Komiksová kniha Čubčí hlava Fred - crowfunding kampaň

Komiksová kniha Čubčí hlava Fred

Po letech na Facebooku vychází Fred konečně knižně! Podpoř ho a pomůžeš pokácet strom a vytisknout dvě stě komiksovejch epizod plnejch depky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo nebo co je Fred?

Zdlouhavě:
Fred je depresivní hlava z komiksovejch stripů, co už pár let vycházej na Facebooku. Můžeš ho znát taky z obalů žvejkaček Charity Gums. Párkrát už byl i na tričkách a přestože záměrně nikdy nemluví o politice, jeho epizodu o prezidentovi a knihovně zná skoro každej. No a teď dozrál konečně čas vydat to všechno knižně!

Krátce:
Fred je čubčí hlava z nekorektního komiksu.

148.jpg

Proč je potřeba vznik knihy podpořit a na co ty peníze půjdou?

Zdlouhavě:
Fred je věčně švorc a vyrobení tolika kusů krásný celobarevný komiksový knihy stojí hodně peněz. Fred totiž vůbec neni černobílej komiks, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kniha je dokončená, ale existuje zatim jen v elektronický podobě. Pokud se podaří vybrat cílová částka, vznikne skutečná tištěná kniha a ty ji navíc budeš mít jako první! S věnováním, samolepkama, tričkem a dalšíma super odměnama – stačí si vybrat jednu z nich tady napravo.


Krátce:
Fred potřebuje vybrat prachy na tisk boží knihy a bez tvojí pomoci to nedá.Proč vůbec chít tuhle komiksovou knihu?


Zdlouhavě:

A) Protože seš fanoušek Freda. B) Protože jím ještě nejsi. Kniha bude obsahovat dvě stě originálních komiksovejch stripů plnejch depky, star treku, Ježíše, sexu a příběhů o babiččině smrti. Navíc tam najdeš minimálně deset úplně novejch epizod, na který nikde jinde nenarazíš.Krátce:

Bude to jízda.


Co bude s knihou, až vyjde, a kdy to bude?

Zdlouhavě:
Jakožto přispěvatel (Startér) jí dostaneš jako první, hned jak dorazí z tiskárny. Ještě teplou, jak se řiká. Já to neřikám, protože mi to přijde teplý. A bude to poštou nebo osobním předáním podle toho, jakou si vybereš odměnu v pravý části týhle stránky. Následně jí pak slavnostně a veřejně pokřtíme. Tohle všechno se stane už v druhý půlce června!

Krátce:
Vyjde v červnu a ty ji dostaneš jako první, protože seš super a přispěješ na její vznik.


Jak bude kniha Čubčí hlava Fred vypadat?

Bude tlustá a černá, dlouhá a úzká, bude z papíru a bude krásná. Bude číslovaná, to se tak u komiksů dělá, a čím dřív a čím větší částkou přispěješ, tím nižší číslo dostaneš. Nehledej v tom logiku. Ve finále to znamená něco jako že až natáhnu bačkory, knihy s nižšími čísly budou mít větší hodnotu. Kniha bude vypadat pravděpodobně hodně podobně jako tady ta vizualizace:

vizualizace-02.jpg

Jak vypadaj komiksy, co budou v knížce?

Víš co, něco si přečti, ať nekupuješ zajíce v pytli. Oproti tomu Fred je v pytli docela často, ale to pochopíš z toho komiksu..

06A.jpg

116A.jpg

121A.jpg

131A.jpg

12A.jpg

23A.jpg

Jak vypadaj odměny jako tričko, žvejky s komiksem nebo samolepka?

odmeny-04.jpg


A na závěr kde všude Freda najdeš?

Zdlouhavě:
Fred vychází už léta na Facebooku, kde je asi 300 epizod. Nebo spíš 273. Prostě dost na to, aby mohla vzniknout kniha s těma nejlepšíma. Na e-shopu fredaddict.com najdeš všechno, co se dá ve spojitosti s Fredem koupit a fotky a věci týkající se dění kolem Freda pak můžeš sledovat na Instáči.

Krátce:
V části „Zdlouhavě“ o odstavec výš najdeš odkazy.

Pokud jsi dočetl/a až sem, budeš muset přispět aspoň něco, protože to bylo zábavný čtení a tebe by pálilo svědomí, že si takový pobavení odnášíš zadarmo.

Co si o tomto projektu myslíte?