František Žilák a MTB Enduro etapák v CHILE !!! - crowfunding kampaň

František Žilák a MTB Enduro etapák v CHILE !!!

Jmenuji se František Žilák a chci se zúčastnit etapového MTB enduro závodu v CHILE. Jedná se o 5 dní v sedle MTB enduro kola !!!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Do horského kola sem blázen od malička, ale takovouhle výzvu uvnitř mě, sem ještě nezažil. Chci se tohoto závodu zůčastnit především, abych zajel nějaký výsledek, ale také nějakou novou zkušenost se závoděním ve světě, se kterou bych se chtěl se všemi pak podělit. Samozřejmě mě lákají hlavně tratě, které v Chile jsou především uplně jiné než tady u nás na co jsme zvyklí. Bude to i zážitek, poněvadž se každý den spí uplně někde jinde a hlavně se spí ve stanu, takže divočina zaručena. Samozřejmě vím jen, že závod je etapový a každý den mě bude čekat v sedle mého ohře 50 km s nějakými rychlostními zkouškami z kopce s nějakým šlapáním. Tratě, na kterých se závod koná nejsou předem známi, takže se jedou na oči. Tento druh závodění se mi strašně líbí a dost ho vyhledávám !!! 

 Největší výzva pro mě je ta, že to žádnej Čech ještě neabsolvoval a já bych Vám prostřednictvím mého FB a Instagramu přinesl přímé vstupy i během závodu. 

Pojďte do toho se mnou!!!

FB: 

Instagram: frantisek.zilak

Co si o tomto projektu myslíte?