FILM DISEASE - crowfunding kampaň

FILM DISEASE

Film Disease je prvním projektem studia Universe-X, podpoř nás a pomoc nám dostat Disease na plátno! Každý příspěvek moc pomůže, děkujeme.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O tématu

Téma postapo u nás v České republice není až tak rozšířený žánr, chtěli bychom to změnit a natočit první Český postapo film.

Film a plány s ním

Děj filmu se odehrává v roce 2019, kdy se ve světě rozšířila neznámá choroba, která pomalu, ale jistě začala vyhlazovat lidstvo, po určité době se choroba úplně vytratila a zanechala po sobě jen zlomek lidí, kteří každý den doslova bojují o vlastní život, jelikož je ve světě málo jídla, vody a všeho potřebného v tomto postapokaliptickém světě plným strachu. Film by se měl začít natáčet od 1. Srpna roku 2019 a film by měl být vypuštěn ven příštího roku tohoto data. 

Odměny

Každý váš štědrý příspěvek bude odměněn jednou z naších cen, které jsou uvedené dole. Ceny se pohybují od sto korun do desetitisíce korun, mezi přední odměny bych zařadil sošky hlavních postav ze snímku Disease, komiks co se dělo před událostma v Disease a jak to vše začalo. 

Proč potřebujeme vaší podporu?

Natočit celovečerní film není lehká, ale ani levná záležitost. Budeme potřebovat nakoupit různé rekvizity, zbraně, půjčení kamery, objektivů a zástěny proti slunci. Určitý obnos bychom mile rádi rozdělili mezi naše herce, kteří do toho s námi jdou. 

O Projektu X-Universe

Celé to začalo v létě roku 2018, kdy jsme se spolu s Danielem bavili o tom, že v Česku a na Slovensku skoro vůbec nejsou vidět žánry filmů, jako jsou třeba Postapo, fantasy a podobné žánry viděné většinou jen od zahraničních filmařů. Po delším klábosení nás napadl nápad vytvořit vlastní studio, které se bude zaměřovat právě na tyto snímky. Po delší domluvě a sepsání scénaře jsme konečně tu a žádáme Vaší pomoc pro vytvoření prvního Českého celovečerního postapo filmu. 

Štáb

Režie:  Daniel Procházka, Marek Feko           

                                                                                  

Scénář: Marek Feko, Daniel Procházka, 

Zuzana Nistorová

 

Kostýmy: Veronika Hlízová

 

Střih: Daniel Procházka, Zděnek Kabeláč,

Marek Feko

 

Kamera: Alexandr Šubr

 

Fotky odměn

PLAKÁT

PLAKÁT.png

Plánek sošky  Hangman, která se v momentální chvíli vyrábí

61187708_442829756497063_4613210371040215040_n.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?