Startovač - financování projektů

Upgradujeme GISportal.cz - crowfunding kampaň

Novinky - Upgradujeme GISportal.cz

Už od roku 2011 přinášíme kvalitní, nezávislé a aktuální informace z české, slovenské i mezinárodní geoinformační komunity.

Ostatní
Vlastně tomu ani nemůžeme uvěřit, ale za necelý týden jsme díky 69 z Vás pokořili náš první cíl - 30 tis a jedeme dál! Moc děkujeme! 108 % !!! Jste skvělí Obrázek

Kromě toho, že se nám daří získat Vaši podporu narážíme také na to, že nám postupně docházejí odměny - už dvakrát jsme vyprodali odměnu ŠtamGISt a mnoho dalších. Nebojte, o půllitry nouze nebude, dneska jsme nechali obědnat další a s radostí Vám oznamujeme, že pro Vás ty půllitry dovezeme!

Mimo to představujeme další nové odměny - Plácačka na pálenku s logem GISportalu (200 ml), či pro nepivaře nabízíme ochutnávku kávy a povídání o tom, že picolo neexistuje, od skvělé baristky a bývalé geokačerky - Marušky Mádrové z "Kafe jak Lusk".

 

Za cca dva dny zmizela odměna ŠtamGISt, tak jsme rychle doobjednali dalších 10ks a můžete s klidem dál přispívat a objednávat si půllitry s logem GISportalu. Děkujeme za podporu!!! Došly půllitry? Nedošly! Obrázek

Tohle byla nejrychleji vyprodaná odměna, tak pro velký úspěch navyšujeme o dalších 10ks, snad Vám to udělá radost!

Ať už v doma, v práci či na chatě, chcete pít s GISportálem?

Za Váš příspěvek Vám pošleme jeden z deseti půllitrů s vypískovaným logem GISportálu a k tomu jeden unverzitní UP Ale z pivovaru Chomout, ať máte s čím začít.

Na zdraví!