Startovač - financování projektů

Filmová gleeshow 2019 - crowfunding kampaň

Novinky - Filmová gleeshow 2019

Brněnská tvůrčí skupina zpívající a tančící na vlastní úpravy populárních písní připravuje nový projekt s filmovou hudbou!

Umění
Tvůrčí skupina First Smile, z.s. připravuje nový projekt v podobě autorského muzikálu Hlubina a slavných muzikálových hitů!

 

Již nyní si můžete zakoupit vstupenky na představení, a to opět prostřednictvím SMS Ticketu

Novinkou od minulých předprodejů je možnost zakoupení speciálních vstupenek nebo si k místence vybrat také jednu z odměn - k dispozici jsou programy, plakáty, vstupy na zkoušku nebo do zákulisí, posezení s autorkou muzikálu nebo soukromá choreografická či herecká lekce.

Veškeré novinky a dění ze zákulisí sledujte na našem webu, Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na Vás!

Projekt Filmová gleeshow zaznamenává doposud největší úspěch ze všech koncepčních projektů, které First Smile od svého vzniku v roce 2013 představil. Reprízy Filmové gleeshow v Divadle na Orlí! Obrázek

Proto jsme velice rádi, že můžeme originální úpravy slavných filmových hitů, nové choreografie, skvělou světelnou show a živou kapelu předvést našim divákům znovu! A tentokrát v mnohem profesionálnějším a elegantnějším prostředí!

Celkem tři reprízy Filmové gleeshow nás čekají v říjnu tohoto roku v brněnském Divadle na Orlí! Vybrat si můžete hned z několika termínů a časů:

neděle 20. 10. 2019 od 15.00

neděle 20. 10. 2019 od 19:00

úterý 22. 10. 2019 od 18:00

Co nového nás čeká od premiéry, která proběhla letos v dubnu?

  • moderní divadlo
  • pódium pár centimetrů od prvního diváka
  • bohatší světelný aparát
  • vymazlený zvuk
  • skvělá viditelnost z každého místa
  • české titulky ke všem písničkám
  • noví sólisté a muzikanti (kteří patří k brněnské špičce!)

Vstupenky na všechny reprízy bude možné zakoupit opět prostřednictvím SMS Ticketu, který nabízí po Brně také výdejní místa.

Více informací sledujte na našem Facebooku a Instagramu.

V pořadí šestá gleeshow Tvůrčí skupiny First Smile, z.s. zve na filmovou podívanou! V této dlouho očekávané gleeshow vás brněnský showchoir provede známými melodiemi z těch nejslavnějších filmových hitů a to ve zcela originální úpravě a dosud neslyšeném podání! Těšit se můžete na skvělou podívanou, třpytivé kostýmy a úplně nové choreografie. Přijďte 7. 4. 2019 v 18:00 do Dělnického domu v Židenicích a nechte se vtáhnout do děje!

 

Již za 14 dní nás v Dělnickém domě v Brně-Židenicích čeká premiéra představení Filmová gleeshow. Prostřednictvím portálu SMS ticket máte možnost zakoupit poslední volná místa na tuto jedinečnou show plnou světoznámých filmových hitů! :)

Připomínáme, že všichni, kdo si zakoupili vstupenky prostřednictvím Startovače, budou mít své vstupenky na konkrétní místa - své jméno najdete vždy na opěradle židle v řadě, do které jste si vstupenky zakoupili.
K vyzvednutí budou také veškeré hmotné odměny, které jste si přes Startovač koupili - vždy prosím uveďte jméno, na které byla odměna zakoupena.

Pusťte si náš trailer a nalaďte se s námi na společnou filmovou notu:

Sledujte také náš Facebook, facebookovou událost a náš web, kde Vám neunikne žádná novinka ze zákulisí a příprav!

Těšíme se na Vás!