Generátor prchavých okamžiků - crowfunding kampaň

Novinky - Generátor prchavých okamžiků

Sbírka textových miniatur. Trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček.

Knihy
V nejbližších dnech může očekávat balíček každý "startér". Distribuce byla zahájena. Obrázek

V předchozích dnech jsem začal roznášet knihu s dárečky všem, kdo požádali o osobní doručení. Něco málo navíc je možné zjistit na mém blogu.

já.jpg

Už je to tady!

Kniha je na světě. Už je to tady! Obrázek

Po mnohých peripetiích včera konečně dorazil balík plný prchavých myšlenek. Hned jsem začal pracovat na distribuci knihy všem startérům. Chviličku to ještě potrvá. Musím zabalit stovky knih společně s dárečky, které jsou pro stratéry připravené, nalepit známky, odnést na poštu...

V této souvislosti chci všechny startéry poprosit o informaci o tom, zda se třeba nezměnila adresa pro doručení a zda by případně měli zájem o osobní předání. Takové osobní předání by ideálně mohlo proběhnout při výletu do mých hor - Jeseníků nebo při nějaké jiné příležitosti. Tak či onak přeji všem startérům, aby ve chvíli, kdy budou knihu držet poprvé v ruce, měli alespoň z části tak libý pocit jako jsem měl já.

V případě změny adresy nebo zájmu o jinou formu předání pište na adresu nawrath.marek@seznam.cz.

gpo2.png

gpo3.png

gpo4.png

Cosi se děje?!

Dorazila důležitá zásilka... Cosi se děje?! Obrázek

Důležitá informace pro všechny zoufalé startéry:

Právě dnes dorazila velmi důležitá zásilka! Více informací v nejbližších hodinách.

Tou důležitou zásilkou je maketa knihy, na základě které by se mělo okamžitě začít tisknout ve velkém.

Bohužel, tím dobré zprávy končí a já už se ani nebudu pokoušet vkrádat do svých omluv nějaký vtípek. Ke konečnému tisku ještě nedojde...

gpo.png

Je mi jasné, že všichni ti, kdo knihu podpořili jsou právem zklamáni. Celý proces se táhne hodně dlouho. Zatím se vše dalo hodit na můj amatérismus a zásadní změny v podobě knihy.

Další zpoždění s tím vlastně taky souvisí. Z makety je zřejmé, že vše není úplně OK, jak bychom s grafikem Radkem Petříkem chtěli. Něco můžeme ovlivnit větším dohledem, jeden problém ovšem zásadně zasáhl i naše možnosti spoléhat jen na své nadšení.

Z makety je vidět, že stránky prosvítají. Znamená to zvýšit gramáž, změnit rozpočet, upravit parametry obálky. To vše samozřejmě znamená další posun termínu vydání. Věřím, že se z Generátoru nestane vánoční dárek, jak na twitteru leckdo vtipně podotkl, ale termín se prostě posunout musí.

Věřím, že to nakonecbude ku prospěchu věci.  Určitě oceníte, když ohledně kvality nebudeme nějak couvat. Vydržte tedy ještě, prosím. Generátor bude!

Díky za trpělivost!