Videoklip Gambrz Reprs - crowfunding kampaň

Videoklip Gambrz Reprs

Bílá paní se nudí, a proto si od nás objednala klip. Nemá na něj ale dost peněz, a tak vás žádá o pomoc. Uděláte to pro ni? Uděláte to pro nás?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Čau sekto!

Máme v plánu natočit vcelku výpravný videoklip. Poprvé budeme točit s filmovým štábem - režisérem, kameramanem, ostřičem, gripákama, produkčním, runnerem, scénografkou, kostýmní výtvarnicí a taky maskérkou! Kromě nás, udatných hochů z kapely, chceme, aby v tomto krajně šíleným audiovizuálním počinu vystupoval také liliput, dva cvičení chrti, čtyři děvy polonahé dvě těhotné a v neposlední řadě také dlouhá léta neukojená BÍLÁ PANÍ! Catering nepotřebujeme, neboť hostina na hradě bude sama o sobě dost vydatná – sudy krve, bijící srdce, mazlavá játra a vyvíjející se lidské plody - ostatní věci ale potřeba budou. A jak všichni víme, zadarmo ani BÍLÁ PANÍ nesmilní.

Pokud nás posloucháte a jste na naší vlně, přichází řada na vás! Právě díky vaší pomoci budeme schopní dotáhnout celej projekt do konce a natočit vše tak, jak jsme si to vysnili na stránkách scénáře. Víme, že škemrat o peníze není zrovna sympatický, ale pokud nás znáte, tak určitě chápete, že kapely jako ta naše nejsou zrovna výkvětem podbízivého popíku. Nekalkulujeme. Snažíme se jen dělat to, co baví nás a snad i vás. Tak co? Půjdete do toho s náma?

Klikli jste na naší kampaň omylem, nebo vás zaujalo naše startovací video a chtěli byste vědět víc? Máte několik možností:

1. www.gambrzreprs.cz

Na těchto stránkách je celá naše diskografie zdarma k poslechu. Pokud patříte mezi investigativní posluchače, vemte si v práci týden dovolenou, zavřete se v pokoji a můžete začít poslouchat. Je tam VŠECHNO.

2. www.bandzone.cz/gambrzreprs

Klasickej bandzounek. Dneska se bez něj neobejde snad žádná kapela. I my ho máme. Není sice tak vyčerpávající jako naše webovky, ale stačí jenom zmáčknout play a užívat si naše verše.

3. www.youtube.com/GambrzTV

Klikněte na náš youtube kanál a odebírejte veškerou naši multimediální tvorbu.

Poslechněte si například, s kým vším jsme spolupracovali:

na co peníze potřebujeme:

1)    LOKACE

Do podzemí středověkého hradu, kde BÍLÁ PANÍ pořádá tajemné seance, na kterých se oddává svým zvráceným choutkám, je bohužel možné dostat se jen za tučný finanční poplatek. A my chceme být u toho! 

2)    SCÉNOGRAFIE

Jako každý výpravný audiovizuální počin i BÍLÁ PANÍ vyžaduje věrohodné zázemí, které jejímu krajně korektnímu smilnění dodá tu pravou středověkou atmosféru! A ta se neobejde bez:

a)     monumentálních KULIS
b)    krvavých, střelných a jiných k nestydatému týrání určených REKVIZIT
c)     speciálních KOSTÝMŮ šitých na míru
d)    hrůzostrašných MASEK, ze kterých potratí i neplodní

 3)    HERCI, NEHERCI, CVIČENÁ ZVĚŘ

Bílej jezdec spadnul z koně a BÍLÁ PANÍ osiřela na hradě sama. Aby se nenudila, pořádá již několikrát zmíněné netradiční večírky. Co by to ale bylo za mejdan bez pořádnejch párty hostů, obnažených ňader a chlupatých mazlíčků? Přítel alkohol je bezpochyby naláká. A i když je pivo levnější než voda, zadarmo taky zatím bohužel neteče.

 4)    DOPRAVA

BÍLÁ PANÍ momentálně sídlí v Písku a my, pražští démoni, se k ní musíme nějakým způsobem dostat. Petr Čtvrtníček nás sice podpořil, ale kára, kterou nám prodal ze svýho autobazaru Monte Karlo, se nechce rozjet. A proto potřebujeme novej STARTOVAČ!

 co, když vybereme víc:

Odpověď je jednoduchá. Konečně vyrobíme nový trika. Výroba kvalitních triček je další nákladnou záležitostí, kterou si zatím nemůžeme dovolit. Posledních 16 triček, který máme, nabízíme tady. Další už nejsou.

 co když nevybereme dostatek:

Nebojte se! Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, nemusíte zoufat, Startovač zaručuje, že všechny příspěvky se vrátí v plné míře zpět na Vaše konta.

 pokud jste si nevybrali z odměn:

můžete nám samozřejmě přispět jakoukoli libovolnou částkou. Chápeme, že chtít po někom peníze je krajně neslušné, ale věříme, že právě díky Vám budeme moci natočit svobodnou věc, která je v tuzemských podmínkách vidění jen zřídka. Pokud patříte mezi naše fanoušky, nebo jste příznivci studentské nezávislé filmové tvorby, pod jejíž taktovkou bude videoklip vznikat, máte právě teď příležitost projevit nám všem, mladým začínajícím umělcům, svou podporu.

 Děkujeme vám!

 P.S.: U odměn preferujeme osobní odběr, ale samozřejmě vám je můžeme poslat poštou.

Co si o tomto projektu myslíte?