Revoluční videoklip s gay tématikou - crowfunding kampaň

Revoluční videoklip s gay tématikou

Pomozte mi přivést na svět můj první profesionály točený revoluční videoklip na píseň "Manuál na lásku" s trans/homosexuální tématikou.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím, jmenuji se Tom Lery a společně s Vámi se chystám vytvořit v pořadí již čtvrtý, avšak první profesionální videoklip k mé písni Manuál na lásku.

Předchozí videklipy vznikaly na kolenou a vytvářel jsem je sám, ač tvorbou videoklipů neučený, jak lze poznat i z mého startovačského videa. Ale už je na čase, abych lidi kolem sebe těšil nejen příjemnou hudbou, ale také skvěle vytvořeným a na oko lahodícím videoklipem!

Každou chvíli od svých přátel a známých slýchávám, proč nenatočím videoklip s gay tématikou, když jsem homosexuál a vlastně to netajím. Že prý to snad ani nejsem já, když se v klipech točím kolem ženských. Na druhou stranu, když porovnám naše gay videoklipy (podotýkám, že existují jen dva) s videoklipy stejného zaměření v zahraničí, je to úplně něco jiného.

První takový klip natočila kapela Nightwork na píseň Globální oteplování v roce 2008, kterým doslova šokovala. Druhý klip v roce 2016 se zábleskem homosexuálního vztahu představil Jan Bendig s písní Mám tě rád, kde si naopak hlavní aktéři dávají pusu jen na oko. A všechny tyto okolnosti mi nakonec vnukly do hlavy myšlenku natočit revoluční videoklip právě z této komunity, kdy hlavní aktér ze strachu odmítá přiznat svou orientaci a schovává se za falšovanou přitažlivost k holkám, čehož druhý aktér využije k tomu, aby ho získal, neb láska není vůbec fér a manuál pro ni neexistuje!

 

Pomozte mi přivést na svět tuto myšlenku v podobě videoklipu, který jistě vzbudí pozornost v široké veřejnosti, tím, že mi přispějete na zrealizování!

Od kamaráda Yevgeniyho (který už má pár filmů za sebou) jsem dostal minimální cenovou nabídku 30.000,- Kč s tím, že práci si počítat nebude, ovšem čím větší rozpočet, tím lepší technika a také lepší videoklip!

 • 30.000,- Kč - MINIMUM
 1. zaplatí se technika: základní kamera, jednodušší triky a záběry, střih
 2. zaplatí se kostýmy, masky, nájem prostor
 • 50.000,- Kč - MEDIUM
 1. použije se lepší technika pro lepší a zajímavější záběry a střihy, kvalitnější kamera s mnohem lepším výsledkem
 2. kostýmy zůstávají a možná by se daly použít zajímavější interiéry
 3. filmařský kouzelník Yevgeniy nebude o hladu za odvedenou vynikající práci!
 • 70.000,- Kč - MAXIMUM 
 1. kamera vyšší třídy, použití jeřábu a kolejí pro zajímavější záběry
 2. videoklip na špičkové úrovni
 • 100.000,- Kč a výše - takovou pecku si jako smrtelník pro svou "prvotinu" nedokážu ani představit!

Dopředu Vám všem mockrát děkuji za pomoc!

Váš Tom Lery :-)

__________________________________________________________________________________

Takto vypadají mé knihy zmiňované v odměnách.
Pro ukázky, ilustrace, vznik či recenze navštiv odkazy,
jež jsou uveřejněné u odměn
anebo klikni na obálku konkrétní knihy.

obal.jpgjsfu predni.pngobal5 – kopie.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?