Gladiátor - karetní hra | crowdfunding kampaň

Gladiátor - karetní hra

Gladiátor je hra, která vás dostane do kolen, a to doslova. Čekají vás šílené a jedinečné úkoly, zesměšňování ostatních hráčů a ranní kocovina.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Taky vás u piva napadají ty nejlepší nápady? Problém je, že většina z nich nepřežije ranní kocovinu. Náš nápad obstál těch kocovin hned několik, ba naopak… s každou další se nám zdá lepší a lepší!

 

O hře

Princip naší hry je uzpůsoben potencionálním vlastníkům a hráčům Gladiátora. Jde o vítězství, zesměšnění, čest a hlavně pobavení. Ze začátku si každý vylosuje svého vlastního Gladiátora, který má své negativní a výjimečně i pozitivní vlastnosti a bude dotyčného provázet, pomáhat a štvát po celou dobu hry.

Dalším prvkem naší geniální hry jsou úkolové karty, které jsou rozděleny podle obtížnosti a obsahují vskutku skvosty na poli odborných alkoholických her. Věřte nám, že takové úkoly, jaké uvidíte na našich kartách, jste ještě nikde jinde neviděli. Snad nás za ně (ne)zavřou.

A protože se nám zdálo, že těch možností, jak se pořádně opít a vytvořit větší nevraživost ve vaší partě, je pořád málo, tak jsme ještě přidali jeden zvláštní balíček karet, při kterém zkřížíte svá piva s ostatními u stolu. Jak z tohoto souboje vyjdete, je už jen a jen na vás.

startovac_karty_fix.png

 

O nás

Jsme dva obyčejní kluci s neobyčejnými schopnostmi pro vymýšlení těch nejbláznivějších projektů, které by ostatní okamžitě smetli ze stolu, skartovali a zbytek spálili. My ale chceme tyto projekty přivést k životu a pobláznit úplně všechny. Jsme toho názoru, že zábava je nejdůležitějším společenským prvkem, a tak i my chceme přispět tou troškou ke světovému míru.

Ale i když máme neobyčejné schopnosti, stále jsme ještě nezískali schopnost pro vyčarování peněz z ničeho. A proto jsme tady a doufáme, že i vy budete s námi!

Sakra, málem jsme zapomněli na sice dost malinkatou, ale nesmírně důležitou součást naší Gladiátorské rodinky, kterou není nikdo jiný než naše “příjemná” ilustrátorka. Naše ilustrátorka je nádherná a mírumilovná bytost, která by vás bez nějakého delšího rozmýšlení zatratila a poslala do pekel, kde byste se jí ale nevyhnuli, protože to ona je ztělesněním samotného ďábla. Na druhou stranu zastává vcelku podobnou, i když lehce zvrácenou, filozofii života, a tak jsme ji teda vzali mezi sebe. Jo a taky umí kreslit, což ani jeden z nás neumíme.

DSC08702.jpg

  

Tvorba karet

Musíme sem samozřejmě nacpat víc fotek, protože na ty se lidi moc rádi dívají, obzvlášť když jsou tak nádherné jako ty naše. A co na nich děláme? Děláme, že něco děláme.

DSC08634.jpg

DSC08643.jpg

DSC08662.jpg

 

Materiály a výroba karet

Hra se skládá ze 110 ks hracích karet. Ve hře je 12 gladiátorů, 72 úkolových karet různých obtížností a 25 karet pro správný gladiátorský souboj. Karty budou vytisknuté u českého výrobce s dlouholetou tradicí výroby hracích karet. Tisknout se bude na kvalitní karetní karton, a aby karty dobře vypadaly, budou pokryty speciálním karetním lakem. Zabalené budou v klasické papírové krabičce, avšak nebude to jen tak ledajaká krabička... nechte se překvapit.

Untitled-1.png

 

hracikarty-logo-cz.png 

 

Tresty

No a když nám přispěješ nějakou tou částkou, tak tě musíme i náležitě potrestat. Pro tuto příležitost jsme z našich hlav vytáhli ty nejlepší a nejhorší nápady, z kterých jsme vám následně sestavili seznam trestů. Připravili jsme jich celkem dost, tak se o ně nepoperte, na všechny se dostane… teda vlastně na všechny asi ne... tak jo, perte se!

podtacky.png

ilustrační obrázek podtácků

 

tricka-new.png

 ilustrační obrázek triček

mece.pngmeče z videa

 

Odkazy

Řekli jsme si, že by byla škoda, kdybychom se vzájemně veřejně neztrapňovali, a tak jsme vytvořili instagram pro celou Gladiátorskou rodinu, kde už teď můžete najít fotky z natáčení a samotných příprav.

A ještě k tomu ztrapňování... nejlepší fotky z průběhu hry označené hashtagem #drinklikegladiator budeme zveřejňovat. Tak se nestyďte a házejte to tam!

Na zdraví!

https://www.instagram.com/gladiator.family/

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 8 266 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 80 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

David Tyemnyák - obrázek
  • projekt od David Tyemnyák
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Malý pivko

“To nejsou ani čtyři pivka, to oželíš a nám tím moc pomůžeš!”

Ta troufalost! Za trest ti pošleme naší originální sexy-selfie, se kterou můžeš usínat každý večer.

- naše originální elektronická sexy-selfie s věnováním

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Velký pivko

“Nemáme slov, to je 7 orosených pivek a k tomu ještě dýško! ”

Taky už tě rozčiluje, jak si doma vezmeš skleničku a jen tak si ji položíš na stůl? Opravdový frajer si tam totiž ještě hodí podtácek.

A protože jsou vyrobený v Číně z toho nejmíň kvalitního materiálu, dáme ti jich radši hned pět, ať ti pár dní vydrží.

- podtácky (5 ks)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Panák v akci

“Nevíme, jestli si to uvědomuješ, ale to je sakra 11 pivek! To už bychom měli skoro na jeden celý večer.”

Co se týče toho trestu, tak prostě dostaneš to, na co tu ty prachy vybíráme. Obdržíš krabičku plnou karet, které ti zaručeně vymažou z hlavy celé večery.

Ale pozor! Tento trestík je jen pro ty nejrychlejší a nejzběsilejší pijáky.

- balíček karet

Počet dostupných odměn: 6/20

Nelze podpořit
350 Kč

Panák

To samé jako o kousek výše, akorát jsi tu už asi pozdě.

- balíček karet

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Soudek

“Tady je někdo fakt velkej frajer. Kromě lahodného moku oželíš ještě i pořádnou véču? Doufáme, že ti to budeme moci v Gladiátorském nebi řádně vynahradit. ”

Tady poznáš, že si tě opravdu vážíme. Samozřejmě nepřijdeš o vymazané večerní vzpomínky, to je jasné. K tomu ti ale ještě poskytneme prostor v naší brožuře, která je součástí každého balíčku karet.

- balíček karet
- poděkování v brožuře

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
500 Kč

Sud jako kráva

“Myslíme, že jsi právě pokryl sobotní útratu v hospodě jednomu autorovi!”

Co ti na to ještě máme říct no, prostě jsme spojili dva tresty dohromady a udělali z toho jeden velký trest.

Takže sice ti vymažeme spousty a spousty večerů z hlavy, ale stůl pod tvým pivem zůstane nedotčený. Za předpokladu, že teda nejsi úplný prase.

- balíček karet
- podtácky (5 ks)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pivní bazén

“Tak teď si nejsme úplně jistý, jestli nemáme zavolat na psychiatrii, protože jsi nám právě daroval celý víkendový pivní rozpočet! A toho si my dokážeme opravdu vážit!”

Pokud si vybereš tento trest, bude tvým údělem nosit triko Gladiátora, na kterém nalezneš odpověď na otázku lidské existence.

Na triku nalezneš jména všech děsných lidí, který se doposud na projektu podíleli. Pokud si zvolíš tento trest, staneš se součástí naší Gladiátorské rodiny a tvé jméno tam zvěčníme také.

- Gladiátorské tričko
- balíček karet
- podtácky (5 ks)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Pivní lázeň

“Teď už patříš do naší Gladiátorské rodinky! Můžeme ti slíbit, že u nás se budeš mít jako v pivní pěně. Mimochodem, doufáme, že máš slušnej splávek, abys nám stačil!”

Pokud se nebojíš a myslíš si, že se s námi můžeš rovnat, vyber si tento trest, přiveď kamarády a pojď si s námi zahrát jednu z prvních her. Navíc ti i osobně předáme jeden z našich balíčků karet.

- osobní setkání u piva
- předání balíčku karet

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
2 000 Kč

Rybník Pivák

“Znamenitá volba! Sice by sis mohl za takovou sumu pořídit mnohem lepší věci, ale jsi asi stejnej magor jako my a toho si ceníme!”

Za trest získáš originální meč z našeho natáčení, který jsme vyráběli s láskou a hubou plnou nadávek. Ale jak jsme se při natáčení přesvědčili, vydrží opravdu hodně. Sám by vám o tom mohl vyprávět jeden z aktérů, který potřísnil protivníkův meč svou vlastní krví. Tomu říkáme pravý Gladiátor!

- originální a vlastnoručně vyrobený meč z videa
- balíček karet

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
2 500 Kč

Pivní potopa

“Jsi normální?! Jediný možný vysvětlení tvého nenadálého zatmění mysli může být fakt, že už v sobě máš pár slušných kousků.”

Z popisu projektu víte, jaká naše ilustrátorka je. Dejte si tedy pozor, jaké blbosti si pro ni navymýšlíte. Děláme si srandu, jen jí dejte zabrat!

- vlastní tebou navržená karta Gladiátora, která se stane součástí tvého balíčku karet
- Gladiátorské tričko
- balíček karet

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
15 000 Kč

Pivovar

“Neznámý hrdino, neskutečně nám tím pomůžeš. Tohle už není v rámci pivek, ale rovnou celého kamiónu piva! ”

Pokud by snad nějací blázni chtěli reklamu v našich kartách, vymezíme vám celou jednu stranu v brožuře, která je součástí každého balíčku karet.

Na podrobnostech se domluvíme po skončení projektu.

- reklama v brožuře na celou stránku (rozměr stránky - 88,90 mm x 57,15 mm)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit