní sbor Gloria Brunensis z Brna.

Stojíme před velkou příležitostí a výzvou. Byly jsme vybrány na prestižní mezinárodní soutěžní festival ve švýcarském Montreux. Jak určitě víte, Švýcarsko je nejdražší zemí světa. K tomu, abychom se soutěže mohly zúčastnit, poprat se o umístění ve velké konkurenci a reprezentovat nejen Brno, ale i celou Českou republiku, potřebujeme peníze. Na to, abychom mohly dostat všech pětadvacet holek až do Švýcarska, zaplatit jim cestu, měly jsme se kde ubytovat, co jíst a tak podobně. Je to opravdu dost peněz, což si ne všechny můžeme dovolit.

 

Montreux Choral Festival

Festival ve švýcarském Montreux má za sebou opravdu dlouhou tradici a účastní se ho smíšené, ženské, mužské i dětské pěvecké sbory z celého světa. Jejich výkon hodnotí nejen odborná porota, ale i diváci, kteří hlasují pro sbor, který je nejvíc zaujal. V minulosti ve městě u Ženevského jezera zářily tak skvělé sbory, jako v roce 2008 famózní The UP Concert Chorus z Filipín, z těch českých ve stejném roce Pěvecký sbor Masarykovy univerzity. Jde tedy o velmi prestižní akci a už jen z faktu, že se jí můžeme zúčastnit a zařadit se mezi skvělá pěvecká tělesa, máme nesmírnou radost. Znamená to totiž, že jsme byly vybrány z mnoha sborů, které o to také usilovaly. Poslaly jsme své nahrávky a pak dva a půl měsíce čekaly, jak to dopadne. Až jsme po Vánocích dostaly skvělou zprávu, že na 52. ročník Montreux Choral Festival jet můžeme.

 

montreux choral festival.jpg

 

Představuje to pro nás samozřejmě spoustu práce, jak s nacvičením soutěžního repertoáru, tak i se zařízením všech organizačních záležitostí. To nic nemění na tom, že se na soutěž těšíme. A budeme se snažit předvést to nejlepší, co v nás je. Účast pro nás bude nejen odměnou za dosavadní úsilí, ale i cennou zkušeností, možností ukázat naši práci a v neposlední řadě i příležitostí reprezentovat naši zemi. Soutěž v Montreux bude jistě znamenat vrchol v naší dosavadní kariéře.

 

A jak nám můžete v cestě za naším snem pomoci? Přispějte finančně, každá koruna se hodí a velmi nám pomůže. Nebo nám alespoň držte palce :)

Více najdete

 

Odměny

  • všechny se budou vyrábět na míru (v případě trička) a na žádaný počet kusů (placky, fotky)

  • z tohoto důvodu nám dejte na doručení raději měsíc

  • je totiž pravděpodobné, že výrobu a balení odměn přeruší výše zmíněný festival :-)

  • trička a placky budou potištěny následujícím logem (fotku triček sem dát nemůžu, protože ještě neexistují - natiskneme vám speciální fanouškovské trička :-) s plackami je to stejné
  • prosíme o shovívavost se soukomými vystoupeními, ideální to pro nás bude v Brně a okolí (do 20 km) :-)

 

IloveGloriaBrunensis2_bez stromu_01.jpg

 

 

Vybráno58 200 Kč(116 %)

116 %
50 000 Kčpožadováno
93startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuGloria Brunensis

Odměny

200 Kčplacka Gloria Brunensis

Dostanete od nás placku s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis".

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 Kčpohlednice z Montreux

Pošleme Vám pohlednici přímo z festivalu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 Kčdvě VIP místenky na našem vystoupení

Budete mít předem rezervovaná místa na naše vystoupení dle Vašeho přání.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 Kčfotka sboru s podpisy + placka

Dostanete vlastnoručně podepsanou fotku sboru a placku s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis".

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 Kčtričko Gloria Brunensis

Dostanete od nás tričko s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis". Vybrat si můžete černé nebo bílé tričko ve velikosti S - XL.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 Kčpropagace - poděkování ve videu a na stránkách

Vaši firmu či jméno zviditelníme na naší FB skupině (a přidáme odkaz na vaše webové stránky), dále Vám jmenovitě poděkujeme a děkovném videu, které natočíme po úspěšném skončení kampaně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

800 Kčfotka + pohlednice + místenky + placka

Dostanete vlastnoručně podepsanou fotku sboru, pohlednici z festivalu, dvě místenky na naše vystoupení dle Vašeho přání a placku s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis".

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 Kčtričko + pohlednice + místenky + placka

Dostanete od nás tričko s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis", vybrat si můžete černé nebo bílé tričko ve velikosti S - XL. Dále dostanete pohlednici z festivalu, dvě místenky na naše vystoupení dle Vašeho přání a placku s obrázkem "I ❤ Gloria Brunensis".

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 Kčpozvánka do zkušebny

Přijďte se podívat, jak pracujeme a vyvíjíme se :-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 Kčsoukromé vystoupení

Zazpíváme Vám na vaší oslavě či párty. Můžete si vybrat, zda to bude ve Vašich prostorách, na zahradě, nebo v našich prostorách v Brně. Pokud to necháte na nás, zajistíme krásný prostor společenského centra Sýpky v Brně - Medlánkách [URL="http://brno-medlanky.eu/spolecenske-centrum-sypka/o-sypce/"]stránky Sýpky[/URL] [URL="https://www.facebook.com/scsypka/"]Sýpka je i na Facebooku[/URL] [URL="https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/t31.0-8/773647_467788066740642_2491606178460786581_o.jpg"]naše předvánoční akce na Sýpce[/URL]

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná