GEROY - EXTRÉMNÍ PŘEKÁŽKOVÝ ZÁVOD - crowfunding kampaň

GEROY - EXTRÉMNÍ PŘEKÁŽKOVÝ ZÁVOD

30+ překážek tě čeká na trase extrémního překážkového závodu GEROY? bahno ? voda ? překážky. Jsi GEROY? Zapoj se a pomoz nám ho realizovat!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Geroy. Extrémní překážkový závod. 10 km, 30+ překážek. Překonávání svých vlastních limitů. Bahno, voda, šplhání do výšky, závrať na úzké kladině nad silnici, plavání pod sítí, ale také pomocné ruce, adrenalin a stmelená přátelství. 

Takový je GEROY, extrémní překážkový závod v Přerově. Vloni jsme ho pořádali po prvé a s velkým nadšením, měli jsme na to necelých 5 měsíců. Zúčastnilo se ho na 400 běžců - vrcholoví sportovci, zaměstnanci bezpečnostních složek, i tátové a mámy.

Proč? Co je tím hnacím motorem? 

Jde o ventilaci emocí, adrenalinový zážitek, zažít něco, co se běžně nedělá. Vystoupit ze své komfortní zóny, překonat sebe sama a posunout své vlastní fyzické i psychické hranice.

IMG_8899.jpg

Letos Geroy pořádáme podruhé a teď už víme, co všechno k tomu budeme potřebovat. Budou to hodiny našeho času, který do něj ale vložíme velice rádi. A k tomu: 

  • bagry a těžkou techniku na budování překážek
  • kilometry ostnatého drátu, lana, provazů a dalšího materiálu
  • jeřáb na stavění některých překážek
  • pronájem pozemků na trase závodu
  • spoustu vody na překážky
  • zdravotníky a hasiče
  • fotografy a kameramany, abyste se na záběrech našli
  • spoustu dalších věcí. 

A proto potřebujeme vaši pomoc...

IMG_9834.jpg

Takový závod potřebuje jen pár zásadních věcí. Nadšené pořadatele, dobrou trasu, náročné překážky a skvělé závodníky, kteří si přišli závod užít. 

Jaké odměny jsme pro vás nachystali? 

Pomozte nám letos udělat GEROY takový, jaký jej chcete mít! Můžete přispět trochu a dostat originální tričko nebo kšiltovku s logem závodu. Můžete ale přispět i trochu víc a dostat balíček se startovným, tričkem a kšiltovkou. Nebo můžeš přispět úplně nejvíc a mít svou vlastní překážku. A to už je pořádná frajeřina. 

Kšiltovka Geroye mám plnou hlavu

Ksilt.jpg

Tričko Geroy mám na triku

Tricko.jpg

Startovné pro jednotlivce

bandicam 2017-10-31 15-22-23-504.jpg

Startovné pro celý tým

19679270_10209699121822496_2925238485851038218_o.jpg

A dokonce i možnost mít svou vlastní překážku...

IMG_5265.jpg

 

Tak co, jdete do toho s námi? Překonat svoje vlastní limity je občas velmi příjemné, takže i proto je naším heslem: Limit je jen slovo. Kdyby to chtělo platit i v případě Startovače, budeme nesmírně šťastní! 

Co si o tomto projektu myslíte?