Startovač - financování projektů

Gladiátor - karetní hra - crowfunding kampaň

Novinky - Gladiátor - karetní hra

Gladiátor je hra, která vás dostane do kolen, a to doslova. Čekají vás šílené a jedinečné úkoly, zesměšňování ostatních hráčů a ranní kocovina.

Hry & Apps
Neflákáme se a i během prázdnin vydáváme stále dál! Nyní nahlédneme do balíčku obtížných úkolů. ÚKOL Z GLADIÁTORSKÉ VEJŠKY Obrázek

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit výlety a prázdninové večery? Pojďte do toho s námi! Sdílejte a podporujte skvělou věc. Prázdninová neděle je ideálním dnem pro pár pivek a nějaký ten malý příspěvek!

Děkujeme!

Nyní už jsme krapet postoupili a můžeme to zkoušet na základce. Spolu s obtížností úkolů se zvyšuje i herní prožitek. Tak si pomalu připravte obhajoby, ať to při hře neodnesete. Gladiátorská základka Obrázek

Děkujeme za podporu, nesmírně si jí vážíme! Brzy dosáhneme deseti procent... máme pro vás připravené chystané křivky. Ukažte, jak moc je chcete vidět a sdílejte jako diví!

Řekněte o Gladiátorovi svý mámě, tátovi, dědovi a nesmíte zapomenout ani na své domácí mazlíčky.

04.07.2017 se budeme nacházet někde okolo sokoláku, náměstí a lannovky... Přijďte se podívat naší první zkušební verzi Gladiátora a naše nová speciální trička!

Zhruba od 15:00 do večerních hodin se budeme pohybovat v okolí sokoláku a lannovky. Přijďte si s námi pokecat a podívat se na úplně první zkušební verzi výtisku Gladiátora a na naše Gladiátorská trička!