Garáž.cz TV Show - crowfunding kampaň

Novinky - Garáž.cz TV Show

Podpořte nezávislý motoristický pořad Garáž.cz. S vaší pomocí natočíme další sérii originálního automobilového pořadu, který podle nás v Česku chybí.

Film & Video
Děkujeme všem, kteří nám pomohli zprodukovat pokračování TV show Garáž. V prvním díle si Rejloš splní mokré dětské sny za volantem rally legendy LANCIA DELTA INTEGRALE. Velmi podrobně jsme se zaměřili na nejlevnější SUV na trhu. DACIA DUSTER stojí jen lehce přes 300.000,- a nabízí opravdu hodně. Zkusili jsme se také podívat na opačný cennový pól a vyzkoušeli nejdratší SUV na trhu - BENTLEY BENTAYGA. Ondra s Urbičem na závěr zmapovali historii FAVORITA a nastartovali vzácný speciál MTX ROADSTER. Komentujte, sdílejte, lajkujte! - Druhá série GARÁŽ.cz právě startuje!
Dnes večer cca od 19:00 nalaďte vaše přijímače na náš Pokec Live, ve kterém se pokusíme poodhalit jak to probíhat dál a odpovědět na vaše dotazy. Vysílání bude živě na našem YT a FB.. teda pokud se nic nepokazí, na což jsme specialisti! :-)
Děkujeme všem, fanouškům, kamarádům i spřáteleným firmám! :) Doufáme, že tempo z posledního dne vydrží až do konce kampaně :)