FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy! | crowdfunding kampaň

Novinky - FNUK - trika, plakáty a falešné vysokoškolské diplomy!

Zaplaťte školné a získejte ročenku, designová trička, stylové plakáty i vysokoškolské diplomy pro studenty imaginární fakulty UK. Bereme každého!

Umění

Omluva za prodloužení dodání, nicméně trička už jsou doma.
Kde jsou ty trika, Lebowski? Obrázek

Dovolte mi, abych si nejdřív vysypal trochu popela na hlavu...

S lednem jsem zase začal chodit do normální práce (ten FŇUK mě nenapadl jen tak, ale během roku ve stylu "budu dělat jenom to, co mě baví", holt za koukání na Breaking Bad vám nikdo peníze nedá...) a fakt, že mi to hodně chybělo, si asi nahrazuju tím, že nedělám nic jiného. Tím pádem ani FNUK. Myslel jsem si, že to půjde rychleji, ale na dořešení drobností s tiskem a opravy motivů jsem už neměl moc šťávy. Tímto se všem omlouvám, že jsem přesáhl slibovanou dobu doručení!

Každopádně, jak můžete vidět na fotce nahoře, trika už mám doma (plakáty ještě ne) a zítra ráno s nimi běžím na poštu! Pokusil jsem se vyjít vstříc i vaším dodatečným přáním a požadavkům a výsledek podle mě stojí za to.

Lukáš

Informace o stavu projektu, potažmo tisku odměn.
Peníze dorazily, odměny se tisknou! Obrázek

Vážené studentky, studenti, podporovatelky a podporovatelé Fňuku!

Doufám, že jste během svátků nic nedělali, poctivě je proflákali a hlavně jste si na Silvestra nic neudělali. Byla by škoda, kdyby ano, vzhledem k tomu, že odměny za splnění projektu jsou na cestě.

0. Peníze ze Startovače dorazily

Minulý týden dorazily peníze ze Startovače, takže mi nic nebránilo v tom odměny objednat a hlavně zaplatit. Drobné investice jsem již vyřídil dopředu, ale samotný tisk plakátů a triček probíhá až nyní. Tímto bych ještě jednou chtěl vám všem poděkovat, že jste mi pomohli tenhle projekt realizovat a mám pro vás i několik drobných zlepšováků!

1. Výběr děkana

Jelikož se našel jenom jeden zájemce o post rektora a naše fakulta bez děkana prostě nemůže fungovat, dovolil jsem si vylosovat jednoho z vás. V rámci formuláře jste mohli projevit zájem o tuto funkci. Děkanem byl zvolen Martin Brykner a musím přiznat, že to je volba velmi kvalitní, jelikož jeho podpis splňuje všechny moje představy o tom, jak se má děkan podepsat. Gratuluji!

2. Tisk a rozesílání diplomů

Během Vánoc se objevila možnost diplomy tisknout na postříbřenou čtvrtku A4, čímž diplomy získají ještě na kráse a vážnosti (původně měly být tištěné na kvalitní bílou čtvrtku). Jejich tisk proběhne zítra a poté je budu rozesílat.

POZOR: Týká se to pouze těch z vás, kdo vyplnili dotazník na Google Docs. Pokud jste tak ještě neučinili, tak to prosím napravte. O odměnu nikdo samozřejmě nepřijde, ale může hrozit, že potrvá déle, než se k němu dostane.

3. Tisk triček

Podobná situace jako u diplomů je i u triček - pokud jste vyplnili formulář a napsali, jaké triko chcete, tak dobrou zprávou budiž, že je již v tisku. Dodání triček očekávám během týdne a tudíž vidím jako velmi reálné, že trička budete mít začátkem příštího týdne - datum ještě upřesním, jak se ke mně trička dostanou.

4. Tisk plakátů

Vzhledem k tomu, že se mezi startéry neobjevil žádný sponzor, není nutné, aby kvůli němu bylo v dolní částí prázdné místo. Vzhledem k tomu, že se stejně objevily názory, že prostor dole vyhrazený pro sponzora a logo fakulty nevypadá dobře, rozhodl jsem se jej zrušit - samotný potisk tak bude o něco větší a vyplní celou plochu plakátu A2!

Kromě toho mi již doputovaly krabice na plakáty a teď jen čekám na jejich vytištění. To očekávám taktéž během týdne a podobně jako u triček tak vidím, že byste je mohly mít začátkem příštího týdne. Celou věc však ještě upřesním. Samozřejmě, opět se to týká jenom těch z vás, kteří již vyplnili dotazník a napsali, jaký plakát chtějí.

5. Jaký formulář?

Pokud přesně v duchu naší fakulty nemáte páru, o jakém formuláři píši, bude nejlepší, když kliknete rovnou na tento odkaz.

Pokyny pro studenty FNUK, aby se k nim jejich odměny dostaly co možná nejdříve.
FNUK se stává realitou! Co mají startéři dělat dál? Obrázek

Už to nevypadalo, že to klapne, ale díky silnému finiši jsme cílovou částku překročili téměř o 20 procent! FNUK se tak stává skutečností a to hlavně díky vám všem!

Vaše práce jakožto startérů a studentů v podstatě skončila a teď přicházám na řadu já, abych co možná nejrychleji vytvořil odměny, o které jste projevili svůj zájem. Během té doby také zprovozníme webové stránky www.fnuk.cz a postupně zkusíme celou věc posunout na trochu jinou úroveň - to již ale předbíhám, takže zpátky k vašim odměnám...

V rámci odměn je k dispozici přehršel možností, proto jsem vytvořil s pomocí Google Docs formulář, kde si můžete naklikat, jaký plakát chcete, o jaký motiv na triko máte zájem, jakou barvu by to triko mělo mít, o jeho velikosti nemluvě. Samozřejmostí je i možnost napsat na diplom jméno někoho z vašich přátel - to všechno vyřešíte ZDE!

Položky ve formuláři jsou téměř všechny nepovinné, jelikož je formulář společný pro všechny startéry. Pokud tedy nějakou z odměn nedisponujete, dané políčko prosím ignorujte.

Velkou pozornost pak věnujte možnosti zaškrtnout políčko "Chci být děkanem". Rektora jsme již našli, ale bez děkana nemůžeme fungovat! Pokud zaškrtnete toto políčko, zapojíte se do losování, díky kterému jednoho z vás vyberu a jmenuji do funkce, aniž by musel platit původní poplatek.

A to je zatím vše. Brzy se ozvu s dalšími podrobnostmi a informacemi o tom, jak na tom Vaše odměny jsou. Ještě jednou díky!

Lukáš

  • Splněno 22 550 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 19 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 51 Startérů

Autor projektu

Lukáš Bašta - obrázek
  • projekt od Lukáš Bašta
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Přihláška do ročníku 2013/2014

Zaplacením poplatku 50 Kč a přihlášením přes web Startovač.cz splníte všechny požadavky nutné pro zápis do prvního studijního ročníku. Po uplynutí časové lhůty obdržíte e-mail ze studijního oddělení a ročenku v elektronické podobě. Ročenka s vaší fotkou a přezdívkou bude též uvedena na webových stránkách fakulty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte svoje studentské nadšení a okamžitě projdete veškerými testy a zkouškami, jež jsou nutné k získání titulu inženýr. Nicméně je to s odřenýma ušima, co byste za 150 Kč taky chtěli! Poštovné zdarma? Místo v ročence? No tak jo!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
190 Kč

Červený diplom inženýr

Zaplacením částky výše projevíte nebývalé studentské nadšení a vědomosti a za to budete odměněni červeným diplomem a titulem inženýr. Je to dobrá investice, která se vám jistě vrátí, když zkusíte v bance vymáhat případnou finanční odměnu pro šikovné studenty. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou.

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Demotivační plakát

Obdržíte jeden plakát A2 s motivem dle vašeho přání, jenž propaguje dobré jméno naší školy a významnou osobnost, jež se o ní zásadně zasloužila. Společně s tím také obdržíte všechny náležitosti spojené s Přihláškou.

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Propagační tričko školy

Abyste mohli hájit dobré jméno naší instituce a dát jasně najevo každému, koho na ulici potkáte, že jste naším studentem, získáte k Přihlášce do ročníku 2013/2014 jedno z dostupných triček dle vašeho, jistě kvalifikovaného výběru.

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
850 Kč

Balíček studenta

Zaplacením této částky obdržíte kompletní servis - potvrzení vaší přihlášky, umístění v ročence na webu, jeden plakát velikosti A2 a jedno propagační tričko dle vašeho výběru. Váš zápal a píli pak navíc oceníme titulem inženýr, jenž se bude krásně vyjímat na vašem novém vysokoškolském diplomu.

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 490 Kč

Student za všechny prachy

Podobné jako v Balíčku studenta, nicméně dostanete dva plakáty s různými motivy, dvě trička s různými motivy a dva červené diplomy, které vyplníme na jména, na nichž se společně domluvíme (ty pak zaneseme i do ročenky na webu).

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 990 Kč

Každý může být rektorem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím rektorem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme!

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 990 Kč

Každý může být děkanem!

Zaplacením této částky obdržíte vše, co obsahuje balíček studenta (potvrzení o přijetí, místo v ročence na webu, jedno tričko dle vlastního výběru, jeden plakát A2, červený diplom s titulem inženýr) a navíc, jakožto výjimečný student naší školy, se stanete jejím děkanem! Díky tomu bude vaše jméno na každém diplomu, který našim studentům pošleme!

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sponzor našeho ústavu

Jakožto student oddaný naší věci dostanete nejen triko, plakát, místo v ročence a červený diplom, ale ještě jedinečnou možnost šířit svoje myšlenky (nebo reklamu) v rozsahu 140 znaků v rámci ročenky a plakátu! Tedy pokud nebudou vulgární či urážlivé. Další podrobnosti v popisku vlevo.

V ceně odměny je započítané i poštovné!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit