Studentský film - Obsazeno | crowdfunding kampaň

Studentský film - Obsazeno

Chcete vidět krimikomedii Obsazeno? Staňte se součástí projektu a zachraňte štáb filmu! Každá pomocná ruka se počítá!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pozn.: Toto nejsou reálné záběry, žádná z výše zobrazených osob nebyla unesena a nehrozí jí bezprostřední nebezpečí. Video je pouze ilustrační.

Jsme tým šesti studentů, kteří v závěru svých studií Multimédií na VŠE natáčí krátkometrážní film Obsazeno. Jedná se o krimi komedii z prostředí vysoké školy. Chceme jak rozesmát divákovu duši, tak polahodit jeho oku. Na to ale potřebujeme mimo jiné famózní herce, epesní lokace a prvotřídní techniku. Bohužel, nic z toho není úplně zadarmo a my máme hluboko do naší studentské kapsy. Proto potřebujeme Vás, Startéry, abyste nám pomohli stvořit parádní film.

uvodni fotka.jpg

O filmu

Mára Segham, hlavní hrdina je na první pohled obyčejným studentem vysoké školy. Málokdo však ví, že je zároveň také speciálním agentem v organizaci pro ochranu studentů a zaměstnanců zvané GML. Vyšetřuje ty nejtěžší případy, které se stanou na akademické půdě, a je na to ten nejlepší

Případ, který mu jednoho rána přistane na stůl, však změní absolutně vše. Svědci jsou otřeseni, důkazy žádné. Jak si Mára poradí se zločinem, který odhaluje to nejstřeženější tajemství každého z nás? A dokáže se vyrovnat s tím, co ho na konci čeká?

Film se bude natáčet během druhé poloviny dubna a premiéru bude mít na přelomu května a června. Nyní probíhají horoucí přípravy a vymazlování technického scénáře. Herci a lokace už jsou vybráni a my se nemůžeme dočkat toho velkého dne, kdy poprvé klapne klapka. 

A kdo za tímto filmem stojí/kráčí?

tym_foto.jpg

 Zleva: Ondra – zvukař, Káťa – produkční, Janča – kameramanka, Luky – režisér, Alex – produkční, Marťas - střihač 

Na co všechno potřebujeme peníze?

 • zapůjčení techniky – kamera s více objektivy, stabilizátor, režisérský náhleďák, rekordér, směrový mikrofon, světla, kouřostroj

 • občerstvení pro herce a štáb, aby jim při natáčení nekručelo v bříšku

 • pronájem ideálních lokací

 • věrohodné kostýmy a rekvizity

 • soundtrack pro vytvoření té správné atmosféry

 A jak tohlencto funguje?

Pokud se Vám náš projekt zalíbil a chcete nám ho pomoci dokončit, budeme moc rádi, když přispějete libovolnou částkou. V sekci po pravé straně můžete najít balíčky s odměnami inspirované postavami ze samotného filmu. Vyberte si některou ze zde uvedených odměn a klikněte na tlačítko PODPOŘIT PROJEKT“. Následně vyplňte požadované údaje a po dokončení už jen čekejte, zda se nám podaří vybrat požadovanou částku ve stanoveném limitu. Pokud ano, co nejrychleji, jak to bude v našich možnostech, Vám pošleme Vaši odměnu. Pokud ne, Váš příspěvek Vám bude navrácen v plné výši.  

Co podpořením našeho projektu můžete získat?

Pro naše štědré přispěvatele jsme si přichystali odměny s tématikou našeho filmu. Doufáme, že se Vám některé z nich zalíbí, nebo se ztotožníte s některou postavou z filmu a jejím specifickým balíčkem. Můžete se stát například tajným agentem ve službách GML! (v naší vyšetřovací organizaci!)mockup_vsechny.jpgzapsano.jpgnakoupeno_taska.jpgmensi odznak_triko.jpg24210528_983333191804906_7481490839248203978_o.jpg10492564_536877646450465_3837626695825325309_n.pngwowcher-500-kc.jpg16112818_1413337622044158_1075694984121354612_o.jpg17761214_1897693553785977_623207655930223027_o (1).jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 32 050 Kč (106 %)
 • 106 %
 • 30 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 55 Startérů

Autor projektu

Film Obsazeno - obrázek
 • projekt od Film Obsazeno
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Student

- download filmu
Jsem taky student (i třeba školy života), co má hluboko do kapsy, ale zajímá mě Váš projekt, a proto Vám alespoň přispěju stovkou. Za odměnu si budu moci stáhnout Váš film a zkouknout ho z pohodlí domova.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Paní šatnářka

- sada 3 placek
Mám rád(a), když jsou věci správně označené a hned se pozná ke komu patří. Zároveň chci pomoct těmto mladým filmařům. Za svůj příspěvek dostanu sadu tří placek, které si mohu přišpendlit na všechny své svršky. Díky nim se mi v šatně snad už nikdy nic neztratí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Detektiv

- zápisník + placka „GML“
Nadchnul mě tento projekt a rád bych se podílel na jeho vzniku. Neb má práce vyžaduje značné dělání poznámek, nejvíce využiji ten suprový zápisník „ZAPSÁNO“. Jako bonus dostanu odznak detektiva.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
300 Kč

Malej Fanda

- lístek na premiéru + placka “OBSAZENO”
Už teď jsem fanda tohohle filmu a těším se na finální výsledek. Díky svému příspěvku si budu moci film vychutnat na jeho premiéře v kině, a ještě k tomu dostanu placku jako bonus.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
350 Kč

Máma

- bavlněná taška
Je třeba mít vždycky plnou ledničku, proto se mi bude hodit praktická taška „NAKOUPENO“. Zároveň svým příspěvkem pomůžu této talentované omladině.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Špek

- voucher na konzumaci v El Burger Pub + placka
Jsem takový labužník a vím co je dobré. Tenhle projekt mi chutná, proto na něj přispěji, a ještě ke všemu si potom za odměnu pochutnám na jídle v El Burger Pub (večeře v hodnotě 300 Kč + O,5 l vína).

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
450 Kč

Tajný agent

­- tričko + placka „GML“
Jsem agent v utajení a nechci, aby o tom okolí vědělo. Proto budu hrdě nosit tričko GML a odznak detektiva. Budu tak součástí vyšetřovací organizace a zároveň tím podpořím tento projekt.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Agent Rosa

- voucher na trenýrky + placka
Chci být neodmyslitelnou součástí tohohle projektu! Díky svému příspěvku dostanu voucher v hodnotě 500 Kč na správňácký trenýrky Elka, aby se mi lépe trén(ýrk)ovalo.

Odměna vyprodána: 0/6

Nelze podpořit
650 Kč

Frajer

- 3 měsíční členství v Klubu Pánů z Ponožkovic a 0,3l piva Frajer
Jsem prostě frajer a chci pomoct těmhle frajerům v jejich tvorbě. A jako správnej frajer za to dostanu 3 páry frajerských barevných ponožek z Ponožkovic a lahváče piva Frajer.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Oběť činu

- vstupenka na premiéru + taška + zápisník + placka + videopoděkování od týmu
Stal jsem se obětí tohoto projektu a úplně jsem mu propadl. Tyhle sympaťáky podpořím a získám pro sebe celou Obsazeno výbavu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Velkej Fanda

- svetr hlavního hrdiny + 2 lístky na premiéru + podepsaný plakát
Jsem největší fanoušek tohohle filmu. Rád bych film viděl mezi prvními a zároveň potřebuji nějakou sběratelskou trofej. Za svou finanční pomoc, proto dostanu nejen lístek na premiéru, ale také originální svetr hlavního hrdiny a podepsaný plakát s věnováním, který si můžu hrdě vystavit.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
5 000 Kč

Kapitán

- večeře nejen s něžnou půlkou filmového štábu
Tahle parta sympaťáků mi učarovala, proto jsem se rozhodl přispět na jejich projekt a za odměnu, jako správný Kapitán, s nimi vyrazím na večeři, kde o všem můžeme nadšeně debatovat a rozebírat plány do budoucna. Navíc za mě uhradí veškerou útratu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Bodyguard

- partner filmu + jméno v titulcích + logo na propagačních materiálech filmu + download filmu + veřejné poděkování + 2 vstupenky na premiéru
Je v mém největším zájmu, aby to tahle parta dotáhla ve zdraví do zdárného konce. Proto je štědře zaštítím svým příspěvkem, aby měli jistotu, že svůj film jistojistě dotočí. Stanu se tak hlavním partnerem filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit