Upgradujeme GISportal.cz - crowfunding kampaň

Upgradujeme GISportal.cz

Už od roku 2011 přinášíme kvalitní, nezávislé a aktuální informace z české, slovenské i mezinárodní geoinformační komunity.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

AKTUALIZACE!!!

3. CÍL - 75 TISÍC

Jste prostě skvělí, moc děkujeme! Máme vybráno už skoro 200 % původní cílové částky, tak bychom Vás rádi namotivovali dál. Jak jsme slíbili, tak na konference pojedeme, to je už jasné. Náš další cíl je, vybrat 75 tisíc a když se nám to povede, tak vyšleme naše redaktory do deseti českých a slovenských Geo/GIS firem a přineseme Vám reportáže přímo z jejich pracovišť o tom, jak se dělá business v našem oboru. 

AKTUALIZACE!!!

2. CÍL - 45 TISÍC

Moc děkujeme za dosavadní podporu. Nyní máme dostatek peněz na provoz na cca 2 roky a zvolili jsme si další cíl a to částku 45 tisíc. Pokud se nám podaří vybrat alespoň 45 tisíc, vyjedeme na 5 velkých GeoKonferencí v ČR a na Slovensku, ze kterých napíšeme reportáže a přineseme exkluzivní informace pro GISportal. Vybrali jsme tyto konference:

GISportal.cz je česko-slovenský online časopis o geoinformatice, kartografii a geovědách obecně. V rámci kampaně na Startovači chceme vybrat alespoň 30 tis. Kč, za které uděláme po sedmi letech nový webdesign a začneme platit naše redaktory. Vysbírané peníze nám postačí na cca 1-2 roky provozu.
Děkujeme za podporu!

FOR ENGLISH TEXT, PLEASE SCROLL TO THE BOTTOM

Začali jsme v roce 2011 jako studenti olomoucké geoinformatiky, nyní máme redaktory z různých měst Česka i Slovenska. Na rok 2018 jsme připravili nový vzhled webu, přijali jsme nové redaktory a chystáme další novinky. Budeme rádi, když nám pomůžete s růstem GISportalu i vy!

Jak šel čas s GISportalem?

GISportal_2011.png

2011 - začátky GISportalu - za první rok máme 158 tis. pageviews

 

GISportal_2017.png

2017 - 6 let stejného designu - a 1,6 mil. pageviews

 

google_analytics2.jpg

Za prvních pět měsíců s novým týmem, tedy od října 2017, nárůst čtenářů o 21 %. 

 

2018.jpg

2018 - nový vzhled, více redaktorů a smělé plány - buďte u toho! 

 

Kolik GISportal stojí?

Jeden rok provozu (doména, webhosting, cesty na konference a honoráře autorům článků) stojí v cca 15-20 tis. Kč. Mimo články, reportáže či rozhovory, zveřejňujeme také desítky pracovních nabídek, ze kterých mnozí z vás v minulosti profitovali, stejně tak jako z pozvánek na konference a další akce. Naším cílem je vybrat alespoň 30 tis. Kč. Tyto prostředky nám dovolí zaplatit nový web, odměňovat naše redaktory za jejich práci, ale také podporovat studentské aktivity jako jsou hackhatony, mapathony, různé soutěže či konference. 

 

Posledních sedm let v číslech predok_resize_small.png

 

Kdo za tím stojí?

lidi_3.jpg

Karel, Martin, Radek, Ondra, Rosťa, Franta, Vítek, Standa, Jirka, Patrik, Palo, Luky, tvoří jen část týmu, který se za posledních 7 let podílel na přípravě GISportalu.

 

Poděkování za podporu // Thank you for your support:

ENGLISH

GISportal.cz started in 2011 as a student-led GIS-oriented online journal. Currently we have a team of people from both Czech Republic as well as Slovakia and we publish articles about geoinformatics, cartography, remote sensing and geospatial science in general. Our aim is to collect 30k CZK (approx. 1,2k EUR, or 1,5k USD), which will allow us to buy new webdesign (first after 7 years) and start paying our collaborators (approx. 5 EUR/USD per article).

If you want to support us, you can read Google Translation of this webpage as well as the rewards that we have prepared for you. In case of selecting any reward (such as books or geoart), please bear in mind, that shipping costs are not included in the reward and you may want to chip in a bit more to cover international shipping. 

Thank you for your support!

Co si o tomto projektu myslíte?