Flamencopa Plzeň 2018 | crowdfunding kampaň

Flamencopa Plzeň 2018

Mezinárodní taneční soutěž ve flamenku Pomozte nám na pár dnů v roce přenést vášnivý tanec z Andalusie do Plzně a rozpálit jím chladný střed Evropy

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Mezinárodní taneční soutěž ve flamenku 6. ročník

26. 5. 2018 Měšťanská beseda Plzeň

Pomozte nám na pár dnů přenést vášnivý tanec, v němž ožívá dusné horko španělských nocí, do konzervativní Plzně a udržet tak tradici pravidelných tanečních setkání. Peníze vybíráme na nájem prostor Měšťanské besedy, chceme nabídnout tanečníkům důstojné zázemí i možnost prezentace jejich umu v divadelních podmínkách. A hlavně - soutěž chceme zachovat otevřenou veřejnosti zdarma!

Flamencopa není jen mezinárodní soutěž v tanci plném emocí, ale také platforma pro každoroční setkávání komunity lidí stejného zájmu. Dává po celý rok motivaci pro pravidelný trénink od dětí po babičky, ale také důvod ke spolkovému životu. Sdružuje amatérské tanečnice i profesionálky a dává jim hrdost a sebevědomí vystoupit jednou za rok v pestrých šatech Sevillanek na prkna, která znamenají svět, a ukázat přátelům, rodině, divákům i ostatním tanečnicím, na čem celý rok tvrdě pracovaly. A dokázat především samy sobě, že věk, ani fyzické dispozice nejsou limitem, pokud máte vášeň v srdci.

1216-flamencopa2015-filipFOTOGRAFcz.jpg

Odpusťte nám ženský rod - za 6 ročníků soutěže se totiž zúčastnili pouze 4 muži, ale třeba nás letos mile překvapí :)

1262-flamencopa2015-filipFOTOGRAFcz.jpg

Pomozte nám (nejen) české (nejen) ženy naučit vyjadřovat své city a emoce tancem a veřejně :) Flamenco je pro to ideální nástroj!

logo Flamencopa Pilsen 2018.png

Loňská předsedkyně poroty - přírodní živel Blanca Perdiguer

Letošní hvězdy tanečního galavečera - María Marín a Irene Alvarez v představení MUSA

musa1.jpg

Děkujeme všem, kteří nám pomůžete zachovat tradici evropské taneční soutěže v Plzni!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 40 840 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 33 Startérů

Autor projektu

Centrum španělské kultury a vzdělávání - obrázek
  • projekt od Centrum španělské kultury a vzdělávání
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Un Abrazo :))) pravé vřelé španělské objetí

Nefalšované upřímné přátelské typicky španělské objetí od nefalšovaného upřímného přátelského a typicky španělského Pabla Chacóna Gila.
Tuto odměnu nikde jinde nedostanete a je prakticky penězi k nezaplacení.
Před obdržením odměny doporučujeme doma často trénovat. Při objímání lidský mozek produkuje oxytocin a serotonin. Oba tyto hormony nás dělají klidnějšími a šťastnějšími. Odplavují úzkosti, deprese a stres. Přijďte se na Flamencopu objímat po španělsku :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
170 Kč

Náušnice FLOWERSKI ve španělských barvách

Ručně vyráběné originální náušnice Flowerski v nepřeberném množství odstínů a barev ocení každá žena. Pro letošní taneční soutěž ve flamenku byly speciálně vyvzorovány barvy španělské vlajky - neváhejte a buďte originální!

Rozměry: 1,7 x 1,7 cm květ, cca 1 cm zadní část

Materiál: polymerová hmota, chirurgická ocel

Zapínání: nerezová puzeta s pojistkou

Balení: dřevěná stylová podložka

Flowerski

Počet dostupných odměn: 4/6

Nelze podpořit
300 Kč

Limitovaná edice triček Flamencopa 2018

Limitovaná edice dámských a pánských triček Flamencopa Plzeň 2018 - v černé a bílé barvě, velikosti S, M, L (bavlna).

trička s logem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

VIP vstupenky na Galavečer Flamencopa 2018

Limitovaný počet vstupenek k sezení do prvních 3 řad na Galavečer - exibiční vystoupení vítězů soutěže. Na svá místa budete individuelně dovedeni hosteskou. Datum konání je 26. 5. ve 20:00 v Měšťanské besedě Plzeň.

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
500 Kč

Soukromá hodina španělštiny s rodilým mluvčím

Soukromá hodina španělštiny s Pablem Chacónem Gilem.
Narodil se v Madridu, cestoval po různých zemích světa a nakonec se usídlil v České republice, kde pracuje od 90. let jako učitel španělštiny. Je filozofem, přinejmenším dle vysokoškolského diplomu. Učil mj. na Karlově univerzitě, na jazykových školách a gymnáziích, byl součástí kolektivu autorů učebnice Fiesta, přeložil řadu zajímavých příspěvků pro Ústav iberoamerických studií.
V současnosti, kromě výuky v CŠKV, se profesně věnuje humanitárním a rozvojovým projektům pro Diecézní charitu.
Výuka je dostupná v Plzni.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
550 Kč

Privátní degustace španělských vín

Speciální degustace španělských vín 29. 5. 2018 z oblasti Rioja a italských vín z oblasti Trento se someliérem pro uzavřenou skupinu vážených dárců ze Startovače. Testovat budete mnoho druhů vín, od bílého, přes růžové po červené tinto.
Zajišťuje společnost VinetyArt.
Dostupné v Plzni.

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
550 Kč

VIP vstupenky na Galavečer Flamencopa + tričko

Limitovaný počet vstupenek k sezení do prvních 3 řad na Galavečer - exibiční vystoupení vítězů soutěže. Na svá místa budete individuelně dovedeni hosteskou. Jako dárek a vzpomínku na slavnostní večer obdržíte tričko z limitované série Flamencopa 2018
Datum konání je 26. 5. ve 20:00 v Měšťanské besedě Plzeň.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

2 hodiny hry na cajon s Michaelem Cábou

2 výukové hodiny hry na perkusní nástroj - cajón, který obvykle doprovází flamenco.
Michael Cába se hudebně formoval už v dětství v rodině jazzového baskytaristy Karla Cáby. Bicí soupravu začal studovat v roce 1996 pod vedením bubeníka Ivana Audese. Dalšími jeho učiteli byli: Jiří Slavíček, Angel “Cepillo” Sánchez, Yuvisney Aguilar Rojas, Pedro Pablo Mireles, Manley El Piri Lopez, Calixto Oviedo, Yomar Amador Morejón, Marvin Diz a další. Vystupuje s kapelami Timbasa (kubánská hudba), West Bohemian All Stars.

Cajon s Michalem

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
1 500 Kč

Soukromá hodina flamenca s Kamilou Zvolánkovou

Privátní výuka flamenka pro Vás a případně Vaše hosty s několikanásobnou vítězkou mezinárodní taneční soutěže Flamencopa Kamilou Zvolánkovou v plzeňském iAteliéru.


Kamila tanec

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
2 000 Kč

Tříchodové španělské menu v Tapas baru El Cid

Speicální tříchodové španělské degustační menu v Tapas baru El Cid v Plzni s organizátory soutěže - Martinou Košanovou a Pablem Chacónem (můžete si vybrat). Oba slibují, že budou pozitivně naladěni a nebudou gurmánský zážitek kazit nudnými zákulisními historkami z přípravy soutěže. Pablo neví, jestli slib dodrží :)))

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
2 000 Kč

Soukromá hodina flamenca s Eduardem Zubákem

Privátní výuka flamenka pro Vás a případně Vaše hosty s Eduardem Zubákem (profesionální tanečník, choreograf a trenér sportovních tanečních párů - Mistr České republiky profesionálů v latinsko-amerických tancích, vicemistr ČR v kubánské salse)

V roce 2003 úspěšně vykonal profesionální zkoušky a udělen diplom Member of World Dance Council. V roce 2007 vykonal státní zkoušky na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze, obor trenér a porotce I. třídy (nejvyšší kvalifikace), specializace taneční sport.
Dostupné v Kolíně.
Eduard tanec

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Privátní výuk. hodina flamenca s Virginií Delgado

Výjimečná možnost proniknout do tajů flamenca přímo od tanečnice a lektorky z Madridu. Privátní hodina bude vedena pouze pro 3 osoby (ve španělštině, angličtině, nebo částěčně češtině - dle Vaší volby) - naprosto individuální přístup.
Dostupné v Praze.

Virginia Delgado

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Privátní výuka hry na kytaru s Morenitem de Triana

Slovenský kytarista Morenito de Triana (Stanislav Kohútek) se formoval u španělských kytarových mistrů Gerarda Nuňeze, Nino de Pury a Joseho Manuela Tudely.
Je finalistou soutěží Concurso Regional de guitarra flamenca de Niño Ricardo v Seville a prestižního španělského festivalu La Union.
Je jedním z nejvyhledávanějších kytaristů na Slovensku, v České republice a dalších sousedních zemích. Od roku 2008 spolupracuje na aranžích a hraje v muzikálu Carmen po boku Lucie Bílé.
Výuka je dostupná v Praze a Bratislavě.
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=pI5k0FDMlyo"Morenito[/URL]

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

Brunch s kulturním radou velvyslanectví Španělska

Zcela vyjímečná a neopakovatelná příležitost poobědvat s panemJosé Miguelem de Lara Toledo, radou pro kulturní a konzulární záležitosti Velvyslanectví Španělska v Praze a organizátory soutěže. Tlumočení zajištěno.
Speciální několikachodové španělské menu připraví šéfkuchař Miroslav Brouček z Tapas baru El Cid.
Součástí odměny je VIP vstupenka na Galavečer pro 2 osoby a zde bude také odměna přímo panem konzulem předána a domluveno oboustranně vyhovující datum společného gurmánského setkání.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit