Generátor prchavých okamžiků - crowfunding kampaň

Novinky - Generátor prchavých okamžiků

Sbírka textových miniatur. Trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček.

Knihy
Ze dvou navržených termínů byl demokraticky vybrán jediný - první listopadový víkend v listopadu. Křest Generátoru 4.11. - 6.11.2016 Obrázek

Vážení majitelé Generátoru prchavých okamžiků,

demokratickou volbou byl vybrán jediný termín křestu knihy - 4.11. - 6.11.2016 v Pensiónu a restaurantu U paní Berty v Krkonoších.

Pokud byste měli zájem o účast na akci, prosím vás ještě jednou o vyplnění krátkého dotazníku, tentokrát již v podstatě o přihlášku na křest v daném termínu

https://goo.gl/forms/dm59j3fcHVSP4b1B2

Za autory a pořadatele Marek Nawrath

Pozor, chystá se křest Generátoru! Křest Generátoru prchavých okamžiků Obrázek

Vážení majitelé Generátoru prchavých okamžiků,

na přelomu října a listopadu chystáme křest knihy a tímto Vám chceme nabídnout účast na něm.

Před oficiálním vyhlášením konkrétního termínu jsme se rozhodli udělat malý průzkum. V případě, že Vás akce zaujala, věnujte, prosím, chvilku času vyplnění kratičkého dotazníku.


https://goo.gl/forms/JtqN8faISMIaO1fi2

 Za autory a pořadatele Marek Nawrath

Končíme...

Nebo ne?! Končíme... Obrázek

Vážení startéři,

během těchto dní se k vám konečně dostávají slibované knihy a dárky. Zajistit zabalení a distribuci takového množství zásilek jsem si vyzkoušel poprvé; mohlo se tedy stát, že něco nedorazilo tak, jak mělo, některé zásilky jsou neúplné nebo naopak obsahují více, než by měly. 

Předpokládám, že na začátku příštího týdne by už měli mít všichni všechno. Pokud jste narazili na nějakou nesrovnalost, buďte, prosím, shovívaví a oznamte mi ji na kontaktní mail. Udělám vše pro to, aby byl případný problém co nejdřív vyřešen.

Velikou radost mi udělaly první, veskrze pozitivní, ohlasy. Už teď je vidět, že původní náklad nebude stačit. O tom, zda a kdy se pustíme do dalšího tisku, rozhodne samozřejmě zájem čtenářů. Vy již knihu máte; pokud budete mít pocit, že si dotisk zaslouží, mluvte a pište o tom s dalšími zájemci a třeba nás, autory, potěšte nějakými pozitivními ohlasy.

Ještě jednou díky za zájem a ohlasy!

Marek Nawrath - nawrath.marek@seznam.cz