HVL_Masaryk.jpg

FSFilm: Provoz hvězdné lodi Film & Video

Vesmírná produkce českých rozměrů! Natáčíme sci-fi fanfilmy a provozujeme "vesmírnou loď". Hledáme do týmu Patrony co si také chtějí splnit sen!

Poděkování po prvním měsíci
3. 4. 2020

Poděkování po prvním měsíci

Děkujeme všem patronům, kteří nás podpořili v 1. měsíci. Podařilo se dosáhnout prvního cíle.

Děkujeme Patronům, kteří nám svou podporou dodali motivaci nejen pokračovat v naší práci, ale také tvořit exkluzivní obsah jen pro Patrony, neboť ten je evidentně lákavý. 

Stateční muži, ženy a entity, kteří pomáhají udržet náš koráb be vesmíru, jsou: Červ, SFK Avalon o.s. (Festival Fantazie), fildaskirk, Martin B., Markéta Uldrychová, kucerjarda, Jan Dundáček, fildaskirk, Jana Babáčková, Filip Kučera a jeden anonym. Děkujeme! 

Podpořit nás můžeš i ty!

Poděkování prvním Patronům
18. 2. 2020

Poděkování prvním Patronům

Úspěšný start. Mise Patron trvá již 48 hodin. Loď úspěšně odstartovala na orbitu. Děkujeme!

Za celý FSFilm bych rád poděkoval našim prvním Patronům. Takový úspěch 48 hodin po spuštění nás mile překvapil a o to víc nás bude motivovat pokračovat.

Rádi bychom rozvíjeli fanouškovství a táhli provoz tak dlouho, dokud nám síly a právě podpora fandů dovolí.

Děkujeme. Radek Bělina

Vybráno4 288 Kč(95 %)

7pravidelných patronů
4 500 KčPokračujeme
Pokračujeme

Díky vaší podpoře ulevíme rodinným rozpočtům a budeme moci bez problémů pokračovat ve fanouškovské činnosti. Plánů máme dost na několik dalších let.

9 000 KčProspíváme
Prospíváme

Paráda! Díky vaší podpoře nyní pokryjeme celé náklady na pravidelný nájem a energie a budeme moci napřít finance a čas na zlepšování projektů. Oprava a vylepšení stávajících kulis a výstavba nových, výroba rekvizit, nákup natáčecích hraček - jako například filmařských světel - a tak dál. Rozšíříme také možnosti návštěv a dalších aktivit jako jsou LARPy a simulátor velení lodi “Artemis.”

15 000 KčProdukujeme
Produkujeme

Tak to už je něco! S takovými zdroji se budeme moci soustředit nejen na naši tvorbu, ale i umožnit zdarma produkci filmů v našich ateliérech i jiným skupinám nadšenců a amatérské sci-fi to tak v české kotlině může dotáhnout dál, než kdy předtím! Společně s vámi přeměníme Českou republiku ve fanfilmovou velmoc.

Přispívat měsíčně

zakladatel projektuFlash (FSFilm)

Odměny

64 KčPraporčík

Pravidelná podpora nám pomáhá. Rádi vám za ní veřejně poděkujeme na sociálních sítích a budete jako první dostávat informace o tom, co se chystá.

Počet odměn není omezen

Přispívat měsíčně

128 KčPoručík

Coby poručík dostanete navíc přístup k fotkám, které běžně nezveřejňujeme a pošleme vám soukromý link ke zhlédnutí premiérového dílu ve stejný čas, jako bude premiéra v kině.

Počet odměn není omezen

Přispívat měsíčně

256 KčKomandér

Komandér si kromě všech výše psaných výhod vyslouží poděkování v titulcích každého našeho filmu v daném roce a jednou za tři měsíce vám pošleme exkluzivní a proslulý Ganymedský zpravodaj.

Počet odměn není omezen

Přispívat měsíčně

512 KčKapitán

Děkujeme za pomoc. Jako kapitán se navíc můžete trvale zapsat do fiktivního světa "Jistě, kapitáne!" Pod vámi zvoleným jménem/nickem, po konzultaci s režisérem, vytvoříme historickou osobnost, či pojmenujeme loď nebo základnu podle vaší volby. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 3/4

Přispívat měsíčně

1 024 KčKontradmirál

Shutterstock_1897651978.jpg

Děkujeme za výraznou pomoc, opravdu si jí vážíme. Jako odměnu pro vás zorganizujeme luxusní focení, včetně běžného nalíčení, kde si zahrajete na kapitána vlastní lodi nebo admirála. Možno i s vaší vlastní posádkou. Pozveme Vás na každou akci, i neveřejnou, kterou budeme pořádat. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 4/4

Přispívat měsíčně

2 048 KčAdmirál

Chcete nás podpořit ještě víc? Milujete naši tvorbu a chcete se pod ní také podepsat? Staňte se koproducentem. Uvedeme Vás jako koproducenta i na imdb.com a nastartujete tak svou producentskou kariéru. Nasdílíme s vámi i naše filmařské know-how. Navíc dostanete všechny odměny jako komandér.

Počet dostupných odměn: 3/4

Přispívat měsíčně