Videoklip Gambrz Reprs | crowdfunding kampaň

Videoklip Gambrz Reprs

Bílá paní se nudí, a proto si od nás objednala klip. Nemá na něj ale dost peněz, a tak vás žádá o pomoc. Uděláte to pro ni? Uděláte to pro nás?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Čau sekto!

Máme v plánu natočit vcelku výpravný videoklip. Poprvé budeme točit s filmovým štábem - režisérem, kameramanem, ostřičem, gripákama, produkčním, runnerem, scénografkou, kostýmní výtvarnicí a taky maskérkou! Kromě nás, udatných hochů z kapely, chceme, aby v tomto krajně šíleným audiovizuálním počinu vystupoval také liliput, dva cvičení chrti, čtyři děvy polonahé dvě těhotné a v neposlední řadě také dlouhá léta neukojená BÍLÁ PANÍ! Catering nepotřebujeme, neboť hostina na hradě bude sama o sobě dost vydatná – sudy krve, bijící srdce, mazlavá játra a vyvíjející se lidské plody - ostatní věci ale potřeba budou. A jak všichni víme, zadarmo ani BÍLÁ PANÍ nesmilní.

Pokud nás posloucháte a jste na naší vlně, přichází řada na vás! Právě díky vaší pomoci budeme schopní dotáhnout celej projekt do konce a natočit vše tak, jak jsme si to vysnili na stránkách scénáře. Víme, že škemrat o peníze není zrovna sympatický, ale pokud nás znáte, tak určitě chápete, že kapely jako ta naše nejsou zrovna výkvětem podbízivého popíku. Nekalkulujeme. Snažíme se jen dělat to, co baví nás a snad i vás. Tak co? Půjdete do toho s náma?

Klikli jste na naší kampaň omylem, nebo vás zaujalo naše startovací video a chtěli byste vědět víc? Máte několik možností:

1. www.gambrzreprs.cz

Na těchto stránkách je celá naše diskografie zdarma k poslechu. Pokud patříte mezi investigativní posluchače, vemte si v práci týden dovolenou, zavřete se v pokoji a můžete začít poslouchat. Je tam VŠECHNO.

2. www.bandzone.cz/gambrzreprs

Klasickej bandzounek. Dneska se bez něj neobejde snad žádná kapela. I my ho máme. Není sice tak vyčerpávající jako naše webovky, ale stačí jenom zmáčknout play a užívat si naše verše.

3. www.youtube.com/GambrzTV

Klikněte na náš youtube kanál a odebírejte veškerou naši multimediální tvorbu.

Poslechněte si například, s kým vším jsme spolupracovali:

na co peníze potřebujeme:

1)    LOKACE

Do podzemí středověkého hradu, kde BÍLÁ PANÍ pořádá tajemné seance, na kterých se oddává svým zvráceným choutkám, je bohužel možné dostat se jen za tučný finanční poplatek. A my chceme být u toho! 

2)    SCÉNOGRAFIE

Jako každý výpravný audiovizuální počin i BÍLÁ PANÍ vyžaduje věrohodné zázemí, které jejímu krajně korektnímu smilnění dodá tu pravou středověkou atmosféru! A ta se neobejde bez:

a)     monumentálních KULIS
b)    krvavých, střelných a jiných k nestydatému týrání určených REKVIZIT
c)     speciálních KOSTÝMŮ šitých na míru
d)    hrůzostrašných MASEK, ze kterých potratí i neplodní

 3)    HERCI, NEHERCI, CVIČENÁ ZVĚŘ

Bílej jezdec spadnul z koně a BÍLÁ PANÍ osiřela na hradě sama. Aby se nenudila, pořádá již několikrát zmíněné netradiční večírky. Co by to ale bylo za mejdan bez pořádnejch párty hostů, obnažených ňader a chlupatých mazlíčků? Přítel alkohol je bezpochyby naláká. A i když je pivo levnější než voda, zadarmo taky zatím bohužel neteče.

 4)    DOPRAVA

BÍLÁ PANÍ momentálně sídlí v Písku a my, pražští démoni, se k ní musíme nějakým způsobem dostat. Petr Čtvrtníček nás sice podpořil, ale kára, kterou nám prodal ze svýho autobazaru Monte Karlo, se nechce rozjet. A proto potřebujeme novej STARTOVAČ!

 co, když vybereme víc:

Odpověď je jednoduchá. Konečně vyrobíme nový trika. Výroba kvalitních triček je další nákladnou záležitostí, kterou si zatím nemůžeme dovolit. Posledních 16 triček, který máme, nabízíme tady. Další už nejsou.

 co když nevybereme dostatek:

Nebojte se! Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, nemusíte zoufat, Startovač zaručuje, že všechny příspěvky se vrátí v plné míře zpět na Vaše konta.

 pokud jste si nevybrali z odměn:

můžete nám samozřejmě přispět jakoukoli libovolnou částkou. Chápeme, že chtít po někom peníze je krajně neslušné, ale věříme, že právě díky Vám budeme moci natočit svobodnou věc, která je v tuzemských podmínkách vidění jen zřídka. Pokud patříte mezi naše fanoušky, nebo jste příznivci studentské nezávislé filmové tvorby, pod jejíž taktovkou bude videoklip vznikat, máte právě teď příležitost projevit nám všem, mladým začínajícím umělcům, svou podporu.

 Děkujeme vám!

 P.S.: U odměn preferujeme osobní odběr, ale samozřejmě vám je můžeme poslat poštou.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 31 151 Kč (103 %)
  • 103 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 59 Startérů

Autor projektu

Gambrz Reprs - obrázek
  • projekt od Gambrz Reprs
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

DIGITÁLNÍ DOWNLOAD VIDEOKLIPU

Nemůžete se našeho videoklipu dočkat? Nechte si ho poslat ještě před oficiálním zveřejněním a to v té nejvyšší kvalitě!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

CD CURACAO FAUX PAS

Takzvaný maxi singl, který jsme natočili v chlupaté jeskyni v roce 2011.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
200 Kč

CD HALF TIME TONIC

Sólovka našeho Tomáše - posledních deset kousků z celkové počtu 100 vyrobených exemplářů. Pro sběratele povinnost!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
200 Kč

NECH SI PODĚKOVAT V TITULCÍCH

Pokud zvolíš tento způsob podpory, poděkujeme ti přímo v klipu v závěrečných titulcích! A to se vyplatí!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

DOWNLOAD KLIPU+PODĚKOVÁNÍ

Zvýhodněný balíček a nejlepší způsob, jak vidět videoklip co nejdřív a zároveň mít svoje jméno v titulcích!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

CD MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

Zatím naše poslední album. Jsme na něj opravdu pyšní!

Počet dostupných odměn: 149/150

Nelze podpořit
300 Kč

VOLNÝ VSTUP NA GAMBRZ FEST 2016

Každé léto pořádáme festival, na kterém nesmíš chybět. Multižánrová veselice známá všem obdivovatelům hudebního mistrovství. Datum a místo upřesníme, jisté je, že fest bude!

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
400 Kč

TRIKO GAMBRZ REPRS+DOWNLOAD KLIPU

• bílý potisk (2 kusy)
• růžový potisk (14 kusů)

K tomu ještě uvidíš nový videoklip mezi prvními!

Počet dostupných odměn: 5/16

Nelze podpořit
500 Kč

CD VELOCIPED VOPICE+DOWNLOAD KLIPU

Pořád se nás někdo ptá, jestli ještě máme Velocipedy. Říkáme, že ne. Dalo nám velkou práci najít posledních 15 kousků. Tady jsou! K tomu ještě uvidíš nový videoklip mezi prvními!

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
666 Kč

CD ŠÉMHAMFORÁŠ+DOWNLOAD KLIPU

Posledních pět kousků našeho debutového alba. Pozor, po vyprodání už toto CD nebude nikde k dostání. Jedná se o naše osobní exempláře, jejichž čas právě nadešel. K tomu ještě uvidíš nový videoklip mezi prvními!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
700 Kč

NAŠE CHLUPY Z KOULÍ

Speciální nabídka pro ty největší úchyláky. Pokud už máte všechny naše cédéčka, pošleme vám za slušný peníz tuhle libovku! Dodáme v zataveném pytlíčku s razítkem.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
1 500 Kč

PIVO S JIRKOU+PODĚKOVÁNÍ V TITULCÍCH

Jirka je blázen a šílený společník. Je z nás asi nejhezčí a při koncertech je možné zachytit mnoho dívčích pohledů na jeho urostlou postavu. I když má manželku, rád s vámi posedí a trochu vás poprská. Zároveň se tvoje jméno objeví přímo v klipu.

P.S.: Útratu platíme my!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
1 666 Kč

SBÍRKA BÁSNÍ VIKTORA HEKTARA

Viktor Hektar seděl dlouhá léta ve vězení. Přes zuby cedil nenávist. Na deset motáků vlastnoručně zaznamenal patnáct svých básní. Tyto Labutí písně jsou zatím nejutajovanějším materiálem kapely Gambrz Reprs.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

FIŠTRÓNŮV HAD

Pravděpodobně nejslavnější rekvizita kapely Gambrz Reprs. Můžete si ho strčit do kalhot a strašit lidi v tramvaji. Speciální nabídka!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ V TITULCÍCH+DOWNLOAD

Pokud zvolíš tento způsob podpory, bude ti patřit speciální poděkování přímo v klipu v závěrečných titulcích a to FAKT VELKÝM PÍSMEM! K tomu ještě dostaneš digitální download videoklipu, takže ho budeš moct vidět dřív, než všichni ostatní. A to se vyplatí!

Počet dostupných odměn: 7/8

Nelze podpořit
3 000 Kč

TAŠKA PLNÁ ZPOCENEJCH KOSTÝMŮ Z BACKSTAGE

Skutečně nejraritnější a po zásluze nejdražší položka v naší nabídce. Potem nasáklé kostýmy nás všech. Stoprocentně autentická a skandální edice!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

STAŇ SE NAŠÍM SPONZOREM

Máš-li nás opravdu rád, tak se staň sponzorem našeho videoklipu! Uvedeme tvoje jméno a logo v závěru videoklipu jako sponzora, a to FAKT VELKÝM PÍSMEM! Zároveň tě budeme blahořečit, kudy budeme chodit a taky uvidíš hotový videoklip mezi prvními.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit