2015-10-10 09.44.44.jpg

Úniková hra - GAME OVER Hry & Apps

Pojďme si zahrát takovou hru-staňte se agenty povolanými na netradiční místo činu, kde se vyřádil šílený sériový vrah, který vás možná stále sleduje..

WEB4dc64e_011.jpg

Ocitnout se ve spárách masového vraha.. v temném sklepě bez možnosti utéct nebo se probudit.. Slyšet tlukot svého srdce, které se hrdlem dere ven. Tohle zažít nechceš.. Nebo jo? My ti tu možnost dáme!! Potřebujeme k tomu trochu podpory.. Zajímá tě, jakou šíleně realistickou únikovou hru bys vlastně podpořil? Tak čti dál..

 

SLEDUJTE NOVINKY!!

 

Kdo jsme?

Jsme tým tří kreativních nadšenců po bohatých zkušenostech s nejrůznějšími escape games v ČR i zahraničí, kdy především naše nejmladší třetina měla možnost se podílet i na pořádání a testování úspěšných únikových her za velkou louží, jako například Keyhunter v Birminghamu, nebo Tick Tock Unlock v Leedsu a Liverpoolu. Ani v Čechách nejsme s hraním her pozadu a chodili jsme si pro zkušenosti na soukromé recenzce do únikových her jako jsou Getaway, Lostrooms nebo The Chamber. Díky tomu jsme zjistili nějakou tu mezeru na trhu, a když jsme dostali k dispozici ideální prostory na okraji Karlových Varů k vytvoření únikové hry, rozhodli jsme se vytvořit právě GAME OVER - hru, kterou u nás zatím nenajdete! Podpořte tedy náš projekt a staňte se tak součástí vzniku této unikátní, děsivě realistické hry na motivy filmu SAW, která vás vtáhne a nepustí..

C.jpg

Myslíme si, že většina z nás zná princip escape games, jinak byste nebyli na těchto stránkách a nechtěli nás podpořit ;-) Netřeba tedy dlouze psát, o čem tato hra je, ale GAME OVER se i přesto vymyká všem dosavadním escape games v ČR.

Čím?

Je spoustu věcí, které bychom neměli prozrazovat, ale už teď můžeme říct, že naše hra je o více než dvou místnostech, tudíž časový limit není pouhých 60 minut jako u obvyklých escape games, ale celých 90 minut! Čas odpovídá rozsáhlosti této hry.

Co bude cílem naší únikové hry? 

Naše hra má cílů hned několik - ten hlavní je znám asi všem a to dostat se ze sklepení v časovém limitu. Jenže to nebude procházka "růžovým sklepem". Z obvyklé práce agentů na neobvyklém místě činu se rázem může stát hra o přežití.

 

IMG-20151011-WA0024.jpg

 

Proč Startovač?

Na konceptu této únikové hry jsme začali pracovat před třemi měsíci. Doteď se nám podařilo zrealizovat spoustu našich představ, ale jak už to bývá, během realizace přibývá  nápadů, ale ubývá peněz :-). Abychom dovedli tuto únikovou hru k úplné dokonalosti, potřebujeme vaši pomoc. Prašule bychom využili pro ještě lepší vybavení, aby ze hry byl ještě lepší zážitek. Proto vám dáváme šanci - buďte součástí tohoto výjimečného projektu a dejte tím šanci nám, vtáhnout vás do tohoto tajuplného světa, plného nevšedních zážitků. Odměna vás nemine a každá podpora bude náležitě oceněna. Minimalně budete mít dobrý pocit, že máte zásluhu na této jedinečné hře.

 

Odměny byly, jsou a budou (více vpravo). Některým z vás patří tato odměna ve formě miniaturky nástrojů použitých ve hře..A co že takový masový vrah vlastně může potřebovat? ↓↓↓↓

Screenshot_2015-10-05-21-41-38-1.png

 

Pokud máš nějaký dotaz, jsme ti k dispozici. Každopádně díky za tvůj čas strávený minimálně čtením našeho projektu a maximálně nějakou tou kačkou navíc..

Díky!!

2015-10-10 09.45.29.jpg

 

 

 

 

 

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
35 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuEKG

Odměny

100 KčVelký dík = hodně fotek

Patří ti fotka již připravených sklepních prostor pro lepší představu, kde se bude odehrávat jedna z nejšílenějších únikových her, dál děkovný dopis a fotka některých rekvizit..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčPřikopnutí..

Patří ti děkovný dopis, nějaké ty fotky a 10% sleva na vstup do naší únikové hry..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

375 KčSlušnej ďobanec

Chceš vidět neveřejná videa z příprav a z rekonstrukce, která budeme přidávat každý týden a tak trochu se možná pobavit i na náš účet? Pak nám pošli 375 Kč a máš je mít! My ti za to pošleme ještě 15% na voucher, děkovný dopis, pár fotek a miniaturu jedné z rekvizit, kterou můžeš vidět v textu..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčNakopnutí

Za tohle nakopnutí ti mimo děkovného dopisu a fotek přijde poštou miniatura jedné z rekvizit, abys i doma načuchal atmosféru naší únikové hry.. Vytesáme si tvé jméno do zdi nakopávačů na webu a taky si zasloužíš 20 % slevu na vstup, ať zjistíš, že poslat nám 500 bylo sakra dobrý rozhodnutí!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčVoucher

Voucher pro jeden tým 2-5lidí a budeš vytesán ve zdi nakopávačů na našich webových stránkách..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 500 KčMega balíček

Mega velký díky, tak ti patří mega balíček, který obsahuje děkovný dopis, fotky, miniaturu jedné z rekvizit, poděkování na zdi nakopávačů na webových stránkách, voucher, CD se záznamem ze hry a jako poděkování za nakopnutí tě před hrou taky nakopneme - dostaneš ty i tvůj tým welcome drink..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčPoslední testovací hra-Mega nakopávač

Máš jedinečnou možnost si vzít parťáka a projít náš Sklep hrůzy těsně před spuštěním do ostrého provozu. Po dokončení následuje grilpárty, u které probereme vaše dojmy.. Taky ti náleží CD z vašeho testování a nejvyšší místo na zdi nakopávačů na našem webu..

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná