Úniková hra - GAME OVER - crowfunding kampaň

Úniková hra - GAME OVER

Pojďme si zahrát takovou hru-staňte se agenty povolanými na netradiční místo činu, kde se vyřádil šílený sériový vrah, který vás možná stále sleduje..

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ocitnout se ve spárách masového vraha.. v temném sklepě bez možnosti utéct nebo se probudit.. Slyšet tlukot svého srdce, které se hrdlem dere ven. Tohle zažít nechceš.. Nebo jo? My ti tu možnost dáme!! Potřebujeme k tomu trochu podpory.. Zajímá tě, jakou šíleně realistickou únikovou hru bys vlastně podpořil? Tak čti dál..

 

SLEDUJTE NOVINKY!!

 

Kdo jsme?

Jsme tým tří kreativních nadšenců po bohatých zkušenostech s nejrůznějšími escape games v ČR i zahraničí, kdy především naše nejmladší třetina měla možnost se podílet i na pořádání a testování úspěšných únikových her za velkou louží, jako například Keyhunter v Birminghamu, nebo Tick Tock Unlock v Leedsu a Liverpoolu. Ani v Čechách nejsme s hraním her pozadu a chodili jsme si pro zkušenosti na soukromé recenzce do únikových her jako jsou Getaway, Lostrooms nebo The Chamber. Díky tomu jsme zjistili nějakou tu mezeru na trhu, a když jsme dostali k dispozici ideální prostory na okraji Karlových Varů k vytvoření únikové hry, rozhodli jsme se vytvořit právě GAME OVER - hru, kterou u nás zatím nenajdete! Podpořte tedy náš projekt a staňte se tak součástí vzniku této unikátní, děsivě realistické hry na motivy filmu SAW, která vás vtáhne a nepustí..

C.jpg

Myslíme si, že většina z nás zná princip escape games, jinak byste nebyli na těchto stránkách a nechtěli nás podpořit ;-) Netřeba tedy dlouze psát, o čem tato hra je, ale GAME OVER se i přesto vymyká všem dosavadním escape games v ČR.

Čím?

Je spoustu věcí, které bychom neměli prozrazovat, ale už teď můžeme říct, že naše hra je o více než dvou místnostech, tudíž časový limit není pouhých 60 minut jako u obvyklých escape games, ale celých 90 minut! Čas odpovídá rozsáhlosti této hry.

Co bude cílem naší únikové hry? 

Naše hra má cílů hned několik - ten hlavní je znám asi všem a to dostat se ze sklepení v časovém limitu. Jenže to nebude procházka "růžovým sklepem". Z obvyklé práce agentů na neobvyklém místě činu se rázem může stát hra o přežití.

 

IMG-20151011-WA0024.jpg

 

Proč Startovač?

Na konceptu této únikové hry jsme začali pracovat před třemi měsíci. Doteď se nám podařilo zrealizovat spoustu našich představ, ale jak už to bývá, během realizace přibývá  nápadů, ale ubývá peněz :-). Abychom dovedli tuto únikovou hru k úplné dokonalosti, potřebujeme vaši pomoc. Prašule bychom využili pro ještě lepší vybavení, aby ze hry byl ještě lepší zážitek. Proto vám dáváme šanci - buďte součástí tohoto výjimečného projektu a dejte tím šanci nám, vtáhnout vás do tohoto tajuplného světa, plného nevšedních zážitků. Odměna vás nemine a každá podpora bude náležitě oceněna. Minimalně budete mít dobrý pocit, že máte zásluhu na této jedinečné hře.

 

Odměny byly, jsou a budou (více vpravo). Některým z vás patří tato odměna ve formě miniaturky nástrojů použitých ve hře..A co že takový masový vrah vlastně může potřebovat? ↓↓↓↓

Screenshot_2015-10-05-21-41-38-1.png

 

Pokud máš nějaký dotaz, jsme ti k dispozici. Každopádně díky za tvůj čas strávený minimálně čtením našeho projektu a maximálně nějakou tou kačkou navíc..

Díky!!

2015-10-10 09.45.29.jpg

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?