Rotten - studentský film - crowfunding kampaň

Rotten - studentský film

Pomozte nám odvyprávět příběh člověka, který se vrací po letech domů z vězení. Jak se mu podaří po návratu domů přesvědčit okolí o své nevině?

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Po dlouhých letech strávených ve vězení čeká hlavní postavu trpký návrat domů. To nejdražší, co kdy měl - svou milovanou dceru - mu manželka vzala již před lety. V ponuré a nehostinné krajině nachází pouze nepochopení a další utrpení. Zároveň všudypřítomné pohledy sousedů naznačují, že odsuzují jeho činy. Podaří se mu zvrátit jejich přesvědčení a začlenit se zpět do běžného života?

A anotace vám musí stačit, nikdo nemá rád spoilery. ;)

 

fbb2.jpg 

O nás

Jsme studenti třetího ročníku Multimédií v ekonomické praxi na VŠE. V tomto semestru nás čeká natáčení absolventského filmu, kde zúročíme vše, co jsme se naučili v hodinách audiovizuální tvorby, zvuku, produkce, scenáristiky, marketingu a dalších kreativních předmětů.

Každý v našem filmovém štábu je nepostradatelný. Petr, náš režisér, je největší „umělec“ v týmu, a tak musí pořád někomu zdlouhavě vysvětlovat, co jeho obrazná pojmenování ve storyboardech a technickém scénáři znamenají. Ondra, náš kameraman, je především vynikající fotograf, ale natáčení mu vůbec není cizí. Míša, naše zvukařka, se nemůže dočkat až na place bude česat hřebínkem kočku na tágu. Nastia, náš střihač, je perfekcionistka, takže už teď víme, že střih z její ruky bude dokonalý. Lucka, asistentka produkce a skript, je neviditelný článek týmu, ale to ji jen škádlíme, protože hodně využívá home office ze svého sídla daleko za Prahou. A Anička má na starosti produkci, takže se ze všech sil snaží, aby nikdo a nic nezačalo hořet, doslova.

Na natáčení se k týmu přidá další pomocníci. A v postprodukci nám pomůže Honza, který nám složí hudbu, přímo podle našich představ.

 

Proč jsme na Startovači?

Máme tým, příběh, scénář, storyboardy a vizi, ale ještě nám některé věci chybí.

Díky vaší pomoci si budeme moci dovolit zařídit lokace, dopravu štábu na natáčení, půjčit si kvalitní techniku, catering, sehnat potřebné kostýmy a rekvizity.

Budeme vám nesmírně vděční za vaši podporu a rádi vám na oplátku nabídneme lístky na premiéru a předpremiéru nebo plakát filmu a další drobnosti.

 

Něco navíc

Na náš příběh se můžete naladit na našich sociálních sítích, na Facebooku a Instagramu. Ale pozor! Nenechte se zmýlit a čtěte mezi řádky. ;)

 

Odměny

Lístky na premiéru, která proběhne 5. června v Praze.

Čtvercové placky

Batoh

startovac_taska.png

Taška

startovac_batoh.png

 

Taška s houpačkou

31772899_2234962316515730_6596932611170369536_n.jpg

Tričko 

startovac_triko5.png

Týmová mikina

mikiIMG_20180413_141621_1.jpg

Jeden z vás si může vybrat i brýle našeho režiséra

bryle.png

 #filmrotten

 

Co si o tomto projektu myslíte?