Flamencopa Plzeň 2018 - crowfunding kampaň

Flamencopa Plzeň 2018

Mezinárodní taneční soutěž ve flamenku Pomozte nám na pár dnů v roce přenést vášnivý tanec z Andalusie do Plzně a rozpálit jím chladný střed Evropy

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Mezinárodní taneční soutěž ve flamenku 6. ročník

26. 5. 2018 Měšťanská beseda Plzeň

Pomozte nám na pár dnů přenést vášnivý tanec, v němž ožívá dusné horko španělských nocí, do konzervativní Plzně a udržet tak tradici pravidelných tanečních setkání. Peníze vybíráme na nájem prostor Měšťanské besedy, chceme nabídnout tanečníkům důstojné zázemí i možnost prezentace jejich umu v divadelních podmínkách. A hlavně - soutěž chceme zachovat otevřenou veřejnosti zdarma!

Flamencopa není jen mezinárodní soutěž v tanci plném emocí, ale také platforma pro každoroční setkávání komunity lidí stejného zájmu. Dává po celý rok motivaci pro pravidelný trénink od dětí po babičky, ale také důvod ke spolkovému životu. Sdružuje amatérské tanečnice i profesionálky a dává jim hrdost a sebevědomí vystoupit jednou za rok v pestrých šatech Sevillanek na prkna, která znamenají svět, a ukázat přátelům, rodině, divákům i ostatním tanečnicím, na čem celý rok tvrdě pracovaly. A dokázat především samy sobě, že věk, ani fyzické dispozice nejsou limitem, pokud máte vášeň v srdci.

1216-flamencopa2015-filipFOTOGRAFcz.jpg

Odpusťte nám ženský rod - za 6 ročníků soutěže se totiž zúčastnili pouze 4 muži, ale třeba nás letos mile překvapí :)

1262-flamencopa2015-filipFOTOGRAFcz.jpg

Pomozte nám (nejen) české (nejen) ženy naučit vyjadřovat své city a emoce tancem a veřejně :) Flamenco je pro to ideální nástroj!

logo Flamencopa Pilsen 2018.png

Loňská předsedkyně poroty - přírodní živel Blanca Perdiguer

Letošní hvězdy tanečního galavečera - María Marín a Irene Alvarez v představení MUSA

musa1.jpg

Děkujeme všem, kteří nám pomůžete zachovat tradici evropské taneční soutěže v Plzni!

Co si o tomto projektu myslíte?