Startovač - financování projektů

Filmová gleeshow 2019 - crowfunding kampaň

Novinky - Filmová gleeshow 2019

Brněnská tvůrčí skupina zpívající a tančící na vlastní úpravy populárních písní připravuje nový projekt s filmovou hudbou!

Umění
Rádi bychom znovu poděkovali všem, kteří si v loňském roce prostřednictvím Startovače zakoupili vstupenku na Filmovou gleeshow, konanou 7. 4. 2019 v Dělnickém domě v Židenicích.

Všichni, kteří si vstupenku přes Startovač zakoupili, obdrží v následujících měsících elektronickou vstupenku s QR kódem. Stačí tedy na koncert přijít s obdrženým e-mailem, popřípadě si ho vytisknout. Vstupenka bude obsahovat pouze číslo řady. Konkrétní sedadlo se dozvíte až na místě, Vaše jméno bude napsáno na sedadle. Těšíme se na Vaši účast! :) 

DĚKUJEME!

Děkujeme všem, kteří nás během posledních dvou měsíců podpořili prostřednictvím Startovače! :) ♥ 

Díky Vám a všem dalším 217 přispěvatelům můžeme uskutečnit v dubnu Filmovou gleeshow a představit Vám zcela nový repertoár a nové choreografie, a to vše pod taktovkou živé kapely! 
Během naší dvouměsíční kampaně jsme vybrali celkem 153% v celkové výši 114 873,-!! Je to neuvěřitelná částka, za kterou jsme nesmírně vděční a díky které budeme moci uskutečnit vše, co jsme měli v plánu. Jsme pyšní na to, že jsme to díky Vám dokázali, že máme skvělé fanoušky, přátelé, kamarády a rodinu, kteří nás podpořili a díky kterým jsme již po 37 dnech kampaně dokázali vybrat 114%!
Za projevenou podporu si všichni mohli vybrat i nějakou odměnu. Z mnoho poskytnutých odměn jich taky hodně zmizelo a my už se těšíme, až budeme tvořit písničku na přání, podepisovat filmovou klapku, provádět fanoušky v zákulisí před koncertem nebo jim ukazovat, jak probíhá naše zkouška, tvořit program a děkovat v něm těm, kteří nás podpořili, jak budeme vyrábět památeční a reklamní předměty, vystavovat bannery sponzorům a především odesílat vstupenky všem, kteří si je prostřednictvím Startovače zakoupili. Díky tomu jsme obsadili téměř 9 řad v sále! 
Ještě jednou mockrát děkujeme za projevenou podporu a moc se na Vás těšíme na dubnovém představení! Nezapomeňte nás dále sledovat, aby Vám neunikly žádné novinky a aktuality z příprav ♥ 
#VímeŽeToBudeLepší

Hned z několika důvodů!

- uslyšíte originální aranže celého nového repertoáru, které byly napsány přímo nám na míru

- uvidíte nové choreografie ke všem písním

- jeviště se díky našim novým kostýmům bude blýskat

- setkáte se s lidmi, kteří na celé Filmové gleeshow pracovali

- poprvé nás doprovodí živá kapela

- bude to show, včetně profesionálního osvětlení a ozvučení

- a především se na to všichni neskutečně těšíme a chceme Vám ukázat to, co nás tak baví tvořit

Pokud podpoříte náš projekt, můžete se na toto všechno těšit již 7. 4. 2019!