Startovač - financování projektů

FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy! - crowfunding kampaň

Novinky - FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy!

Zaplaťte školné a získejte ročenku, designová trička, stylové plakáty i vysokoškolské diplomy pro studenty imaginární fakulty UK. Bereme každého!

Umění

Třináctá komnata FNUK na Startovači

Vytahujeme poslední trumfy v boji za splnění finančního limitu - hrajeme na city! Třináctá komnata FNUK na Startovači Obrázek

Aktuální i budoucí startéři!

Překonali jsme hranici 11 tisíc korun, což je částka, ve kterou jsem u tohoto „sranda“ projektu ani nedoufal. Sranda projekt né proto, že bych ho celý sepsal na jeden hrníček kafe a číselné údaje si vycucal z prstu na noze, ale protože se přeci jenom trochu liší od dalších věcí, které tady na Startovači můžete podpořit.

Nepotřeboval jsem peníze na podmořskou laboratoř ani zaplatit nové CD svojí kapely. Hlavně proto, že se kromě holubů bojím hloubek a hrát umím maximálně na nervy. Moje cíle byly mnohem přízemnější - chtěl jsem si doma pověsit stylový plakát, pochlubit se falešným vysokoškolským diplomem a vtipným nápisem na triku pobuřovat lidi, kteří na rozdíl ode mě vysokou dodělali…

Všechno podstatné o projektu a hlavně odměnách najdete zde!

Chtěl jsem zkusit, jestli se objeví několik lidí, kteří přemýšlí podobně, ale nakonec jsem dostal něco víc - našlo se přes dvacet odvážlivců (zatím 24), kteří se FNUK rozhodli podpořit. Získat důvěru od tolika lidí, to už je pro mě nějaký závazek, a ačkoliv jsem byl z počátku smířený s faktem, že to s FNUKem nedopadne, právě kvůli nim to dopadnout musí.

Do konce akce zbývá pět dní a necelých osm tisíc korun. A to není moc! Stačí jenom oslovit deset lidí, kteří by si chtěli koupit komplet triko+plakát+diplom. Ten dobrej pocit, že pomohli projektu, aby se vůbec realizoval, ten je pak k nezaplacení. Proto zkouším apelovat na každého, ke komu se tahle zpráva dostane, aby svojí podporu FNUKu zvážil, případně jí vyjádřil sdílením dál.

Teď už nejde jenom o mně a to, že si něco pověsím na zeď. Teď mi jde o to, abych mohl splnit, co jsem svým podporovatelům tady na Startovači a uchazečům o studium FNUK slíbil.

Pojďme do toho. Máme na to!

Lukáš

Zpět na výpis