Startovač - financování projektů

Genocida mysli- středometrážní film - crowfunding kampaň

Podpořit - Genocida mysli- středometrážní film

Středometrážní,historické drama z konce 2. světové války- Absolventský film

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Na dobrý skutek čeká hudební poslech!

Děkujeme za příspěvek! Na vaše jméno čeká poděkování v titulcích a předběžný přístup k soundtracku z filmu

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

300 Kč Protekční divák

Za 300 Kč a více na vás čeká předběžná verze filmu ve 4K ke které dostanete přístup. Dále dostanete přístup k soundtracku z filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

500 Kč Plakáty má každý rád

Za tuto již poměrně vysokou sumu, od nás obdržíte věcnou odměnu v podobě plakátu k filmu, v případě zájmu i podpisy od našich herců :))) Dále na vás čeká vstupenka na premiéru filmu!!! PŘEDCHOZÍ ODMĚNY JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

850 Kč Plátěnky jedou!!!+ flaška na večer!

Plátěné tašky dneska jedou a my vám ji za tento příspěvek mile rádi poskytneme! Taška má na sobě motiv z plakátu filmu. No a náš film si nejlépe užijete se sklenkou nějakého toho alko-nápoje , který dostanete v podomácku vyrobené flašce a s designem filmu na památku! Dále dostanete: PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP K FILMU VE 4K, POZVÁNKU NA PREMIÉRU FILMU, SOUNDTRACK K FILMU

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 000 Kč Jedete v tom s námi!

Tato částka už pro nás znamená opravdu hodně. Věříme že chcete mít přehled o tom, jak jsou vaše peníze investovány. Proto budeme rádi když se na naše natáčení přijedete podívat a budete s námi u vzniku několika zajímavých scén. Pozor!!! Tato odměna je limitována od 22.4. do 25.4. kdy natáčení končí :) Po skončení natáčení se s námi můžete jeden den podílet na postprodukci filmu :)
DÁLE DOSTANE: PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP K FILMU VE 4K,POZVÁNKA NA PREMIÉRU FILMU , SOUNDTRACK K FILMU

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 800 Kč Kultury není nikdy dost!

Pokud by jste, se necítili po našem filmu dostatečně ukojeni, tak za tento významný milník od nás dostanete 2x lístky do multikina CINESTAR kam můžete na libovolný film vzít svého partnera, kamaráda/ku či rodinu.
DÁLE DOSTANETE: PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP K FILMU VE 4K, POZVÁNKA NA PREMIÉRU FILMU,PLAKÁT FILMU,SOUNDTRACK K FILMU

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

3 000 Kč Náš sponzor junior

Za tuto šílenou částku vás bez pochybností můžeme jmenovat, našimi sponzory a to nejen mezi námi ale i v titulcích (VE FIREMNÍCH PŘÍPADECH JE LOGO V TITULCÍCH SAMOZŘEJMOST). Jakožto sponzor, můžete pravidelně nahlížet i do postprodukční fáze filmu a budete pozváni na náš večírek po premiéře filmu s občerstvením a alkoholem zcela zdarma!!!. DÁLE DOSTANETE: PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP K FILMU VE 4K, ÚČAST NA NATÁČENÍ, POZVÁNKU NA PREMIÉRU FILMU,PLAKÁT FILMU, SOUNDTRACK FILMU,PLÁTĚNOU TAŠKU,OBČERSTVENÍ A ALKOHOL NA DOTOČNÉ ZDARMA!!!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

5 000 Kč PRODUCENT+ velký balíček lákavých odměn!!!

Právě jste nám pomohli udělat obrovský krok dopředu. Děkujeme vám za celá štáb! Samozřejmě vaše štědrost nezůstane bez odměny. Mimo to že budete označeni v titulcích jako jedni z hlavních producentů, tak na vás také čeká několik dalších odměn jako - TRIČKO K FILMU s designem plakátu filmu, PLÁTĚNÁ TAŠKA S COOL DESIGNEM,PLAKÁT FILMU, POZVÁNKA PREMIÉRU FILMU S NÁSLEDNÝM VEČÍRKEM, PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP K FILMU A SOUNDTRACKU Z FILMU, ÚČAST NA NATÁČENÍ FILMU, STŘELBA NA STŘELNICI Z DOBOVÝCH ZBRANÍ 2.SVĚTOVÉ VÁLKY!!!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

12 000 Kč Hlavní sponzor filmu!!! NAŠE PROTISLUŽBY.

Pomohli jste nám z 20% zafinancovat náš film! Patří vám obrovské díky a taky naše protislužba! V našem štábu se nachází mnoho talentů ať už to jsou fotografové nebo kameramani. A my vám pro vaše účely ať už osobní nebo firemní rádi něco natočíme a pofotíme a to celé samozřejmě bez nároků na honorář! Potřebujete nafotit svatbu ? Rádi provedeme a gratulujeme především! Firemní promo ? Není problém... a mnoho dalšího. A protože rozumíme že ne každý by mohl chtít naše služby využít tak jako "maličký bonus" k tomu dostanete ÚPLNĚ VŠECHNY PŘEDEŠLÉ,ZMIŇOVANÉ ODMĚNY!!! Děkujeme vám ještě jednou!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit