Generátor prchavých okamžiků - crowfunding kampaň

Novinky - Generátor prchavých okamžiků

Sbírka textových miniatur. Trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček.

Knihy

Kampaň končí

Za pět dní kampaň na tomto webu skončí. Co bude dál? Kampaň končí Obrázek

Zbývá posledních pár dní, kdy je možné získat Generátor prchavých okamžiků bez starostí o to, zda se v budoucnu objeví nějaký dotisk.

S koncem kampaně ovšem neskončí komunikace s Vámi, kdo jste se rozhodli Generátor vlastnit. Pravidelně Vás budeme informovat o tom, jak pokračuje práce na grafické úpravě knihy, jejím tisku a distribuci.

Jako ochutnávku pro všechny věrné zveřejňujeme další dvoustranu z oddílu "Láskyplno".

generátordvatři.jpg

Znovu děkuji všem dosavadním startérům a všem, kteří se rozhodují přidat mezi čtenáře Generátoru přeji, aby to stihli včas. :-)

Finišujeme.

Do konce kampaně zbývá deset dní. Finišujeme. Obrázek

Už jen deset dní zbývá do konce kampaně. Pro autory tím začne další, velmi důležitá, etapa. Knihu je třeba dokončit po grafické stránce. Sazba a ilustrace jsou hotové zhruba z jedné třetiny. Následovat bude tisk a distribuce. Pak už budeme všichni moct uchopit knihu do ruky a přivonět k ní. Nevím jak Vy, ale já se na to strašně těším.

gen007.png

V druhé větě jsem zcela záměrně použil množné číslo - pro autory. Z knížky, která byla původně koncipována jako čistě má výpověď se postupně stává dílko, kde text a grafická podoba mají rovnocennou roli. Dnes tedy mohu prozradit, že Radek Petřík je nejen ilustrátorem, ale oficiálně také druhým autorem Generátoru prchavých okamžiků.

Je pro mě úžasné pozorovat, jak na mé texty Radek reaguje svými kresbami. Každý výsledek totiž konzultujeme až po prvním Radkově návrhu. Radek tedy kreslí to, co v mém textu vidí on a je velmi zajímavé sledovat, jak můj text interpretuje.

Kniha ještě není na světě a už se objevily návrhy, že by mohla být nominována v soutěži Nejkrásnější české knihy. Já myslím, že především díky Radkovu zpracování to není vůbec troufalý nápad. Nicméně nepředbíhejme.

Děkuji všem novým startérům za podporu. Pokud máte pocit, že by kniha mohla oslovit někoho, kdo o ní zatím neví, budu rád, když ji doporučíte. V prvním vydání totiž kniha vyjde v limitovaném počtu kusů a nejlepší způsob jak ji teď získat je stát se zde jejím čtenářem.

Sázíme!

Pomalu, ale jistě vzniká konečná grafická podoba Generátoru. Sázíme! Obrázek

Zatímco text knihy je už nějakou dobu prakticky hotov, její grafická podoba se rodí zvolna s velkou pečlivostí. Musím přiznat, že mě samotného velmi příjemně překvapují grafické návrhy Radka Petříka. Vypadá to tak, že každá dvoustrana Generátoru bude tvořit jeden celek. Přináší to spoustu zajímavých momentů. Texty, které původně vznikaly samostatně, jsou nyní propojený nějakým grafickým prvkem a navzájem se tak ovlivňují mnohdy nečekaným způsobem. Radkova práce tak dává knize nový, velmi zajímavý, rozměr.

pastorale2.jpg

Pokud Vás grafická podoba knížky zaujala a ještě jste si ji neobjednali, máte ještě více než čtrnáct dní na to stát se minimálně jejími čtenáři.