Generátor prchavých okamžiků | crowdfunding kampaň

Novinky - Generátor prchavých okamžiků

Sbírka textových miniatur. Trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček.

Knihy

Ze dvou navržených termínů byl demokraticky vybrán jediný - první listopadový víkend v listopadu.
Křest Generátoru 4.11. - 6.11.2016 Obrázek

Vážení majitelé Generátoru prchavých okamžiků,

demokratickou volbou byl vybrán jediný termín křestu knihy - 4.11. - 6.11.2016 v Pensiónu a restaurantu U paní Berty v Krkonoších.

Pokud byste měli zájem o účast na akci, prosím vás ještě jednou o vyplnění krátkého dotazníku, tentokrát již v podstatě o přihlášku na křest v daném termínu

https://goo.gl/forms/dm59j3fcHVSP4b1B2

Za autory a pořadatele Marek Nawrath

Pozor, chystá se křest Generátoru!
Křest Generátoru prchavých okamžiků Obrázek

Vážení majitelé Generátoru prchavých okamžiků,

na přelomu října a listopadu chystáme křest knihy a tímto Vám chceme nabídnout účast na něm.

Před oficiálním vyhlášením konkrétního termínu jsme se rozhodli udělat malý průzkum. V případě, že Vás akce zaujala, věnujte, prosím, chvilku času vyplnění kratičkého dotazníku.


https://goo.gl/forms/JtqN8faISMIaO1fi2

 Za autory a pořadatele Marek Nawrath

28. červenec 2016

Končíme...

Nebo ne?!
Končíme... Obrázek

Vážení startéři,

během těchto dní se k vám konečně dostávají slibované knihy a dárky. Zajistit zabalení a distribuci takového množství zásilek jsem si vyzkoušel poprvé; mohlo se tedy stát, že něco nedorazilo tak, jak mělo, některé zásilky jsou neúplné nebo naopak obsahují více, než by měly. 

Předpokládám, že na začátku příštího týdne by už měli mít všichni všechno. Pokud jste narazili na nějakou nesrovnalost, buďte, prosím, shovívaví a oznamte mi ji na kontaktní mail. Udělám vše pro to, aby byl případný problém co nejdřív vyřešen.

Velikou radost mi udělaly první, veskrze pozitivní, ohlasy. Už teď je vidět, že původní náklad nebude stačit. O tom, zda a kdy se pustíme do dalšího tisku, rozhodne samozřejmě zájem čtenářů. Vy již knihu máte; pokud budete mít pocit, že si dotisk zaslouží, mluvte a pište o tom s dalšími zájemci a třeba nás, autory, potěšte nějakými pozitivními ohlasy.

Ještě jednou díky za zájem a ohlasy!

Marek Nawrath - nawrath.marek@seznam.cz

  • Splněno 72 837 Kč (291 %)
  • 291 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 237 Startérů

Autor projektu

Marek Nawrath - obrázek
  • projekt od Marek Nawrath
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

120 Kč

Čtenář

Stáváte se čtenářem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním a drobným dárkem.

V ceně je poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Fanoušek

Stáváte se fanouškem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním, drobný dárek a několik prchavých okamžiků zachycených autorem na fotografiích.

V ceně je poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Fanda

Stáváte se fandou Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte vytištěnou knihu s věnováním, drobný dárek, dárek ušitý na míru právě Vám (originální historickou pohlednici vybranou podle místa Vašeho bydliště a na ručním papíře ručně psanou báseň spojenou s Vaším bydlištěm nebo jménem) a několik prchavých okamžiků zachycených autorem na fotografiích.

V ceně je poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Sponzor

Stáváte se sponzorem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte dvě vytištěné knihy s věnováním, drobný dárek, dárek ušitý na míru právě Vám (originální historickou pohlednici vybranou podle místa Vašeho bydliště a na ručním papíře ručně psanou báseň spojenou s Vaším bydlištěm nebo jménem), několik prchavých okamžiků zachycených autorem na fotografiích a stylový dárek v podobě regionálního produktu s čtyřsetletou historií.

V ceně je poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Mecenáš

Stáváte se mecenášem Generátoru prchavých okamžiků. Obdržíte tři vytištěné knihy s věnováním, drobný dárek, dárek ušitý na míru právě Vám (originální historickou pohlednici vybranou podle místa Vašeho bydliště a na ručním papíře ručně psanou báseň spojenou s Vaším bydlištěm nebo jménem), několik prchavých okamžiků zachycených autorem na fotografiích a stylový dárek v podobě regionálního produktu s čtyřsetletou historií. V knize se objeví Vaše jméno, případně jméno Vaší společnosti.

V ceně je poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit