Gladiátor - karetní hra - crowfunding kampaň

Gladiátor - karetní hra

Gladiátor je hra, která vás dostane do kolen, a to doslova. Čekají vás šílené a jedinečné úkoly, zesměšňování ostatních hráčů a ranní kocovina.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Taky vás u piva napadají ty nejlepší nápady? Problém je, že většina z nich nepřežije ranní kocovinu. Náš nápad obstál těch kocovin hned několik, ba naopak… s každou další se nám zdá lepší a lepší!

 

O hře

Princip naší hry je uzpůsoben potencionálním vlastníkům a hráčům Gladiátora. Jde o vítězství, zesměšnění, čest a hlavně pobavení. Ze začátku si každý vylosuje svého vlastního Gladiátora, který má své negativní a výjimečně i pozitivní vlastnosti a bude dotyčného provázet, pomáhat a štvát po celou dobu hry.

Dalším prvkem naší geniální hry jsou úkolové karty, které jsou rozděleny podle obtížnosti a obsahují vskutku skvosty na poli odborných alkoholických her. Věřte nám, že takové úkoly, jaké uvidíte na našich kartách, jste ještě nikde jinde neviděli. Snad nás za ně (ne)zavřou.

A protože se nám zdálo, že těch možností, jak se pořádně opít a vytvořit větší nevraživost ve vaší partě, je pořád málo, tak jsme ještě přidali jeden zvláštní balíček karet, při kterém zkřížíte svá piva s ostatními u stolu. Jak z tohoto souboje vyjdete, je už jen a jen na vás.

startovac_karty_fix.png

 

O nás

Jsme dva obyčejní kluci s neobyčejnými schopnostmi pro vymýšlení těch nejbláznivějších projektů, které by ostatní okamžitě smetli ze stolu, skartovali a zbytek spálili. My ale chceme tyto projekty přivést k životu a pobláznit úplně všechny. Jsme toho názoru, že zábava je nejdůležitějším společenským prvkem, a tak i my chceme přispět tou troškou ke světovému míru.

Ale i když máme neobyčejné schopnosti, stále jsme ještě nezískali schopnost pro vyčarování peněz z ničeho. A proto jsme tady a doufáme, že i vy budete s námi!

Sakra, málem jsme zapomněli na sice dost malinkatou, ale nesmírně důležitou součást naší Gladiátorské rodinky, kterou není nikdo jiný než naše “příjemná” ilustrátorka. Naše ilustrátorka je nádherná a mírumilovná bytost, která by vás bez nějakého delšího rozmýšlení zatratila a poslala do pekel, kde byste se jí ale nevyhnuli, protože to ona je ztělesněním samotného ďábla. Na druhou stranu zastává vcelku podobnou, i když lehce zvrácenou, filozofii života, a tak jsme ji teda vzali mezi sebe. Jo a taky umí kreslit, což ani jeden z nás neumíme.

DSC08702.jpg

  

Tvorba karet

Musíme sem samozřejmě nacpat víc fotek, protože na ty se lidi moc rádi dívají, obzvlášť když jsou tak nádherné jako ty naše. A co na nich děláme? Děláme, že něco děláme.

DSC08634.jpg

DSC08643.jpg

DSC08662.jpg

 

Materiály a výroba karet

Hra se skládá ze 110 ks hracích karet. Ve hře je 12 gladiátorů, 72 úkolových karet různých obtížností a 25 karet pro správný gladiátorský souboj. Karty budou vytisknuté u českého výrobce s dlouholetou tradicí výroby hracích karet. Tisknout se bude na kvalitní karetní karton, a aby karty dobře vypadaly, budou pokryty speciálním karetním lakem. Zabalené budou v klasické papírové krabičce, avšak nebude to jen tak ledajaká krabička... nechte se překvapit.

Untitled-1.png

 

hracikarty-logo-cz.png 

 

Tresty

No a když nám přispěješ nějakou tou částkou, tak tě musíme i náležitě potrestat. Pro tuto příležitost jsme z našich hlav vytáhli ty nejlepší a nejhorší nápady, z kterých jsme vám následně sestavili seznam trestů. Připravili jsme jich celkem dost, tak se o ně nepoperte, na všechny se dostane… teda vlastně na všechny asi ne... tak jo, perte se!

podtacky.png

ilustrační obrázek podtácků

 

tricka-new.png

 ilustrační obrázek triček

mece.pngmeče z videa

 

Odkazy

Řekli jsme si, že by byla škoda, kdybychom se vzájemně veřejně neztrapňovali, a tak jsme vytvořili instagram pro celou Gladiátorskou rodinu, kde už teď můžete najít fotky z natáčení a samotných příprav.

A ještě k tomu ztrapňování... nejlepší fotky z průběhu hry označené hashtagem #drinklikegladiator budeme zveřejňovat. Tak se nestyďte a házejte to tam!

Na zdraví!

https://www.instagram.com/gladiator.family/

Co si o tomto projektu myslíte?