titulka-06.png

Komiksová kniha Čubčí hlava Fred Knihy

Po letech na Facebooku vychází Fred konečně knižně! Podpoř ho a pomůžeš pokácet strom a vytisknout dvě stě komiksovejch epizod plnejch depky.

Komiksová kniha Čubčí hlava Fred

Vybráno37 500 Kč(125 %)

125 %
30 000 Kčpožadováno
92startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Kdo nebo co je Fred?

Zdlouhavě:
Fred je depresivní hlava z komiksovejch stripů, co už pár let vycházej na Facebooku. Můžeš ho znát taky z obalů žvejkaček Charity Gums. Párkrát už byl i na tričkách a přestože záměrně nikdy nemluví o politice, jeho epizodu o prezidentovi a knihovně zná skoro každej. No a teď dozrál konečně čas vydat to všechno knižně!

Krátce:
Fred je čubčí hlava z nekorektního komiksu.

148.jpg

Proč je potřeba vznik knihy podpořit a na co ty peníze půjdou?

Zdlouhavě:
Fred je věčně švorc a vyrobení tolika kusů krásný celobarevný komiksový knihy stojí hodně peněz. Fred totiž vůbec neni černobílej komiks, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kniha je dokončená, ale existuje zatim jen v elektronický podobě. Pokud se podaří vybrat cílová částka, vznikne skutečná tištěná kniha a ty ji navíc budeš mít jako první! S věnováním, samolepkama, tričkem a dalšíma super odměnama – stačí si vybrat jednu z nich tady napravo.


Krátce:
Fred potřebuje vybrat prachy na tisk boží knihy a bez tvojí pomoci to nedá.Proč vůbec chít tuhle komiksovou knihu?


Zdlouhavě:

A) Protože seš fanoušek Freda. B) Protože jím ještě nejsi. Kniha bude obsahovat dvě stě originálních komiksovejch stripů plnejch depky, star treku, Ježíše, sexu a příběhů o babiččině smrti. Navíc tam najdeš minimálně deset úplně novejch epizod, na který nikde jinde nenarazíš.Krátce:

Bude to jízda.


Co bude s knihou, až vyjde, a kdy to bude?

Zdlouhavě:
Jakožto přispěvatel (Startér) jí dostaneš jako první, hned jak dorazí z tiskárny. Ještě teplou, jak se řiká. Já to neřikám, protože mi to přijde teplý. A bude to poštou nebo osobním předáním podle toho, jakou si vybereš odměnu v pravý části týhle stránky. Následně jí pak slavnostně a veřejně pokřtíme. Tohle všechno se stane už v druhý půlce června!

Krátce:
Vyjde v červnu a ty ji dostaneš jako první, protože seš super a přispěješ na její vznik.


Jak bude kniha Čubčí hlava Fred vypadat?

Bude tlustá a černá, dlouhá a úzká, bude z papíru a bude krásná. Bude číslovaná, to se tak u komiksů dělá, a čím dřív a čím větší částkou přispěješ, tím nižší číslo dostaneš. Nehledej v tom logiku. Ve finále to znamená něco jako že až natáhnu bačkory, knihy s nižšími čísly budou mít větší hodnotu. Kniha bude vypadat pravděpodobně hodně podobně jako tady ta vizualizace:

vizualizace-02.jpg

Jak vypadaj komiksy, co budou v knížce?

Víš co, něco si přečti, ať nekupuješ zajíce v pytli. Oproti tomu Fred je v pytli docela často, ale to pochopíš z toho komiksu..

06A.jpg

116A.jpg

121A.jpg

131A.jpg

12A.jpg

23A.jpg

Jak vypadaj odměny jako tričko, žvejky s komiksem nebo samolepka?

odmeny-04.jpg


A na závěr kde všude Freda najdeš?

Zdlouhavě:
Fred vychází už léta na Facebooku, kde je asi 300 epizod. Nebo spíš 273. Prostě dost na to, aby mohla vzniknout kniha s těma nejlepšíma. Na e-shopu fredaddict.com najdeš všechno, co se dá ve spojitosti s Fredem koupit a fotky a věci týkající se dění kolem Freda pak můžeš sledovat na Instáči.

Krátce:
V části „Zdlouhavě“ o odstavec výš najdeš odkazy.

Pokud jsi dočetl/a až sem, budeš muset přispět aspoň něco, protože to bylo zábavný čtení a tebe by pálilo svědomí, že si takový pobavení odnášíš zadarmo.

Vybráno37 500 Kč(125 %)

125 %
30 000 Kčpožadováno
92startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuFred

Odměny

100 KčKomiksová záložka do knihy

Nemáš na knihu? Pořiď si aspoň záložku! Bude na ní komiks, takže to je vlastně taková jednostránková kniha, chápeš.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčHodně muziky za málo peněz

Tyhle prachy ti zajistěj zkrácenou elektronickou verzi Čubčí hlavy Freda s pár epizodama, co ještě nikdo na světě neviděl. Navíc dostaneš přístup k senzačnímu playlistu „Fredova depka“ na Spotify!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčTištěná kniha s věnováním předaná osobně

Knihu s podpisem a věnováním ti předám osobně v Praze a můžem se obejmout. Co víc si můžeš přát..

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčTištěná kniha s věnováním zaslaná poštou

Yes! Připlatíš si za to, že mě neuvidíš! Ale zas můžeš zůstat sedět doma a poslouchat můj depresivní playlist na Spotify, na kterej dostaneš link. A to je fér.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčKniha s originálně upravenejma komiksama

Přijde ti originální knížka, kde bude ode mě deset epizod komiksu ručně upravenejch barvou, kresbama, textama a bublinama a objeví se tam i tvoje jméno! A až to se mnou šlehne, tak na tom ještě zbohatneš.

Počet dostupných odměn: 1/10

Odměna nedostupná

400 KčKniha s vlastním přebalem, záložkou a samolepkou

Udělám ti na knihu originální přebal jenom pro tebe. Bude v barvě, kterou miluješ nebo nenávidíš a bude na něm komiks o tobě! Za úroveň humoru neručim.. K tomu záložka s komiksem a samolepka.

Počet dostupných odměn: 0/30

Odměna nedostupná

500 KčDva komiksy jsou lepší než jeden

Dostaneš dvě knihy poštou až domů. Poštovný je na mě, co ty na to? K tomu elektronickou verzi knihy a link na můj depresivní Spotify playlist.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčTři knihy za zvýhodněnou cenu

Tištěná kniha pro tebe a další dva lidi, co nemůžeš vystát. Poštou až domů. Najdeš tam i záložku s komiksem. K tomu navíc od Backstage Books získáš e-knihu „Dnes jsem se rozhodl zabít“ a pocit, že zase žiješ.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčUltrakombo pro náročný s originálním tričkem

Dostaneš tištěnou knihu s věnováním, senzační triko Fred Addict, samolepky, žvejky s Fredem od Charity Gums a k tomu motivační playlist „Fredova depka“ na Spotify! Pošlu poštou nebo předám osobně v Praze.

Počet dostupných odměn: 7/10

Odměna nedostupná

2 500 KčStaň se sponzorem komiksu

Jako vážený sponzor dostaneš knihu Čubčí hlava Fred s věnováním + od Backstage Books další dvě tištěný knihy dle vlastního výběru, sadu e-knih a elektronickou verzi Čubčí hlavy. Hlavně ale budeš mít reklamu přiloženou do knihy a promo na slavnostním křestu s přípitkem a poplácáním po zádech.

Počet dostupných odměn: 5/6

Odměna nedostupná

5 000 KčDrink na mě, společná fotka a triko

Fotka s Tomem nebo Fredem! Nikdy nevíš, kdo zrovna zůstane s depkou doma. K tomu podepsaná knížka, drink na účet podniku a krutý triko Fred Addict.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

20 000 KčKalba s Fredem

Nebo s Tomem. Nemůžu předem slíbit. Ale budeme se smát a plakat a až se po dvou dnech vyhrabem z kocoviny, můžem se stát přáteli na facebooku. Jako památka ti zůstane knížka politá pivem.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná