GEROY - EXTRÉMNÍ PŘEKÁŽKOVÝ ZÁVOD | crowdfunding kampaň

GEROY - EXTRÉMNÍ PŘEKÁŽKOVÝ ZÁVOD

30+ překážek tě čeká na trase extrémního překážkového závodu GEROY? bahno ? voda ? překážky. Jsi GEROY? Zapoj se a pomoz nám ho realizovat!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Geroy. Extrémní překážkový závod. 10 km, 30+ překážek. Překonávání svých vlastních limitů. Bahno, voda, šplhání do výšky, závrať na úzké kladině nad silnici, plavání pod sítí, ale také pomocné ruce, adrenalin a stmelená přátelství. 

Takový je GEROY, extrémní překážkový závod v Přerově. Vloni jsme ho pořádali po prvé a s velkým nadšením, měli jsme na to necelých 5 měsíců. Zúčastnilo se ho na 400 běžců - vrcholoví sportovci, zaměstnanci bezpečnostních složek, i tátové a mámy.

Proč? Co je tím hnacím motorem? 

Jde o ventilaci emocí, adrenalinový zážitek, zažít něco, co se běžně nedělá. Vystoupit ze své komfortní zóny, překonat sebe sama a posunout své vlastní fyzické i psychické hranice.

IMG_8899.jpg

Letos Geroy pořádáme podruhé a teď už víme, co všechno k tomu budeme potřebovat. Budou to hodiny našeho času, který do něj ale vložíme velice rádi. A k tomu: 

 • bagry a těžkou techniku na budování překážek
 • kilometry ostnatého drátu, lana, provazů a dalšího materiálu
 • jeřáb na stavění některých překážek
 • pronájem pozemků na trase závodu
 • spoustu vody na překážky
 • zdravotníky a hasiče
 • fotografy a kameramany, abyste se na záběrech našli
 • spoustu dalších věcí. 

A proto potřebujeme vaši pomoc...

IMG_9834.jpg

Takový závod potřebuje jen pár zásadních věcí. Nadšené pořadatele, dobrou trasu, náročné překážky a skvělé závodníky, kteří si přišli závod užít. 

Jaké odměny jsme pro vás nachystali? 

Pomozte nám letos udělat GEROY takový, jaký jej chcete mít! Můžete přispět trochu a dostat originální tričko nebo kšiltovku s logem závodu. Můžete ale přispět i trochu víc a dostat balíček se startovným, tričkem a kšiltovkou. Nebo můžeš přispět úplně nejvíc a mít svou vlastní překážku. A to už je pořádná frajeřina. 

Kšiltovka Geroye mám plnou hlavu

Ksilt.jpg

Tričko Geroy mám na triku

Tricko.jpg

Startovné pro jednotlivce

bandicam 2017-10-31 15-22-23-504.jpg

Startovné pro celý tým

19679270_10209699121822496_2925238485851038218_o.jpg

A dokonce i možnost mít svou vlastní překážku...

IMG_5265.jpg

 

Tak co, jdete do toho s námi? Překonat svoje vlastní limity je občas velmi příjemné, takže i proto je naším heslem: Limit je jen slovo. Kdyby to chtělo platit i v případě Startovače, budeme nesmírně šťastní! 

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 0 Kč (0 %)
 • 0 %
 • 100 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

GEROY Extrémní závod - obrázek
 • projekt od GEROY Extrémní závod
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

GEROY originální pohlednice

GEROY pohlednice s originálními fotkami z 1. ročníku závodu, které se budou na Vaši lednici nebo nástěnce určitě vyjímat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

GEROYe mám plnou hlavu

Originální kšiltovka v designu GEROY

Počet dostupných odměn: 150/150

Nelze podpořit
800 Kč

GEROYe mám na triku

Originální tričko ve speciálním designu "GEROYe mám na triku". K mání je dámská i pánská verze.

Počet dostupných odměn: 150/150

Nelze podpořit
1 500 Kč

GEROY startovné pro jednotlivce

Chceš se GEROYe zúčastnit sám nebo obdaruješ někoho ze svých blízkých či kamarádů? Dostaneš poukaz na startovné pro jednotlivce a k tomu startovní balíček s originální čelenkou a dalšími drobnostmi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

GEROY týmové startovné

Máš někoho, s kým by sis chtěl tuhle parádní akci užít? Pak je pro Tebe tahle odměna ideální. Dostaneš poukaz na startovné pro 2 nebo 4 členný tým a k tomu startovní balíček s originálními čelenkami a dalšími drobnostmi pro závodníky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 000 Kč

Mám svou GEROY překážku

Chceš mít svou překážku na GEROYovi. Tak neváhej a objednej si ji. Za tuhle cenu jsou k mání jednodušší překážky typu klokaní stezky, lávky odvahy nebo třeba plazení pod ostnatým drátem. Dostaneš certifikát s fotkou překážky, na překážce bude tabulka s Tvým jménem a přidáme Ti k tomu originální tričko ze speciální edice "GEROYe mám na triku" a taky kšiltovku s logem. Taky Tě uvedeme na našem webu jako přispěvatele a partnera akce.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
15 000 Kč

Mám svou GEROY překážku - vyšší level

Tak tady je to už vyšší level překážky typu kontejnery, elektrické cívky nebo třeba tobogán. Čeká Tě certifikát s fotkou překážky a Tvým jménem na překážce. K tomu dostaneš originální tričko speciální edice "GEROYe mám na triku" a kšiltovku s logem. Taky Tě uvedeme na našem webu jako přispěvatele a partnera akce.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit