Rotten - studentský film | crowdfunding kampaň

Rotten - studentský film

Pomozte nám odvyprávět příběh člověka, který se vrací po letech domů z vězení. Jak se mu podaří po návratu domů přesvědčit okolí o své nevině?

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Po dlouhých letech strávených ve vězení čeká hlavní postavu trpký návrat domů. To nejdražší, co kdy měl - svou milovanou dceru - mu manželka vzala již před lety. V ponuré a nehostinné krajině nachází pouze nepochopení a další utrpení. Zároveň všudypřítomné pohledy sousedů naznačují, že odsuzují jeho činy. Podaří se mu zvrátit jejich přesvědčení a začlenit se zpět do běžného života?

A anotace vám musí stačit, nikdo nemá rád spoilery. ;)

 

fbb2.jpg 

O nás

Jsme studenti třetího ročníku Multimédií v ekonomické praxi na VŠE. V tomto semestru nás čeká natáčení absolventského filmu, kde zúročíme vše, co jsme se naučili v hodinách audiovizuální tvorby, zvuku, produkce, scenáristiky, marketingu a dalších kreativních předmětů.

Každý v našem filmovém štábu je nepostradatelný. Petr, náš režisér, je největší „umělec“ v týmu, a tak musí pořád někomu zdlouhavě vysvětlovat, co jeho obrazná pojmenování ve storyboardech a technickém scénáři znamenají. Ondra, náš kameraman, je především vynikající fotograf, ale natáčení mu vůbec není cizí. Míša, naše zvukařka, se nemůže dočkat až na place bude česat hřebínkem kočku na tágu. Nastia, náš střihač, je perfekcionistka, takže už teď víme, že střih z její ruky bude dokonalý. Lucka, asistentka produkce a skript, je neviditelný článek týmu, ale to ji jen škádlíme, protože hodně využívá home office ze svého sídla daleko za Prahou. A Anička má na starosti produkci, takže se ze všech sil snaží, aby nikdo a nic nezačalo hořet, doslova.

Na natáčení se k týmu přidá další pomocníci. A v postprodukci nám pomůže Honza, který nám složí hudbu, přímo podle našich představ.

 

Proč jsme na Startovači?

Máme tým, příběh, scénář, storyboardy a vizi, ale ještě nám některé věci chybí.

Díky vaší pomoci si budeme moci dovolit zařídit lokace, dopravu štábu na natáčení, půjčit si kvalitní techniku, catering, sehnat potřebné kostýmy a rekvizity.

Budeme vám nesmírně vděční za vaši podporu a rádi vám na oplátku nabídneme lístky na premiéru a předpremiéru nebo plakát filmu a další drobnosti.

 

Něco navíc

Na náš příběh se můžete naladit na našich sociálních sítích, na Facebooku a Instagramu. Ale pozor! Nenechte se zmýlit a čtěte mezi řádky. ;)

 

Odměny

Lístky na premiéru, která proběhne 5. června v Praze.

Čtvercové placky

Batoh

startovac_taska.png

Taška

startovac_batoh.png

 

Taška s houpačkou

31772899_2234962316515730_6596932611170369536_n.jpg

Tričko 

startovac_triko5.png

Týmová mikina

mikiIMG_20180413_141621_1.jpg

Jeden z vás si může vybrat i brýle našeho režiséra

bryle.png

 #filmrotten

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 17 350 Kč (115 %)
  • 115 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 39 Startérů

Autor projektu

štáb filmu Rotten - obrázek
  • projekt od štáb filmu Rotten
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Velkorysý student

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, každá pomoc se počítá. :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Placka

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, rádi bychom ti věnovali placku s motivem našeho filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Film

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, za tvou ochotu ti pošleme link, kde budeš moci stáhnout náš film a užít se ho v pohodlí domova.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Plakát

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, rádi bychom ti věnovali plakát ve velikosti A3, kterým si budeš moct vyzdobit ložnici, kancelář nebo svoje domácí kino.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Batoh

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, rádi bychom ti věnovali batoh. Prostě krásný praktický dárek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Taška s houpačkou

Další možnost pro milovníky plátěných tašek. Houpačka je symbol, který se opakovaně objevuje v našem příběhu a tak i s ní si můžete připomínat svoji pomoc tomuto projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Plátěná taška

Jestliže jsi milovník plátěných tašek, tak tahle by ti neměla chybět ve sbírce. Moc děkujeme za tvůj příspěvek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Lístek na premiéru

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, rádi tě uvidíme na premiéře našeho filmu v rámci školního filmového festivalu Multifest, kde uvidíš i snímky našich spolužáků. Protože dostaneš lístek a k tomu i placku se kterou budeš ten správný hrdobec. ;)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Pozvánka na předpremiéru

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, rádi tě uvítáme na předpremiéře našeho snímku a samozřejmě tě pozveme tě na pivo nebo víno.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
550 Kč

Člen týmu

Moc děkujeme za tvůj příspěvek. Získáš mikinu, kterou má i celý náš natáčecí tým. V praktické černé barvě. ;)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Rotten pack

Moc děkujeme za tvůj příspěvek, jakožto velkému filmovému fanouškovi ti věnujeme placku, tričko a pošleme ti i link, na kterém si budeš moct stáhnout film a užít si ho v pohodlí domova.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Režisérovy ikonické brýle

Je tu možnost získat brýle našeho režiséra! Jen jeden z vás si bude moci užít tuto jedinečnou odměnu, díky které získáte růžovější pohled na svět. ;)

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 000 Kč

Superstar

Tvé jméno se objeví v titulcích filmu! K tomu obdržíš plakát a link, kde si budeš moci stáhnout film. Moc děkujeme za tvůj příspěvek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sponzor filmu

Staneš se sponzorem filmu. Získáš dvě pozvánky na předpremiéru, plakát filmu a tvé jméno se objeví v titulcích filmu. Moc děkujeme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Partner filmu

Staneš se partnerem filmu. Získáš dvě pozvánky na předpremiéru, plakát filmu a tvé jméno nebo logo tvé firmy se objeví v titulcích filmu. Moc děkujeme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Generální partner filmu

Staneš se generálním partnerem filmu. Získáš dvě pozvánky na předpremiéru, plakát filmu a tvé jméno nebo logo tvé firmy se objeví v titulcích filmu. Moc děkujeme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit