FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy! - crowfunding kampaň

Novinky - FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy!

Zaplaťte školné a získejte ročenku, designová trička, stylové plakáty i vysokoškolské diplomy pro studenty imaginární fakulty UK. Bereme každého!

Umění
Omluva za prodloužení dodání, nicméně trička už jsou doma. Kde jsou ty trika, Lebowski? Obrázek

Dovolte mi, abych si nejdřív vysypal trochu popela na hlavu...

S lednem jsem zase začal chodit do normální práce (ten FŇUK mě nenapadl jen tak, ale během roku ve stylu "budu dělat jenom to, co mě baví", holt za koukání na Breaking Bad vám nikdo peníze nedá...) a fakt, že mi to hodně chybělo, si asi nahrazuju tím, že nedělám nic jiného. Tím pádem ani FNUK. Myslel jsem si, že to půjde rychleji, ale na dořešení drobností s tiskem a opravy motivů jsem už neměl moc šťávy. Tímto se všem omlouvám, že jsem přesáhl slibovanou dobu doručení!

Každopádně, jak můžete vidět na fotce nahoře, trika už mám doma (plakáty ještě ne) a zítra ráno s nimi běžím na poštu! Pokusil jsem se vyjít vstříc i vaším dodatečným přáním a požadavkům a výsledek podle mě stojí za to.

Lukáš

Informace o stavu projektu, potažmo tisku odměn. Peníze dorazily, odměny se tisknou! Obrázek

Vážené studentky, studenti, podporovatelky a podporovatelé Fňuku!

Doufám, že jste během svátků nic nedělali, poctivě je proflákali a hlavně jste si na Silvestra nic neudělali. Byla by škoda, kdyby ano, vzhledem k tomu, že odměny za splnění projektu jsou na cestě.

0. Peníze ze Startovače dorazily

Minulý týden dorazily peníze ze Startovače, takže mi nic nebránilo v tom odměny objednat a hlavně zaplatit. Drobné investice jsem již vyřídil dopředu, ale samotný tisk plakátů a triček probíhá až nyní. Tímto bych ještě jednou chtěl vám všem poděkovat, že jste mi pomohli tenhle projekt realizovat a mám pro vás i několik drobných zlepšováků!

1. Výběr děkana

Jelikož se našel jenom jeden zájemce o post rektora a naše fakulta bez děkana prostě nemůže fungovat, dovolil jsem si vylosovat jednoho z vás. V rámci formuláře jste mohli projevit zájem o tuto funkci. Děkanem byl zvolen Martin Brykner a musím přiznat, že to je volba velmi kvalitní, jelikož jeho podpis splňuje všechny moje představy o tom, jak se má děkan podepsat. Gratuluji!

2. Tisk a rozesílání diplomů

Během Vánoc se objevila možnost diplomy tisknout na postříbřenou čtvrtku A4, čímž diplomy získají ještě na kráse a vážnosti (původně měly být tištěné na kvalitní bílou čtvrtku). Jejich tisk proběhne zítra a poté je budu rozesílat.

POZOR: Týká se to pouze těch z vás, kdo vyplnili dotazník na Google Docs. Pokud jste tak ještě neučinili, tak to prosím napravte. O odměnu nikdo samozřejmě nepřijde, ale může hrozit, že potrvá déle, než se k němu dostane.

3. Tisk triček

Podobná situace jako u diplomů je i u triček - pokud jste vyplnili formulář a napsali, jaké triko chcete, tak dobrou zprávou budiž, že je již v tisku. Dodání triček očekávám během týdne a tudíž vidím jako velmi reálné, že trička budete mít začátkem příštího týdne - datum ještě upřesním, jak se ke mně trička dostanou.

4. Tisk plakátů

Vzhledem k tomu, že se mezi startéry neobjevil žádný sponzor, není nutné, aby kvůli němu bylo v dolní částí prázdné místo. Vzhledem k tomu, že se stejně objevily názory, že prostor dole vyhrazený pro sponzora a logo fakulty nevypadá dobře, rozhodl jsem se jej zrušit - samotný potisk tak bude o něco větší a vyplní celou plochu plakátu A2!

Kromě toho mi již doputovaly krabice na plakáty a teď jen čekám na jejich vytištění. To očekávám taktéž během týdne a podobně jako u triček tak vidím, že byste je mohly mít začátkem příštího týdne. Celou věc však ještě upřesním. Samozřejmě, opět se to týká jenom těch z vás, kteří již vyplnili dotazník a napsali, jaký plakát chtějí.

5. Jaký formulář?

Pokud přesně v duchu naší fakulty nemáte páru, o jakém formuláři píši, bude nejlepší, když kliknete rovnou na tento odkaz.

Pokyny pro studenty FNUK, aby se k nim jejich odměny dostaly co možná nejdříve. FNUK se stává realitou! Co mají startéři dělat dál? Obrázek

Už to nevypadalo, že to klapne, ale díky silnému finiši jsme cílovou částku překročili téměř o 20 procent! FNUK se tak stává skutečností a to hlavně díky vám všem!

Vaše práce jakožto startérů a studentů v podstatě skončila a teď přicházám na řadu já, abych co možná nejrychleji vytvořil odměny, o které jste projevili svůj zájem. Během té doby také zprovozníme webové stránky www.fnuk.cz a postupně zkusíme celou věc posunout na trochu jinou úroveň - to již ale předbíhám, takže zpátky k vašim odměnám...

V rámci odměn je k dispozici přehršel možností, proto jsem vytvořil s pomocí Google Docs formulář, kde si můžete naklikat, jaký plakát chcete, o jaký motiv na triko máte zájem, jakou barvu by to triko mělo mít, o jeho velikosti nemluvě. Samozřejmostí je i možnost napsat na diplom jméno někoho z vašich přátel - to všechno vyřešíte ZDE!

Položky ve formuláři jsou téměř všechny nepovinné, jelikož je formulář společný pro všechny startéry. Pokud tedy nějakou z odměn nedisponujete, dané políčko prosím ignorujte.

Velkou pozornost pak věnujte možnosti zaškrtnout políčko "Chci být děkanem". Rektora jsme již našli, ale bez děkana nemůžeme fungovat! Pokud zaškrtnete toto políčko, zapojíte se do losování, díky kterému jednoho z vás vyberu a jmenuji do funkce, aniž by musel platit původní poplatek.

A to je zatím vše. Brzy se ozvu s dalšími podrobnostmi a informacemi o tom, jak na tom Vaše odměny jsou. Ještě jednou díky!

Lukáš